Новини культури

22 травня

В Ужгороді розгорнеться виставка "Портрет"

З 23 травня

Прочитати новину
21 травня

Фестиваль хорової музики “Choirs in the castle” зібрав у замку “Паланок” чималу кількість поціновувачів хорового мистецтва

Вже другий рік поспіль з нагоди відзначення Днів міста Мукачева у древньому Мукачівському замку лунає піднесений спів кращих хорових колективів міста та краю

Прочитати новину
21 травня

Школярка з Мукачева здобула перше місце на Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика

У Києві, в Національному академічному театрі імені Івана Франка відбулася церемонія нагородження переможців та призерів ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика .

Прочитати новину
20 травня

У Каннах переміг японський фільм «Магазинні злодюжки»

Загалом у конкурсі брав участь 21 фільм

Прочитати новину
18 травня

В Ужгороді відбудеться етно-концерт «Овіяна легендами»

Співатиме Мирослави Копинець

Прочитати новину
17 травня

Концертну програму подарує 17 травня ужгородцям естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії

У концерті прозвучать як вже знані й улюблені твори з репертуару колективу, так і нові цікаві номери.

Прочитати новину
17 травня

Вихідними в Мукачеві стартує фестиваль етнічних національних театрів "Етно-Діа-Сфера

Вихідними у Мукачеві офіційно стартує ХІХ Міжнародний фестиваль етнічних театрів національних меншин України та Карпатського Єврорегіону "Етно-Діа-Сфера.

Прочитати новину
17 травня

Створений за участю України фільм нагородили у Каннах

Прочитати новину
16 травня

В Ужгороді відбувся концерт «Щаслива родина – квітуча Україна»

В Ужгородському коледжі культури і мистецтв

Прочитати новину
16 травня

18 травня в Ужгороді відбудеться концерт дитячого ансамблю танцю «Веселка»

Початок о 17 годині.

Прочитати новину
«[1]23...605»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!