Новини культури

16 серпня

В Ужгороді наступного тижня – виставка робіт художників з Дармштадта

Дружні відносини між Ужгородом та Дармштадтом (Німеччина), які мають вже понад 25-річну історію, досягли нових висот:

Прочитати новину
15 серпня

Українця номіновано на премію «Еммі»

Звукорежисера з України Олега Кульчицького номіновано на премію «Еммі»

Прочитати новину
15 серпня

"Міс Україна-Всесвіт"-2018: переможницею стала одеситка Каріна Жосан

Прочитати новину
15 серпня

"Ужгород" демонстрував майстерність на Міжнародному фестивалі українського танцю та культури (фото)

10-13 серпня у Львові проходив третій Міжнародний Фестиваль українського танцю та культури.

Прочитати новину
15 серпня

На ужгородців чекають захоплюючі постановки і знайомство з театральними зірками

Оголошена програма міжнародного театрального фестивалю моновистав «Монологи над Ужем»

Прочитати новину
14 серпня

Колективи центру культури і відпочинку «Паланок» представили Україну на Міжнародному фестивалі

Незабутні емоції від поїздки привезли з собою вихованці центру культури і відпочинку «Паланок», які з 3 по 8 серпня брали участь у 75-му Міжнародному фестивалі національних костюмів у м. Філлах (Австрія).

Прочитати новину
12 серпня

Ужгородцям покажуть документальний фільм про жінок-військовослужбовиць

Безкоштовно!

Прочитати новину
09 серпня

В Ужгороді презентували виставку робіт народного художника СРСР Миколи Глущенка

У Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая

Прочитати новину
09 серпня

Названі найбільш високооплачувані зірки Instagram

Очолює рейтинг американська модель Кайлі Дженнер. Рекламний пост на її сторінці в соцмережі коштує мільйон доларів

Прочитати новину
08 серпня

У п’ятницю в Боздоському парку пройде вечірка «Круглого звуку» під відкритим небом

Вхід вільний.

Прочитати новину
«[1]23...612»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!