Новини культури

17 жовтня

На Хустщині знімають справжній закарпатський короткометражний серіал

В селі Нижнє Селище знімають спражнє короткометражне кіно.

Прочитати новину
13 жовтня

Нова прем’єра Хустського театру: "Червона Шапочка у Карпатах”

У Закарпатському обласному театрі драми і комедії (Хуст) відбулася прем’єра вистави С.Архипчука «Червона Шапочка у Карпатах” за п’єсою Л.Полтави і В.Бескоровайного.

Прочитати новину
12 жовтня

В Ужгророді пройде майстер-клас від художниці Оксани Метцгер

В скансені у суботу

Прочитати новину
12 жовтня

У неділю урочисто відзначать 25-річчя утворення Мукачівського міського осередку "Союз українок”

О 16-й годині

Прочитати новину
11 жовтня

Фестиваль "Музичне сузір'я Закарпаття" запрошує на грандіозні "зіркові" концерти

З 10 до 30 жовтня в Ужгороді триватиме традиційне свято музичного мистецтва – XVIII-ий фестиваль класичної та сучасної музики "Музичне сузір'я Закарпаття".

Прочитати новину
11 жовтня

В Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється персональна виставка Василя Бобіти

У залах Закарпатського музею народної архітектури та побуту на суд глядача митець представить свій творчий доробок – персональну виставку під назвою «Барви міста», що відкриє свої двері для поціновувачів мистецтва 16 жовтня 2018 р. о 16.00 год.

Прочитати новину
11 жовтня

У Берегові покажуть українські фільми

Проект “Дні українського кіно” стартував у Берегові 10 жовтня, повідомив на власній сторінці в соціальній мережі Фейсбук міський голова Золтан Бабяк.

Прочитати новину
10 жовтня

В Ужгороді відбудеться концерт з нагоди Дня захисника України

У Закарпатській обласній філармонії

Прочитати новину
09 жовтня

У приміщенні галереї «Ужгород» відкрилася традиційна обласна виставка художніх робіт закарпатських митців (фото)

4 жовтня 2018 року

Прочитати новину
08 жовтня

В Ужгороді пройшов відбірковий тур XVІ Всеукраїнського музичного фестивалю «Червона рута»

У суботу, 6 жовтня

Прочитати новину
«[1]23...619»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!