Новини культури

10 грудня

Закарпатська обласна філармонія запрошує на «Christmas time»

Наступним після Введення великим святом зимового циклу є Андрія, яке відзначають 13 грудня.

Прочитати новину
06 грудня

Фільм для ужгородців і не тільки: з’явилась документальна стрічка "66 сцен Ужгорода"

Це документальний фільм-кавер на відомий фільм Йоргена Лєта "66 сцен Америки".

Прочитати новину
06 грудня

Закарпатські "театрали" запрошують на другу прем’єру цього сезону

У неділю

Прочитати новину
06 грудня

В Ужгороді відбудеться відкриття персональної виставки творчих робіт Дорожникової Раїси Михайлівни

06 грудня 2018 р. о 15.00 у великому виставковому залі музею

Прочитати новину
04 грудня

У галереї «Ужгород» свої роботи презентували молоді художники

30 листопада 2018 року

Прочитати новину
04 грудня

У Закарпатській обласній філармонії підготовка до зимових свят

Ну от і вступили ми в пору зимових свят. Адже починаючи з 4 грудня (Введення у храм Пресвятої Богородиці) ледь не кожен другий день у нашому народному календарі святковий

Прочитати новину
03 грудня

В Ужгороді відбудеться концерт «Пам’яті корифея» з нагоди 95-ї річниці з дня народження Іштвана Мартона

5 грудня

Прочитати новину
30 листопада

У Мукачівському драматичному театрі триває феєрія вистав “Зіркового листопаду”

“Зірковий листопад” день третій: мелодрама “Тев'є-молочник” від Мукачівського драматичного театру

Прочитати новину
28 листопада

У німецькому Дортмунді встановили 45-метрову різдвяну ялинку

Найбільшу у світі

Прочитати новину
28 листопада

Закарпатська гумористка оприлюднила кумедне відео про чорну п'ятницю (відео)

Баба і чорна п'ятниця

Прочитати новину
«[1]23...624»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!