Новини культури

23 жовтня

Юна мукачівка Вікторія Кривляк - володарка гран-прі всеукраїнського фестивалю-конкурсу (фото)

Щиро вітаємо Вікторію та викладача вокалу Ігоря Білика з вагомою перемогою та бажаємо й надалі радувати новими творчими здобутками.

Прочитати новину
23 жовтня

У Мукачеві стартував фестиваль новаторських вистав (АФІША)

22 жовтня в Мукачеві стартував фестиваль новаторських вистав молодіжних театрів України «Мукачівський ТеаТрон»

Прочитати новину
21 жовтня

На Берегівщині поліція затримала неподалік кордону нелегальних мігрантів (фото)

У селі Косонь Берегівського району група реагування патрульної поліції затримала вночі трьох нелегальних мігрантів із країн Африки.

Прочитати новину
20 жовтня

У Мукачівському замку відкрили колекцію старожитностей музею “Сріберна земля” ім. Василя Тегзи (ФОТО)

До уваги відвідувачів представлено чималу кількість унікальних експонатів, які знайомлять з історією, культурою, звичаями та побутом закарпатців

Прочитати новину
19 жовтня

До Мукачева з презентацією збірки “Сміх метеликів” завітає поетеса Лілія Батюк-Нечипоренко

Гостею суботніх "WEEKEND-читань" у Мукачівській міській центральній бібліотеці ім. О. Духновича знову буде київська поетеса Лілія Батюк-Нечипоренко, яка презентуватиме мукачівцям нову збірку поезій "Сміх метеликів".

Прочитати новину
19 жовтня

В Ужгороді виступить народна артистка України Етелла Чуприк

BACH & MOZART& LISZT від ЕТЕЛЛИ ЧУПРИК

Прочитати новину
18 жовтня

У мукачівському "Паланку" відкриють нові експозиційні кімнати

З'явиться колекція старожитностей музею “Сріберна земля” ім. Василя Тегзи

Прочитати новину
17 жовтня

Жива легенда української музики виступить в Ужгороді

Жовтень, що традиційно починається Міжнародним днем музики, вже подарував ужгородцям та гостям міста багато приємних творчих подій.

Прочитати новину
17 жовтня

На Хустщині знімають справжній закарпатський короткометражний серіал

В селі Нижнє Селище знімають спражнє короткометражне кіно.

Прочитати новину
13 жовтня

Нова прем’єра Хустського театру: "Червона Шапочка у Карпатах”

У Закарпатському обласному театрі драми і комедії (Хуст) відбулася прем’єра вистави С.Архипчука «Червона Шапочка у Карпатах” за п’єсою Л.Полтави і В.Бескоровайного.

Прочитати новину
«[1]23...619»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!