Новини культури

15 лютого

«Донос» – нова книжка відомого ужгородського письменника Олександра Гавроша

Роман, що з’явився у «Видавничому центрі «Академія» – про розгром славнозвісного Кирило-Мефодіївського братства.

Прочитати новину
15 лютого

Закарпатська обласна філармонія готує цикл тематичних концертів «Шевченко in time»

Я на сторожі коло їх Поставлю слово.

Прочитати новину
13 лютого

У Мукачівському замку відкриють персональну виставку Антона Секереша «Любов до рідного краю»

14 лютого відомий закарпатський художник Антон Секереш презентує у картинній галереї замку «Паланок» персональну виставку «Любов до рідного краю».

Прочитати новину
13 лютого

Вийшов третій випуск наукового щорічника «Етніка Карпат»

Третій випуск наукового щорічника «Етніка Карпат» є результатом співпраці викладачів-етнологів, студентів-істориків ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та наукових співробітників Закарпатського музею народної архітектури та побуту.

Прочитати новину
13 лютого

"Словно птицы" - нова пісня ужгородського гурту 4исла

Закарпатський гурт "4исла" випустив нову пісню.

Прочитати новину
11 лютого

15-17 лютого в Ужгороді – «Медовуха Фест»

Цієї п’ятниці, 15 лютого, в Ужгороді, у сквері Героїв Майдану, біля історико-культурного центру «Совине гніздо», стартує триденний гастрономічний фестиваль «Медовуха Фест».

Прочитати новину
11 лютого

Ужгородський коледж культури і мистецтв запрошує на Дні відкритих дверей

Комунальний вищий навчальний заклад «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради проводить Дні відкритих дверей для випускників ДМШ та ДШМ області.

Прочитати новину
11 лютого

Закарпатська обласна філармонія запрошує на «Кохання без меж»

12 лютого

Прочитати новину
11 лютого

Вихованці студії сучасного танцю «Бліц» здобули два перших місця у національному талант-проекті

Що днями проходив у Харкові

Прочитати новину
09 лютого

І Відкритий конкурс юних піаністів імені Маріанни Валковської відбувся в Ужгородській дитячій музичній школі № 1 імені П. І. Чайковського

Чотири десятки учасників змагалися в двох вікових категоріях: 8-9 та 10-11 років. Окрім ужгородських юних піаністів, у конкурсі взяли участь діти, зокрема, з Берегівщини, Виноградівщини, Хустщини, Рахівщини, Мукачівщини, Іршавщини.

Прочитати новину
«[1]23...629»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!