Новини культури

15 червня

В «Паланку» одружуються Зріні та Текелі

Місто втретє проводить історичну реконструкцію весілля володарів замку Ілони Зріні та Імре Текелі, яке відбулася 337 років тому.

Прочитати новину
15 червня

Для бібліотеки Мукачева закуплено книг на 25 тис

Поповнення в бібліотеках Мукачева.

Прочитати новину
14 червня

Ансамбль «Угорські мелодії» Закарпатської обласної філармонії чекає на своїх шанувальників у неділю

Найближчої неділі до концертної зали запрошує один із найстаріших колективів Закарпатської обласної філармонії – камерно-інструментальний ансамбль «Угорські мелодії».

Прочитати новину
14 червня

У Солотвині презентували книгу «Румуни Закарпаття» (ФОТО)

Презентація антології текстів «Румуни закарпаття» відбулася днями у консульстві Румунії в смт Солотвино на Тячівщині

Прочитати новину
13 червня

ЗНО-2019: українську мову не здали 16% абітурієнтів, математику — майже 18%

Український центр оцінювання якості освіти визначив порогові бали «склав/не склав» для Зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та фізики.

Прочитати новину
13 червня

Київська театральна студія "ВІК" покаже виставу на малій сцені Закарпатського муздрамтеатру

Анонс події

Прочитати новину
12 червня

Мукачівка Івана Решко перемогла на музичному конкурсі Global Talent Superfinal

Мукачівка Іванна Решко - володарка Золотої нагороди суперфіналу національного творчого проекту Global Talent Superfinal 2019

Прочитати новину
11 червня

Дитячий колектив з Мукачева отримав гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу "Зоряний бриз"

Вокальний ансамбль "Срібний дзвіночок" Мукачівської дитячої школи мистецтв #1 ім. С.Мартона -володарі гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу "Зоряний бриз"

Прочитати новину
10 червня

Солістка Закарпатської обласної філармонії запрошує на свій бенефіс

Вона не просто стала гордістю Закарпаття, а понесла цю славу далеко за межі рідного краю – отримала блискучі перемоги на конкурсах, стала відомою виконавицею і доцентом Львівської музичної академії ім.М.Лисенка

Прочитати новину
08 червня

Сьогодні в центрі Ужгорода – свято дитячої радості «Мироліто»

Фестиваль, який уже став доброю традицією початку літа в Ужгороді, проводять вчетверте.

Прочитати новину
«[1]23...640»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!