Кримінальні новини

18 серпня

Янукович взявся за реформування кримінального судочинства

Президент Віктор Янукович утворив робочу групу з питань реформування кримінального судочинства. Про це йдеться в указі президента від 17 серпня, оприлюдненому на сайті глави держави.

Прочитати новину
18 серпня

На Закарпатті у туриста з Одеси викрали "Кавасакi-Нiндзю”

24-річний житель Одеси, гостюючи на Закарпатті, залишив на ніч свій мотоцикл "Кавасакi-Нiндзя” у дворi будинку в селі Карпати на Мукачівщині.

Прочитати новину
18 серпня

Юний закарпатець торгував на АЗС ...коноплею!

На закарпатській Тячівщині один місцевий неповнолітній примудрився звідкілясь узяти (не виключено, що сам виростив коноплі й зібрав урожай) аж кілограм цього дурман-зілля.

Прочитати новину
18 серпня

Під Ужгородом господиня варила "ширку" із маковиння

В одному із селищ на Ужгородщині 40-річна господиня однієї з осель налагодила виробництво “ширки”, яку варила в господарській прибудові з макової соломки. А сам мак її соплемінники крали по довколишніх людських городах.

Прочитати новину
18 серпня

Чопські митники затримали контрабандного взуття майже на 51 тис. грн.

Інспектори Чопської митниці виявили 75 пар незадекларованого італійського взуття під виглядом особистих речей. Вартість взуття, яке незаконно «подорожувало» до нашої країни за попередньою оцінкою склала 50,6 тис. грн.

Прочитати новину
18 серпня

В Ужгороді "пов’язали" торговця і покупця психотропного метадону

Препарат метадон вводять у медичних установах наркозалежним людям, аби полегшити їхні муки під час наркотичної “ломки”. Наразі робиться це все безплатно, на кошти американського гранту. Лише, як то часто в нас буває, на “шарі” дехто намагається заробити...

Прочитати новину
18 серпня

Закарпатські браконьєри озброюються електровудицями

15 серпня інспекторами Головного управління під час проведення рибоохоронної роботи в межах Тячівського району (зав.сектору контролю Великопольський І.Й., державний інспектор Куцин М.М.) було отримано інформацію про вилов риби із застосуванням забороненого засобу у вигляді електролову (електровудиці).

Прочитати новину
18 серпня

В Москве за попытку продать новорожденного задержана пара из Украины

Милиционеры задержали в Москве мужчину и женщину, граждан Украины, которые пытались продать своего новорожденного ребенка за $15 тысяч.

Прочитати новину
18 серпня

В Пятигорске нашли еще одно взрывное устройство

У магазина в центре российского города Пятигорска, где вчера произошел взрыв, обнаружено еще одно взрывное устройство. На месте происшествия работают саперы.

Прочитати новину
17 серпня

Вантаж із радіоактивними перлами затримали на польсько-білоруському кордоні

Білоруські прикордонники затримали на пункті пропуску Берестовиця радіоактивні перли та сувеніри, які намагалися переправити з Польщі до Росії.

Прочитати новину
«1...21792180[2181]21822183...2194»