Кримінальні новини

13 серпня

Вперше в Україні порушили кримінальну справу проти інтернет-пірата

В Україні порушено кримінальну справу проти чоловіка з Луганщини, який розробив в Інтернеті низку розважальних сайтів.

Прочитати новину
13 серпня

В московском поезде таможенники обнаружили 1 млн долларов

Вчера, 19 августа, сотрудники Глуховской таможни и Службы безопасности Украины задержали контрабанду 8 миллионов рублей, 0,76 миллиона долларов и 0,3 миллиона евро в Сумской области.

Прочитати новину
13 серпня

Закарпатські митники не дали вивезти до Італії ікони "Георгія Побєдоносця"

Працівники Ужгородської митниці запобігли спробі незаконного переміщення через митний кордон України ікони "Георгія Побєдоносця".

Прочитати новину
12 серпня

СВЕТСКАЯ ХРОНИКА - "НеАнгела" Славу коханець побив з ревнощів. ФОТО

Солістці дуету "НеАнгели" Славі жорстко не щастить на любовному фронті. Півтора роки тому рудоволоса бестія хвалилася, що пішла від ревнивого бойфренда. Однак, як виявилося, пішла не остаточно. І поплатилася. Після зйомок у черговому кліпі з еротичними епізодами коханець побив Славу, залишивши на її тілі синці та садна.

Прочитати новину
12 серпня

На Закарпатті з початку року виявлено 307 злочинів, пов’язаних із наркотиками

У четвер, 12 серпня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів області. Йшлося про стан профілактики та протидії злочинам, пов’язаним з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Прочитати новину
12 серпня

Підпалювачкою бару в Одесі виявилася 38-річна жителька Мукачева

У скоєнні навмисного підпалу бару в Одесі на проспекті Шевченка підозрюється мешканка міста Мукачево, раніше засуджена в Росії за скоєння вбивства з розчленуванням трупа.

Прочитати новину
12 серпня

На Закарпатті порушили кримінальну справу проти судді з Мукачева

Генеральною прокуратурою України організовано перевірки стану додержання законодавства у сфері земельних ресурсів у всіх регіонах держави.

Прочитати новину
12 серпня

На Закарпатті затримали бізнесменів-металістів

На Закарпатті триває міліцейська спецоперація "Металобрухт", в ході якої правоохоронці виявляють незаконні пункти прийому та скупників металобрухту, нерідко краденого з людських осель і дач.

Прочитати новину
12 серпня

Ужгородець продавав патрони з військового полігону

Ще у вереcнi минулого року 45-річний мешканець Ужгорода знайшов (принаймні так каже) на вiйськовому полiгонi бiля села Орiховиця 16 патронiв калiбру 7,62 мм.

Прочитати новину
12 серпня

Із Закарпатської ДПА за корупцію звільнено 7 працівників

Відділом внутрішньої безпеки при ДПА у Закарпатській області Управління внутрішньої безпеки ДПА України протягом січня – липня 2010 року проведено 89 службових перевірок та розслідувань щодо працівників органів державної податкової служби, внесено 21 подання керівництву органів державної податкової служби для вжиття заходів реагування та усунення виявлених недоліків, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 25 працівників податкової служби, в т.ч. 7 звільнено.

Прочитати новину
«1...21102111[2112]21132114...2121»