Кримінальні новини

13 вересня

В Ужгороді ліквідовані 4 групи "зальотних" злодіїв

Ужгородська міліція за останні місяці знешкодила чотири групи крадіїв-«гастролерів» - квартирних, офісних та «барсеточників». Серед затриманих зловмисників – вихідці з Грузії та Дагестану. І ось маємо чергових залітних «джентльменів удачі».

Прочитати новину
12 вересня

Прокуратура арештувала територію "Буковелю"

Генпрокуратура затримала начальника управління Держкомітету із земельних ресурсів у Івано-Франківській області Юрія Добровольського.

Прочитати новину
12 вересня

У Чехії закликають європейців бойкотувати Євро-2012 в Україні

На сайті авторитетної чеської газети Mladá fronta Dnes оприлюднено незвичайного листа. Автори - українсько-чеське подружжя - звертаються до громадян ЄС із закликом не їздити в Україну і бойкотувати Євро-2012.

Прочитати новину
12 вересня

Чоловік розстріляв п’ятьох родичів покінчив з життям

Чоловік, особа якого встановлюється, застрелив п’ять чоловік на автостоянці в місті Джексон у штаті Кентуккі, і потім наклав на себе руки.

Прочитати новину
11 вересня

В Донецкой области женщина испугала насильника

На работницу Селидовского хлебозавода, которая шла на работу в ночную смену, напал насильник.

Прочитати новину
11 вересня

"Человек с депутатским значком вытянул из-под стола дипломат и поставил передо мной. Кейс был полностью набит пачками денег"

Крымский коллекционер скифского золота рассказал "ФАКТАМ", как его ограбила банда, в состав которой входили сотрудники президентской охраны

Прочитати новину
11 вересня

"Виктор мог ночью разбудить нас и заставить качать пресс сто раз в минуту. Неподчинившаяся девушка становилась для него "боксерской грушей"

В Полтавской области ликвидирована порностудия, предоставлявшая в режиме онлайн услуги американским любителям виртуального секса

Прочитати новину
10 вересня

На Закарпатті податківці за один місяць виявили майже півтисячі порушень при виплаті зарплати

Боротьба з виплатою заробітної плати «в конвертах» продовжує залишатися одним з основних напрямів роботи органів державної податкової служби. Так, за результатами контрольно-перевірочної роботи щодо легалізації найманих працівників підрозділами оподаткування фізичних осіб ДПА у Закарпатській області у січні-серпні 2010 року виявлено 3056 найманих осіб, які здійснювали діяльність без оформлення трудових відносин.

Прочитати новину
10 вересня

В Ужгороді з 2-х вантажівок вилучили майже 5,5 тисяч пляшок "лівого" алкоголю

Працівниками податкової міліції під час проведення заходів в рамках операції "Щит" на автомобільній стоянці у м.Ужгороді виявлено два вантажні автомобілі "ГАЗ-53", що належать одному з товариств з-за меж області, завантажені алкогольною продукцією з марками акцизного збору сумнівного походження.

Прочитати новину
10 вересня

Ужгородські міліціонери затримали жінку-водія, котра, збивши підлітка, спочатку підібрала його, а потім ...висадила!

Кілька днів тому у центрі Ужгорода автомобіль збив 14-річного школяра. З авто вийшла перелякана пані, посадила хлопця у салон, але до лікарні так і не довезла, а висадила підлітка відразу за рогом. Потерпілого "підібрали" випадкові свідки і доставили у лікарню, куди невдовзі приїхав і батько травмованої дитини.

Прочитати новину
«1...20862087[2088]20892090...2119»