Кримінальні новини

19 серпня

Самые угоняемые марки автомобилей в Москве

Начальник 7-го отдела третьей оперативно-розыскной части ГУВД Москвы Андрей Баранов рассказал сегодня представителям прессы, какие модели автомобилей пользуются наибольшей популярностью у угонщиков.

Прочитати новину
18 серпня

В заброшенном киевском кинотеатре показывают порно?

В Киеве на улице Щербакова, 58 есть кинотеатр «Нивки» – заброшенное здание советского образца в аварийном состоянии. А еще лет пятнадцать назад жители района охотно ходили в кино. Об этом свидетельствуют афиши на окнах постройки.

Прочитати новину
18 серпня

У Харкові знайшли телефон зниклого редактора газети "Новий стиль"

Мобільний телефон зниклого у Харкові головного редактора Василя Климентьєва знайшли у човні, що плавав по Печенізькому водосховищі.

Прочитати новину
18 серпня

Янукович взявся за реформування кримінального судочинства

Президент Віктор Янукович утворив робочу групу з питань реформування кримінального судочинства. Про це йдеться в указі президента від 17 серпня, оприлюдненому на сайті глави держави.

Прочитати новину
18 серпня

На Закарпатті у туриста з Одеси викрали "Кавасакi-Нiндзю”

24-річний житель Одеси, гостюючи на Закарпатті, залишив на ніч свій мотоцикл "Кавасакi-Нiндзя” у дворi будинку в селі Карпати на Мукачівщині.

Прочитати новину
18 серпня

Юний закарпатець торгував на АЗС ...коноплею!

На закарпатській Тячівщині один місцевий неповнолітній примудрився звідкілясь узяти (не виключено, що сам виростив коноплі й зібрав урожай) аж кілограм цього дурман-зілля.

Прочитати новину
18 серпня

Під Ужгородом господиня варила "ширку" із маковиння

В одному із селищ на Ужгородщині 40-річна господиня однієї з осель налагодила виробництво “ширки”, яку варила в господарській прибудові з макової соломки. А сам мак її соплемінники крали по довколишніх людських городах.

Прочитати новину
18 серпня

Чопські митники затримали контрабандного взуття майже на 51 тис. грн.

Інспектори Чопської митниці виявили 75 пар незадекларованого італійського взуття під виглядом особистих речей. Вартість взуття, яке незаконно «подорожувало» до нашої країни за попередньою оцінкою склала 50,6 тис. грн.

Прочитати новину
18 серпня

В Ужгороді "пов’язали" торговця і покупця психотропного метадону

Препарат метадон вводять у медичних установах наркозалежним людям, аби полегшити їхні муки під час наркотичної “ломки”. Наразі робиться це все безплатно, на кошти американського гранту. Лише, як то часто в нас буває, на “шарі” дехто намагається заробити...

Прочитати новину
18 серпня

Закарпатські браконьєри озброюються електровудицями

15 серпня інспекторами Головного управління під час проведення рибоохоронної роботи в межах Тячівського району (зав.сектору контролю Великопольський І.Й., державний інспектор Куцин М.М.) було отримано інформацію про вилов риби із застосуванням забороненого засобу у вигляді електролову (електровудиці).

Прочитати новину
«1...20652066[2067]20682069...2080»