Кримінальні новини

12 жовтня

На Перечинщині міліція затримали 3-х нелегалів із Молдови

В ходi проведення спецоперацiї "Мiгрант" міліціонери виявили та затримали поблизу кордону в с.Ворочево на Перечинщині трьох нелегальних мігрантів чоловiчої статi без документiв, якi назвалися громадянами Молдови. Вік затриманих - 17-18 років.

Прочитати новину
12 жовтня

Підприємці Угорщини та України, щоб "зекономити", у "свинячих" документах "заміняли" євро на долари

На українсько-угорському кордоні бізнесмени намагалися зекономити 100 тисяч гривень і «замінили» у документах євро на долари.

Прочитати новину
12 жовтня

У російського нумізмата-порушника вилучено монети царської чеканки

Монети царської чеканки 1835 – 1912 років та мисливський набій виявили у громадянина Російської Федерації співробітники митниці спільно з прикордонниками, які намагались незаконно перемістити до нашої держави.

Прочитати новину
12 жовтня

Закарпатські прикордонники у "Волзі" угорця знайшли тайник для контрабанди

10 жовтня із Угорщини до міжнародного пункті пропуску "Лужанка" прибув легковий автомобіль марки "Волга” під керуванням 29-річного громадянина України. Під час прикордонно-митного контролю, прикордонним нарядом з огляду транспортних засобів та інспектором митної служби було помічено явне хвилювання водія, що стало підставою для здійснення поглибленого прикордонно - митного контролю особистих речей та транспортного засобу даного громадянина, в ході якого було виявлено прихований тайник, який знаходився в багажному відсіку внаслідок переобладнання паливного баку.

Прочитати новину
12 жовтня

Закарпатська прокуратура: З початку року кількість зареєстрованих злочинів у регіоні зросла на 22,6%

Проблемні питання боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку стали темою обговорення на розширеному засіданні колегії, що відбулася в прокуратурі Закарпатської області.

Прочитати новину
12 жовтня

На Берегівщині міліція повернула власникам більше 150 вкрадених мобільних телефонів

Протягом 2009/10 років у Берегівському районі викрадено майже двісті мобільних телефонів, з яких понад сто п’ятдесят співробітниками міліції знайдено та повернуто власникам.

Прочитати новину
11 жовтня

У Львові найбільше вкрали коштів, виділених на «Євро»?

КРУ проводить перевірки використання бюджетних коштів, виділених на підготовку до проведення «Євро-2012» у всіх чотирьох містах, які готуються приймати футбольний Чемпіонат.

Прочитати новину
11 жовтня

На Виноградівській митниці з початку року конфіскували 38 автівок загальною вартістю понад 2 млн. грн.

Одним з основних напрямків правоохоронної діяльності Виноградівської митниці є протидія незаконному переміщенню через митний кордон України тютюнових виробів.

Прочитати новину
11 жовтня

На Закарпатті у пункті пропуску "Вилок" прикордонники вилучили в угорця Mitsubishi Galant із "сигаретним" баком

Близько 19:00 8 жовтня в міжнародному пункті пропуску «Вилок» на українсько-угорському кордоні прикордонним нарядом з огляду транспортних засобів та інспектором митної служби при виїзді з України у 37-річного громадянина Угорщини в легковому автомобілі марки «MITSUBISHI GALANT» під час здійснення огляду особистих речей та транспортного засобу було виявлено прихованих 140 пачок сигарет вітчизняного виробництва « NEXT AZURE EDITION».

Прочитати новину
11 жовтня

На кордоні з Угорщиною попередили ввезення вантажівки за заниженою втричі вартістю, придбаної у Німеччині

9 жовтня близько 4 години ранку із Румунії до міжнародного пункті пропуску «Дякове» прибув вантажний автомобіль марки «МАN» під керуванням громадянина України, який подав документи про придбання даного вантажного автомобіля в Німеччині вартістю 4 тис. 250 євро.

Прочитати новину
«1...20492050[2051]20522053...2098»