Кримінальні новини

20 грудня

На Закарпатті відбудеться чергова пряма телефонна лінія "Суспільство проти корупції"

22 грудня 2010 року, з 11.00 до 13.00, управління державної служби Головдержслужби України в Закарпатській області проводитиме пряму телефонну лінію “Суспільство проти корупції”.

Прочитати новину
20 грудня

Глава закарпатського сімейства "виховував" дітей ...кулаками і кухонним ножем!

У цій родині, де виховується двоє неповнолітніх дітей, сварки виникали не вперше. Господарі оселі офіційно ніде не працювали. Мати підробляла по найму у людей. А глава сімейства взагалі не переймався тим, де взяти гроші на прожиття. Окрім цього, останнім часом частенько зловживав спиртними напоями.

Прочитати новину
20 грудня

На Закарпатті п’яний деспот душив дружину мотузкою від штанів

Останнім часом кількість жертв домашнього насильства в Україні помітно збільшилася. Можливо, просто раніше потерпілі не охоче розповідали про такі речі – не хотіли, як то кажуть, виносити сміття з хати. Але численні передачі, публікації у пресі на подібну тематику змушують багатьох переглянути свої погляди.

Прочитати новину
20 грудня

На Закарпатті у пункті пропуску "Тиса" попереджені дві спроби нелегального переміщення психотропних пігулок

Одразу три протоколи складено чопськими митниками відносно двох українців та одного угорця, які намагались перевезти через українсько-угорський кордон заборонені медпрепарати.

Прочитати новину
18 грудня

Украинскую фальшивую водку делают на легальном заводе

Приговором Старогородского районного суда г. Винницы по уголовному делу, возбужденному СБУ, директора и начальника цеха одного из ликероводочных предприятий области признаны виновными в совершении преступления, предусмотренного ст.364 (злоупотребление властью или служебным положением) и ст.366 (служебная подделка) Уголовного кодекса Украины.

Прочитати новину
18 грудня

Курсант убил мужа своей любовницы ...на дуэли!

Стрелялись не с двадцати шагов, разошлись метров на сто. Оружием выступили, конечно, не дуэльные пистолеты, а обычные карабины...

Прочитати новину
18 грудня

На Закарпатті у пункті пропуску "Вилок" у мікроавтобусі українця знайшли 43,7 кг опію

У четвер, 16 грудня, близько 21:00 години в міжнародному пункті пропуску «Вилок» Мукачівського прикордонного загону, на україно-угорському кордоні при в’їзді в Україну на мікроавтобусі марки „Мерседес Бенц” у 33-річного громадянина України під час здійснення огляду особистих речей та транспортного засобу під переднім пасажирським сидінням було виявлено дві пластмасові каністри ємкістю 20 літрів кожна з невідомою речовиною темно-коричневого кольору (у вигляді рідини).

Прочитати новину
17 грудня

Двоє мільйонерів зґвалтували понад 30 школярок

— Если в день не пересплю с девственницей — плохо себя чувствую, — казав 49-річний Микола з міста Маріуполь Донецької області. 23 жовтня його із товаришем 54-річним Сергієм затримали міліціонери. Звинувачують у зґвалтуванні понад 30 дівчат.

Прочитати новину
17 грудня

Михайло НЕМЕШ: "У міліцію йдуть не шукати романтику, а працювати"

Робота міліціонера завжди була пов’язана з героїзмом та романтикою, особливо в кінофільмах та книжках радянської доби. Цілі покоління радянських людей виховувалися на героїчних образах міліціонерів Жеглова, Шарапова, Аніскіна. Сучасна молодь полюбляє російські телесеріали “Менти”, “Каменська” тощо. І лише люди, котрі близько стикаються з роботою міліції, знають: “кіношна” романтика насправді має мало спільного з нелегкою працею правоохоронця.

Прочитати новину
17 грудня

Порушення з боку Аграрного фонду завдали державі багатомільйонних збитків

Генпрокуратура України виявила численні порушення законодавства при використанні бюджетних коштів Аграрним фондом, збереженні зерна державного інтервенційного фонду та законності митного контролю експортних операцій із зерном.

Прочитати новину
«1...19451946[1947]19481949...2025»