Кримінальні новини

05 травня

Затримані лже-даішники, які видурювали у водіїв гроші

Напевно, усі автолюбителі, що подорожують теренами Дніпропетровської області автошляхом «Харків-Сімферополь», знайомі з напастю, що на жаль усе ще притаманна цим місцям – придорожніми шахраями.

Прочитати новину
04 травня

В Ужгороді відбулась міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів Закарпаття

Предметом вивчення та обговорення на нараді прокуратури області, на яку був також запрошений і представник Уповноваженого ВР України з прав людини в області Василь Кузьо, було питання стану прокурорського нагляду за додержанням в органах прокуратури та внутрішніх справ законодавства при обліку, реєстрації, вирішенні заяв і повідомлень про катування та інше жорстке поводження з людьми працівниками міліції, провадженні досудового слідства, а також підтримання державного обвинувачення у кримінальних справах даної категорії.

Прочитати новину
04 травня

Закарпатські прикордонники вилучили 21 том "Большой Советской Энциклопедии"

У понеділок, 2 травня, у Закарпатській області затримали чимало антикварного чтива. Водій мікроавтобуса «Мерседес», 25-річний українець, віз за кордон 21 том «Большой советской энциклопедии», яка віддрукована з 1929 по 1938 роки. Порушник їхав у Чехію.

Прочитати новину
04 травня

СБУ порушила 119 кримінальних справ проти суддів, правохоронців та митників

Служба безпеки України протягом цього року порушила проти співробітників судів, правоохоронних органів і митниці 119 кримінальних справ.

Прочитати новину
04 травня

Грузинський "квартет" намагався "прорватися" до сусідньої Словаччини

Чотирьох шукачів кращого життя прикордонники виявили на ділянці відділу прикордонної служби «Ужгород» Чопського загону у вівторок, 3 травня.

Прочитати новину
04 травня

"Марихуанові бабусі" живуть у світі...

У них знайшли 800 кущів марихуани.

Прочитати новину
03 травня

Закарпатское "трио" хотело продать в секс-рабство двух винничанок

Работники отдела борьбы с преступлениями, связанными с торговлей людьми областного управления милиции Винницкой днях обнаружили и задержали группу злоумышленников, которые пытались переправить в Италию двух винничанок для занятия проституцией.

Прочитати новину
03 травня

У Підмосков’ї знайшли тіло доньки гендиректора "Лукойлу"

У Підмосков’ї знайдено тіло молодої жінки, імовірно йдеться про зниклу в березні 16-річну Віку Теслюк, дочку генерального директора спільного підприємства Лукойлу, Shell і Sinope Роберта Теслюка.

Прочитати новину
03 травня

Закарпатська начальниця вимагала у підлеглих хабарі за нескорочення їх посад

Хабарництво вважається одним із найтяжчих злочинів. Адже своїми поборами захланні до грошей чиновники підривають довіру громадян до державної системи і віру в справедливість. А внаслідок цього Україна потрапляє у лідери міжнародних рейтингів за рівнем корупції та корумпованості державних органів. Як мовиться, маємо те, що маємо...

Прочитати новину
02 травня

Закарпатець в Європейському суді

Закарпатці відтепер працюватимуть і в Європейському суді. Вже за тиждень там розпочинає свою роботу юрист В’ячеслав Бігун, уродженець Тячева. «Закарпатка» скористалася нагодою і перед від’їздом В’ячеслава розпитала його про особливості роботи в Страсбурзі. Тячівець поділився секретом, як вдалося влаштуватися на таку поважну роботу, що думають про українсь¬ких правників у Європі та як у Старому світі борються з корупцією і лобізмом.

Прочитати новину
«1...16791680[1681]16821683...1841»