Кримінальні новини

21 грудня

В Ужгороді освятили новенькі автівки Державної служби охорони Закарпаття

Нещодавно начальник Закарпатського обласного УМВС Віктор Русин вручив ключі від новеньких 12 автомобілів підрозділам карного розшуку та НДЕКЦ. А минулої пятниці 4 легковики: три “Деу” та одну “11-ку” отримали працівники Державної служби охорони краю. Вручав їх в ужгородському підрозділі ВДСО начальник УДСО при УМВС полковник міліції Олександр Конюшок, який привітав весь особовий склад із святом української міліції.

Прочитати новину
21 грудня

На Закарпатті у пункті пропуску "Вилок" задокументовані 4 факти незаконного переміщення побутової техніки

Щороку в грудні у пунктах пропуску Чопської митниці зростає кількість порушень митних правил, пов’язаних з необізнаністю громадян з правилами ввезення в Україну побутової техніки. Найчастіше порушують митне законодавство наші співвітчизники, які працюють за кордоном і повертаються додому на Різдвяні та Новорічні свята.

Прочитати новину
21 грудня

Украинский безлимитный наркотрафик

Только с начала 2010 года таможенники совместно с правоохранительными органами Украины изъяли около двух тонн кокаина. И, судя по всему, этот рекордный «улов» отнюдь не последний. По мнению экспертов, Украина – промежуточное звено в цепочке наркоторговцев, которые перевозят элитный наркотик по маршруту: страны Латинской Америки – Украина – страны Евросоюза. Так что в следующем году не исключены новые попытки использовать нашу страну в качестве перевалочной базы. И не только для транспортировки кокаина.

Прочитати новину
21 грудня

В Чехии бизнесмены протестуют против коррупции

Коррупция в Чехии угрожает основам современного общества, например, ущемляет право на равные возможности для бизнеса. Об этом говорится в адресованном чешским политикам обращении общественной организации Prague Busines Club, объединяющей предпринимателей и управленцев.

Прочитати новину
20 грудня

На Закарпатті через пункт пропуску "Косино" незаконно ввезли 4-ри іномарки майже на 0,5 млрд. грн.

Коли наприкінці минулого тижня у пункт пропуску «Косино» митного поста «Виноградів» Чопської митниці заїхав 32-х річний мешканець Закарпатської області, він не здогадувався, що митникам відомо про його незаконні оборудки з легковими автомобілями.

Прочитати новину
20 грудня

На Закарпатті дві фірми привласнили більше 400 тисяч "будівельних" гривень

Прокуратурою Закарпатської області порушено кримінальну справу по факту зловживання службовим становищем особами ТОВ НВП „Закарпатсмедінжсервіс” та ТОВ „Будівельна компанія „Континент”, що спричинило тяжкі наслідки гр. П.

Прочитати новину
20 грудня

На Закарпатті відбудеться чергова пряма телефонна лінія "Суспільство проти корупції"

22 грудня 2010 року, з 11.00 до 13.00, управління державної служби Головдержслужби України в Закарпатській області проводитиме пряму телефонну лінію “Суспільство проти корупції”.

Прочитати новину
20 грудня

Глава закарпатського сімейства "виховував" дітей ...кулаками і кухонним ножем!

У цій родині, де виховується двоє неповнолітніх дітей, сварки виникали не вперше. Господарі оселі офіційно ніде не працювали. Мати підробляла по найму у людей. А глава сімейства взагалі не переймався тим, де взяти гроші на прожиття. Окрім цього, останнім часом частенько зловживав спиртними напоями.

Прочитати новину
20 грудня

На Закарпатті п’яний деспот душив дружину мотузкою від штанів

Останнім часом кількість жертв домашнього насильства в Україні помітно збільшилася. Можливо, просто раніше потерпілі не охоче розповідали про такі речі – не хотіли, як то кажуть, виносити сміття з хати. Але численні передачі, публікації у пресі на подібну тематику змушують багатьох переглянути свої погляди.

Прочитати новину
20 грудня

На Закарпатті у пункті пропуску "Тиса" попереджені дві спроби нелегального переміщення психотропних пігулок

Одразу три протоколи складено чопськими митниками відносно двох українців та одного угорця, які намагались перевезти через українсько-угорський кордон заборонені медпрепарати.

Прочитати новину
«1...16521653[1654]16551656...1732»