Кримінальні новини

17 грудня

Двоє мільйонерів зґвалтували понад 30 школярок

— Если в день не пересплю с девственницей — плохо себя чувствую, — казав 49-річний Микола з міста Маріуполь Донецької області. 23 жовтня його із товаришем 54-річним Сергієм затримали міліціонери. Звинувачують у зґвалтуванні понад 30 дівчат.

Прочитати новину
17 грудня

Михайло НЕМЕШ: "У міліцію йдуть не шукати романтику, а працювати"

Робота міліціонера завжди була пов’язана з героїзмом та романтикою, особливо в кінофільмах та книжках радянської доби. Цілі покоління радянських людей виховувалися на героїчних образах міліціонерів Жеглова, Шарапова, Аніскіна. Сучасна молодь полюбляє російські телесеріали “Менти”, “Каменська” тощо. І лише люди, котрі близько стикаються з роботою міліції, знають: “кіношна” романтика насправді має мало спільного з нелегкою працею правоохоронця.

Прочитати новину
17 грудня

Порушення з боку Аграрного фонду завдали державі багатомільйонних збитків

Генпрокуратура України виявила численні порушення законодавства при використанні бюджетних коштів Аграрним фондом, збереженні зерна державного інтервенційного фонду та законності митного контролю експортних операцій із зерном.

Прочитати новину
17 грудня

Міжнародні аудитори виявили зловживання уряду Тимошенко на суму 3 млрд. грн.

Міжнародна аудиторська компанія Trout Сaсheris виявила зловживань на суму понад 3 млрд грн унаслідок нецільового використання коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів. Про це повідомив міністр фінансів Федір Ярошенко, інформуючи народних депутатів про результати міжнародного аудиту.

Прочитати новину
17 грудня

Nokia звинувачує Apple в "крадіжці" технологій для iPad!

Лідер за обсягом випуску мобільних телефонів Nokia подає 13 позовів проти американської компанії Apple, звинувачуючи її у використанні технології Nokia в своїх продуктах iPhone і iPad.

Прочитати новину
17 грудня

На українсько-угорському кордоні у сховках у автівці українця знайшли сигарети "Memphis"

У четвер, 16 грудня, близько 18:15, в міжнародному пункті пропуску «Вилок» на українсько-угорському кордоні прикордонним нарядом з огляду транспортних засобів та інспектором митної служби, при виїзді з України у 28-річного громадянина України в конструктивних особливостях легкового автомобіля ВАЗ-2102 було виявлено приховані сигарети марки „Memphis” – 40 пачок під переднім лівим сидінням та 160 пачок в пустотілих просторах заднього сидіння.

Прочитати новину
16 грудня

Закарпатський суд розгляне кримінальну справу про незаконне використання праці неповнолітніх

Прокурор Тячівського району на Закарпатті порушив кримінальну справу за фактом використання найманої праці двох підлітків на пилорамі.

Прочитати новину
16 грудня

Пограничники установили рекорд по количеству задержанной контрабанды и наркотиков

Украинские пограничники в текущем году задержали рекордное количество контрабандных товаров и наркотиков.

Прочитати новину
16 грудня

У паливному баці угорського "Форді Мондео" у пункті пропуску "Тиса" знайшли контрабандні сигарети (фото)

Прикордонники Чопського прикордонного загону спільно з співробітниками митниці припинили спробу незаконного переміщення через українсько-угорський державний кордон тютюнових виробів громадянином Угорщини.

Прочитати новину
15 грудня

Невідомі пограбували магазин безкоштовних товарів. Не в Україні

Два злодія винесли звідти всі речі, які виявили.

Прочитати новину
«1...16331634[1635]16361637...1712»