Кримінальні новини

05 січня

В Ужгороді на свята "домушник" вільно виніс із квартири ...телевізор

Житель Ужгорода з вул.Другетів залишив на свята свою квартиру без нагляду на кілька днів, чим і скористався злодій. Зловмисник проник досередини шляхом пошкодження вхідних дверей і виніс з хати телевізор та ДВД-програвач.

Прочитати новину
05 січня

У закарпатця в сараї знайшли ...марихуану!

Маючи відповідну оперативну інформацію, міліціонери навідалися з обшуком у помешкання 30-річного жителя села В.Лази, що на Ужгородщині. Шукали наркотики і знайшли. У господарській прибудові молодий господар переховував 120 грамів марихуани та пристрій для її куріння, так званий бульбулятор. Усе це добро було вилучено.

Прочитати новину
05 січня

Суд отказал Луценко и оставил его в СИЗО на два месяца

Апелляционный суд Киева оставил в силе решение Печерского районного суда о применении к бывшему Министру внутренних дел Украины Юрию Луценко меры пресечения в виде ареста на два месяца. Такое решение приняли судьи после совещания.

Прочитати новину
05 січня

На Чопській митниці у художниці-німкені вилучили ...73 картини!

73 картини, які художниця з Німеччини вчасно не вивезла з України, затрималися в Чопі до рішення суду.

Прочитати новину
05 січня

Закарпатські митники у міжнародній пошті знайшли бойові нагороди СРСР — орден Червоної Зірки та дві медалі

Орден Червоної Зірки та дві медалі «За освобождение Праги», «За взятие Будапешта» не вдалось незаконно переслати міжнародним відправленням громадянину України до Чехії.

Прочитати новину
05 січня

У пункті пропуску "Ужгород" у громадянина Чехії вилучили "нарко"-БМВ

Вчора, 4 січня, у пункті пропуску «Ужгород» закарпатські прикордонники запобігли спробі переміщення через державний кордон наркотичної речовини.

Прочитати новину
04 січня

У прикордонному Чопі упіймали 3-х "туристів" із Ірану

Сьогодні, 4 січня, у місті Чоп (Закарпатська область) прикордонники затримали трьох незаконних мігрантів – туристів з Ірану.

Прочитати новину
04 січня

1-3 січня на Заході України внутрішні війська за адмінправопорушення та за підозрою у скоєнні злочинів затримали 77 чоловік

За три дні нового року у західному регіону України затримано 11 чоловік за підозру у скоєнні злочинів та 66 чоловік за адміністративні правопорушення, вилучено 13 грамів наркотичних речовин.

Прочитати новину
04 січня

"Студентський захист" збиратиме дані про хабарі у вузах

Громадська ініціатива «Студентський захист» створила для студентів українських вишів «гарячу» телефонну лінію для запобігання хабарництву під час зимової екзаменаційної сесії. Про це повідомив координатор «Студенстського захисту» Андрій Черних.

Прочитати новину
04 січня

У пункті пропуску "Тиса" затримали контрабандної мебелі на 500 тис. грн.

Митна служба України порушила кримінальну справу за фактом незаконного ввезення товару. Як повідомлялося раніше, на Закарпатті водієві вантажівки не вдалось безперешкодно перетнути українсько-угорський кордон з незадекларованим товаром, загальною вартістю понад півмільйона гривень.

Прочитати новину
«1...16301631[1632]16331634...1716»