Кримінальні новини

29 грудня

На Закарпатті з’явилися два нові безстрокові судді

Верховна Рада України, згідно з пунктом 27 частини першої статті 85, частини першої статті 128 Конституції України, 23 грудня 2010 року постановила обрати на посади суддів безстроково:

Прочитати новину
28 грудня

У Лук’янівському СІЗО Луценко сидить з міліціонером і працівником прокуратури

Колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в Лук’янівському СІЗО у Києві утримують в камері на трьох осіб, заявив депутат від НУ–НС Юрій Гримчак.

Прочитати новину
28 грудня

Экс-министра МВД Луценко перевели из СБУ в Лукъяновское СИЗО

Бывшего министра внутренних дел Юрия Луценко перевели для дальнейшего содержания под стражей из учреждения СБУ в Лукьяновский следственный изолятор.

Прочитати новину
28 грудня

На Закарпатті правоохоронці "забувають" обліковувати злочини

Прокуратура, окрім того, що здійснює нагляд за додержанням законів усіма правоохоронними органами ще й проводить перевірки стану обліково-реєстраційної дисципліни. Як інформує старший помічник прокурора Закарпатської області з питань статистики Неля БОКШАН, нещодавно нею проведена перевірка обліково реєстраційної дисципліни щодо віднесення злочинів до вчинених у громадських місцях, стані алкогольного сп’яніння та особами, які раніше вчиняли злочини.

Прочитати новину
28 грудня

Новорічні шахраї вийшли на полювання!

Новий рік — свято чудове. Шампанське, усмішки, вітання, всі вірять в те, що їх чекає тільки найкраще, а в повітрі витає атмосфера дружби і загальної любові. І нам здається, що нічого її затьмарити не може, і ніхто у святкові та передсвяткові дні не здатний на підлість. Але, на жаль, рожеві окуляри доводиться знімати, і визнавати, що саме чим ближче до свята, тим більше активізуються різного роду шахраї, адже саме через новорічної метушні пильність людей сильно притупляється ...

Прочитати новину
27 грудня

Закарпатська прокуратура: гральний бізнес не зник із Закарпаття

У 2009 року в Україні заборонили будь-яку діяльність грального бізнесу. Втім, як розповів на сьогоднішній прес-конференції головний прокурор Закарпатської області Анатолій Петруня, на Закарпатті продовжують виявляти факти підпільної роботи заборонених ігрових автоматів.

Прочитати новину
27 грудня

Закарпатські податківці продовжують вилучати гральні автомати

На Закарпатті працівниками податкової міліції під час проведення планових оперативно-розшукових заходів, спрямованих на виявлення порушень Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", оглянуто приміщення кафе в одному з населених пунктів Тячівського району та виявлено 4 працюючі (підключені до електромережі) гральні апарати ("NIAGARA" – 1 апарат, "DRAGONS TREASVRE" – 1 апарат, "VIDEO GAMES" – 1 апарат, "FRUIT COCKTAIL" – 1 апарат) без будь-яких документів про їх власника та походження.

Прочитати новину
27 грудня

Податкова міліція в Україні найближчим часом ліквідована не буде

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що податкову міліцію найближчим часом не будуть розпускати. Про це він заявив сьогодні під час представлення нового керівництва Державної податкової служби України.

Прочитати новину
27 грудня

На Закарпатті у 2010 році загальна злочинність зросла майже на чверть — Прокуратура області

Про роботу органів прокуратури Закарпатської області за 12 місяців 2010 року.

Прочитати новину
27 грудня

На Закарпатті браконьєри влаштували полювання на козуль

До Державної екологічної інспекції в Закарпатській області звернувся мешканець с. Порошково Перечинського району щодо факту браконьєрства в околицях його села.

Прочитати новину
«1...16281629[1630]16311632...1712»