Кримінальні новини

21 квітня

Закарпатське КРУ "досліджувало" лісогосподарську діяльність у лісах Карпат

Є незаперечним, що ліс – окраса рідного закарпатського краю, цілющі джерела і чисте повітря. Ліс – зелена аптека і відпочинок, прохолодний затінок у літню спеку і тепло вогнища в холодну пору, він – наш дім, меблі та інші речі, він - колиска і домовина наша.

Прочитати новину
20 квітня

В Ужгороді місцева "щипачка" пограбувала гостю із Виноградова

Як свідчить досвід, серед фахових кишенькових злодіїв трапляється чимало представниць чарівної статі. Чого варта одна лиш легендарна смаглява бабуся "Мамочка" з ужгородської Радванки, котра заробила за свій довгий вік понад два десятки судимостей за те, що майстерно "чистила" чужі кишені та гаманці.

Прочитати новину
20 квітня

Жителі Мукачівщини "полюбляють" влаштовувати в своїх оселях "будинки побачень"

Мало хто знає, що закон передбачає кримінальну відповідальність за створення або утримання місць розпусти. Простіше кажучи, це коли ви здаєте за гроші чи іншу винагороду своє помешкання солодкій парочці, яким дуже вже закортіло кохання.

Прочитати новину
20 квітня

Житель Тель-Авіву намагався вивезти з України 156 нагородних знаків та монет

Митники спільно з прикордонниками виявили спробу незаконного вивезення за межі України 156-ти нагородних знаків та монет.

Прочитати новину
20 квітня

В поезде "Ужгород-Москва" таможенники нашли ...пулемет "Максим"! (ФОТО)

Пулемет был спрятан в свободном от пассажиров купе. Стражи порядка нашли там также коробку с пулеметной лентой без патронов.

Прочитати новину
20 квітня

В Ужгороді безробітний "потягнув" із ПП 27 шматків сталевої арматури

Вчора, післяобідньої пори в обласному центрі Закарпаття до чергової частини Ужгородського МУ УМВС звернулася директор одного з ужгородських приватних підприємств. Жінка повідомила, що хтось викрав з подвір’я підприємтсва, що знаходиться на вул. Минайській, арматуру.

Прочитати новину
20 квітня

Ужгородська юна "трійця", бешкетуючи, пошкодила надмогильні хрести на цвинтарі

В обласному центрі Закрапаття місті Ужгороді троє неповнолітніх хлопців бешкетували та пошкодили два надмогильних хрести на цвинтарі.

Прочитати новину
20 квітня

Закарпатський суд оштрафував "грального" підприємця на 7,3 млн. грн.

Сьогодні Закарпатським окружним адміністративним судом винесено постанову, якою задоволено позовні вимоги державної податкової інспекції до товариства про застосування санкцій, пов’язаних із забороною організації і проведення азартних ігор, в розмірі 7 млн. 376 тис. грн.

Прочитати новину
19 квітня

Пасажирка-українка потягу "Будапешт-Москва" незадекларувала 21 тисячу євро

Сьогодні пасажирським поїздом «Будапешт-Москва», після перебування за кордоном у приватних справах, на станцію Чоп прибула громадянка України.

Прочитати новину
19 квітня

У фонді Сороса знають, як подолати корупцію в Україні

Міжнародний фонд "Відродження" не фінансує реалізацію в Україні африканського сценарію. Про це під час дискусії "Прозорість влади, закон про держзакупівлі" сказав виконавчий директор фонду Євген Бистрицький.

Прочитати новину
«1...15961597[1598]15991600...1754»