Новини бізнесу

24 грудня

Промінвестбанк спише 4,6 мільярда проблемних кредитів

Близько 4,6 млрд. гривень проблемних кредитів готовий списати зі свого балансу восьмий за розмірами активів банк країни - Промінвестбанк.

Прочитати новину
23 грудня

У 2010 році попит на нерухомість впав у 2,5 раза

У 2010 році споживчий попит на житлову нерухомість впав у 2,5 раза, але пропозиція знизилася набагато більше, заявив голова компанії Т.М.М. Микола Толмачов.

Прочитати новину
23 грудня

Закарпатські антимонопольники оштрафували облавтодор на 12 тис. грн. за "антиконкурентні узгоджені дії"

Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ДП «Закарпатський Облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», в особі філії «Ужгородська ДЕД», та комунальне шляхово-експлуатаційного підприємства (м. Ужгород) загалом на 12 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів.

Прочитати новину
23 грудня

В Ужгороді працюють 15 ринків, на яких є 2324 торгові місця

Мабуть, кожен з городян, які «отоварюються» на ринках, неодноразово бачив бруд і проходив повз купи сміття біля робочих місць підприємців на територіях наших базарів, проштовхувався крізь натовп продавців, які торгують продуктами харчування, розкладеними прямо на тротуарах (подекуди – навіть за межами ринку), при цьому заважаючи руху пішоходів, або спостерігав типовий «шанхайський» стиль кіосків-контейнерів, які ще донедавна «прикрашали», навіть історичну частину міста.

Прочитати новину
23 грудня

Малий бізнес віддасть до 50% доходу. Якщо виживе...

Положення Податкового кодексу відчутно вдарять по кишенях дрібних підприємців. І взагалі з 1 січня 2011 року доходи громадян "трохи" знизяться. Все про податки із доходів фізосіб, СПД і єдиний соціальний внесок.

Прочитати новину
23 грудня

Гостиничный рынок Украины: Цены и прогнозы накануне Евро-2012

После ЕВРО-2012 грядет Зимняя олимпиада 2022 г., на которую украинский бизнес возлагает особые надежды. Не потому ли уже сейчас горнолыжные базы в Закарпатье прочно обосновались в верхней ценовой категории действующего бизнеса, выставленного н апродажу (от 3-6 млн. долл. и выше).

Прочитати новину
22 грудня

ТОП-10 автомобілів наступного 2011 року від журналу Playboy

Журнал Playboy представив рейтинг найбільш модних і витончених автомобілів, які можна буде придбати в автосалонах в 2011-му році.

Прочитати новину
21 грудня

Ужгородські депутати удесятеро (!) підняли вартість оренди 1 кв.м. землі у центрі міста

Сьогодні, 21 грудня, на III сесії Ужгородської міської ради VI скликання депутати проголосували за підвищення орендної плати за земельні ділянки, що перебувають у комунальній власності.

Прочитати новину
21 грудня

У США ринок інтернет-реклами вперше перевершив "паперового" конкурента

За даними дослідницької групи eMarketer, у 2010 році обсяг ринку інтернет-реклами в США вперше в історії перевершить рівень витрат рекламодавців на паперові ЗМІ. Всього у поточному році обсяг онлайн-реклами у США становив 25,8 млрд доларів.

Прочитати новину
21 грудня

Убытки банков Украины за 11 месяцев составили 9,4 млрд. грн.

Об этом говорится в сообщении Национального банка. Доходы банков в январе-ноябре составили 123 102,526 млн гривен, расходы - 132 540,318 млн гривен.

Прочитати новину
«1...263264[265]266267...294»