Новини бізнесу

06 серпня

Український авторинок пішов на поправку

Зростання виробництва легких автотранспортних засобів цього року складе близько 13% у порівнянні з минулим. А вже в 2014 році автовиробництво виросте більш ніж на 28 млн. штук, або на 49,1% в порівнянні з 2009-м і складе 85,21 млн. легкових і легких комерційних авто. Такий прогноз зробила PricewaterhouseCoopers.

Прочитати новину
06 серпня

На Закарпатті 275 закарпатських АТ перереєструються у ПРАТ

На ринку цінних паперів неабияке напруження. Закон «Про акціонерні товариства» зобов’язав усі АТ перереєструвати тип товариства та вже в жовтні перейти з документарної форми випуску цінних паперів на бездокументарну. Нинішні ВАТ і ЗАТ невдовзі мають стати ПРАТ (приватними товариствами, де менше 100 акціонерів) та ПАТ (публічними товариствами, де понад 100 акціонерів).

Прочитати новину
05 серпня

«Кіно» придбав права на матч Ліги Європи за участю «Дніпра»

Матч третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи «Дніпро» (Дніпропетровськ, Україна) - Спартак (Златібор, Сербія) 5 серпня покаже «Кіно». Про це йдеться в програмі каналу.

Прочитати новину
05 серпня

Перевіряючим органам треба з більшим розумінням ставитися до бізнесу

У четвер, 5 серпня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Гоблика відбулася нарада з питань дотримання та виконання вимог чинного законодавства контролюючими та дозвільними органами при проведенні перевірок, видачі відповідних документів суб’єктам господарської діяльності.

Прочитати новину
05 серпня

"Volkswagen" представит нового "Жука" в Детройте

В рамках Детройтского автошоу, которое пройдет в начале 2011 года, концерн "Volkswagen" представит новое поколение легендарного "Жука" - "Beetle". На рынок новинка поступит в мае 2011 года. Об этом сообщает британское издание "Аutocar".

Прочитати новину
05 серпня

Закарпатські податківці зібрали 870 млн.грн. податків і зборів

За січень–липень 2010 року до Зведеного бюджету області зібрано платежів в сумі 869,1 млн. грн., що на 2,6% більше, ніж за відповідний період 2009 року.

Прочитати новину
04 серпня

Приватизація ВАТ "Укртелеком" відкладена до вересня

Фонд державного майна України (ФДМУ) переніс з серпня на вересень ц.р. конкурс з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону 92,79% ВАТ "Укртелеком". Відповідний наказ Фонду від 30 липня 2010 р. № 1109 опубліковано в газеті "Відомості приватизації" № 29 від 4 серпня ц.р.

Прочитати новину
04 серпня

На День Незалежності банки влаштують собі триденні канікули

Національний банк України переніс робочий день банків з понеділка 23 серпня на суботу 21 серпня – у зв'язку зі святкуванням Дня Незалежності України.

Прочитати новину
04 серпня

Названы претенденты на звание "Автомобиль года-2011"

Организаторы престижного международного конкурса "Автомобиль года - 2011" ("Car of the Year 2011" - COTY) огласили расширенный список номинантов, которые будут бороться за звание Лучший автомобиль - 2011.

Прочитати новину
03 серпня

Cadillac Escalade - самый угоняемый автомобиль в США

Шикарный внедорожник Cadillac Escalade занимает первое место в рейтинге самых угоняемых автомобилей в США.

Прочитати новину
«1...262263[264]265»