Новини бізнесу

10 січня

Wikileaks втрачає сотні тисяч євро на тиждень

Засновник веб-сайту Wikileaks, що спеціалізується на витоках конфіденційної інформації, Джуліан Ассанж стверджує, що зазнає серйозних фінансових збитків через тиск на нього міжнародного співтовариства.

Прочитати новину
09 січня

Цены на Интернет: что будет в 2011 году

Практически треть взрослого населения Украины сегодня являются пользователями Интернета.

Прочитати новину
09 січня

Автоновинки 2011 года: чего ожидать украинцам

В 2011 году украинские автодилеры приготовили для украинских автолюбителей ряд интересных новинок, среди которых как абсолютно новые авто, так и рестайлинговые версии уже знакомых украинцам моделей.

Прочитати новину
06 січня

Motorola представила конкурента iPad

Компанія Motorola Mobility представила на виставці в Лас-Вегасі новий планшетний комп'ютер, який отримав назву Xoom.

Прочитати новину
06 січня

Microsoft показав роботу Windows на чіпах для мобільних телефонів

Американський комп'ютерний гігант Microsoft продемонстрував, як повна версія операційної системи Windows працює на чіпах, що зазвичай використовуються під час виробництві мобільних телефонів.

Прочитати новину
05 січня

Mercedes створив маленький двомісний кабріолет

Компанія Mercedes-Benz запатентувала дизайн нової версії міського автомобіля дочірньої компанії Smart – маленький родстер під назвою Speedster.

Прочитати новину
05 січня

На кордоні зі Словаччиною у закарпатця знайшли 14 грам марихуани

У професійній діяльності кожного працівника органів, діяльність яких спрямована на протидію злочинам, є свої секрети. Не відкриваючи службових таємниць скажемо: в переважній більшості випадків вони полягають в уважному ставленні до дрібниць, їх аналізі та, на підставі професійного досвіду, прийнятті правильних рішень.

Прочитати новину
05 січня

Microsoft представит Windows TV

На открывающейся в Лас Вегасе выставке CES 2011 корпорация Microsoft представит специализированную версию Windows, где не будет никаких лишних компонентов, кроме тех, что необходимы для установки Windows на современные телевизоры с интернет-функционалом.

Прочитати новину
04 січня

Україна скасувала імпортне мито на алкоголь та спирт

З нового року в рамках своїх зобов’язань перед Світовою організацією торгівлі, Київ обнулив стягнення на ввезення зазначеної продукції.

Прочитати новину
04 січня

Forbes назвав десятку найдорожчих автомобілів світу

Лідером складеного Forbes рейтингу найдорожчих автомобілів світу став суперкар Bugatti Veyron Super Sport, що є найшвидшим серійним дорожнім автомобілем у світі.

Прочитати новину
«1...261262[263]264265...294»