Новини бізнесу

05 серпня

"Volkswagen" представит нового "Жука" в Детройте

В рамках Детройтского автошоу, которое пройдет в начале 2011 года, концерн "Volkswagen" представит новое поколение легендарного "Жука" - "Beetle". На рынок новинка поступит в мае 2011 года. Об этом сообщает британское издание "Аutocar".

Прочитати новину
05 серпня

Закарпатські податківці зібрали 870 млн.грн. податків і зборів

За січень–липень 2010 року до Зведеного бюджету області зібрано платежів в сумі 869,1 млн. грн., що на 2,6% більше, ніж за відповідний період 2009 року.

Прочитати новину
04 серпня

Приватизація ВАТ "Укртелеком" відкладена до вересня

Фонд державного майна України (ФДМУ) переніс з серпня на вересень ц.р. конкурс з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону 92,79% ВАТ "Укртелеком". Відповідний наказ Фонду від 30 липня 2010 р. № 1109 опубліковано в газеті "Відомості приватизації" № 29 від 4 серпня ц.р.

Прочитати новину
04 серпня

На День Незалежності банки влаштують собі триденні канікули

Національний банк України переніс робочий день банків з понеділка 23 серпня на суботу 21 серпня – у зв'язку зі святкуванням Дня Незалежності України.

Прочитати новину
04 серпня

Названы претенденты на звание "Автомобиль года-2011"

Организаторы престижного международного конкурса "Автомобиль года - 2011" ("Car of the Year 2011" - COTY) огласили расширенный список номинантов, которые будут бороться за звание Лучший автомобиль - 2011.

Прочитати новину
03 серпня

Cadillac Escalade - самый угоняемый автомобиль в США

Шикарный внедорожник Cadillac Escalade занимает первое место в рейтинге самых угоняемых автомобилей в США.

Прочитати новину
03 серпня

Volvo окончательно стал китайским

В столице Великобритании состоялась торжественная церемония передачи акций Volvo своему новому владельцу, в лице китайского автомобильного холдинга Geely.

Прочитати новину
03 серпня

Бізнес чоловіка Тимошенко розігнали БТРами

Виходи до води у селах, що поблизу столиці, не тільки повністю забудовуються, а й перетворюються в кар’єри для видобутку піску.

Прочитати новину
31 липня

Під Ужгородом відбувся Форум пошуку партнерів Карпатського єврорегіону

29-го липня у передмісті обласного центру Закарпаття м.Ужгород у готелі-ранчо "Золота Гора" відбувся форум пошуку партнерів, завданням якого було створити партнерські мережі для розробки проектних пропозицій та їх подання на другий конкурс заявок Програми ENPI Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Прочитати новину
30 липня

Mitsubishi ASX "выпорхнул" из Арены

В Украине прошла презентация нового компактного кроссовера Mitsubishi ASX. Его представили музыканты группы "Бумбокс" на самой модной площадке столице - в клубе "Арена" .

Прочитати новину
«1...246247[248]249»