Новини бізнесу

26 серпня

KIA Motors повідомляє про зростання світових продажів у липні на 26%

У липні 2010 року в світі продано 180 930 автомобілів КІА, це на 26% більше, ніж у липні минулого року. Обсяги липневих продажів на загальних ринках (включають регіони Центральної та Південної Америки, Карибського басейну, Азії (виключаючи Китай), Тихого океану, Близького Сходу та Африки), в Кореї, Північній Америці, Європі (показники Західно- та Східноєвропейських ринків) та Китаї порівняно з аналогічним результатом попереднього року зросли на 59,6%, 29,6%, 19,2%, 16.7% та 6,0% відповідно.

Прочитати новину
26 серпня

Кабмін затвердив список видів госпдіяльності, що вимагають дозвільних документів

Український уряд затвердив перелік видів господарської діяльності, на ведення яких необхідні дозвільні документи, тоді як всі інші види діяльності здійснюються за декларативним принципом.

Прочитати новину
26 серпня

Будівництво в Україні подешевшало на 30%

З початку кризи витрати на будівництво в Україні зменшилися на 30%. Про це заявив голова Наглядової Ради асоціації Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів Іван Салій.

Прочитати новину
26 серпня

Янукович: Кількість ліцензій для ведення підприємницької діяльності має скоротитися в десять разів

До кінця поточного року в Україні має залишитися лише 10% від нинішньої кількості ліцензій і дозволів для ведення підприємницької діяльності, заявив Президент України Віктор Янукович.

Прочитати новину
25 серпня

Opel представит две новые модели на Столичном Автошоу 2010

На седьмом по счету автомобильном празднике, «Столичном Автошоу 2010», которое пройдет с 10 по 12 сентября, официальный дистрибьютор автомобилей Opel в Украине - компания «УкрАвтоЗАЗ-Сервис» - презентует новое поколение моделей Meriva и Astra.

Прочитати новину
25 серпня

"Mercedes-Benz" привезет в Украину новый R-Класс

Генеральное представительство "Mercedes-Benz" в Украине, компания "АвтоКапитал" на Столичном Автошоу 10 сентября презентует "Mercedes-Benz" R-Класс нового поколения.

Прочитати новину
24 серпня

АВТО - Volkswagen представил новый гоночный Race Touareg 3

В рамках программы подготовки к рейду «Дакар» немцы уже проехали на тестах двукратную дистанцию марафона.

Прочитати новину
24 серпня

АВТО - Nissan покажет легендарный Patrol и новый Juke

Специально для участия в Московском автосалоне прибудут представители топ-менеджмента компании «Ниссан Мотор Ко,. Лтд.» Старший операционный директор Тосиюки Сига и Исполнительный вице-президент и Член Совета директоров Мицухико Ямасита, а также другие высшие руководители компании.

Прочитати новину
23 серпня

АВТО - Московский автосалон: мир увидит новый Ford Mondeo

Мировая премьера нового Mondeo на Московском Международном Автомобильном Салоне в 2010 году завершит обновление флагманского семейства больших легковых автомобилей Ford.

Прочитати новину
23 серпня

АВТО - Московский автосалон: шоу посетит обновленный Land Rover Freelander

В августе 2010 года в Москве состоится мировая премьера обновленного кроссовера Land Rover Freelander, после чего автомобиль отправиться в Париж.

Прочитати новину
«1...231232[233]234235...242»