Новини бізнесу

31 серпня

Gmail научился показывать сообщения особой важности

Почтовый сервис Google Mail будет автоматически определять важные письма. 30 августа в Gmail запустили бета-версию сервиса Priority Mail ("Приоритетные сообщения"), сообщается в официальном блоге.

Прочитати новину
31 серпня

Назван первый в истории мультфильм, собравший больше 1 млрд

Мультипликационная лента студии Walt Disney Pictures сумела собрать рекордную сумму всего за два с небольшими месяца.

Прочитати новину
31 серпня

У справі ТОВ "Закарпатполіметали" виникли нові подробиці

У середу, 1 вересня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання на тему "Нові події у справі ліквідації єдиного в Україні золоторудника".

Прочитати новину
31 серпня

АВТО - "Mazda" кардинально изменит облик своих авто (фото)

Компания "Mazda" распространила первые фотографии концепт-кара 4-дверного спортивного купе "Shinari", дизайн которого демонстрирует в какой стилистике будут выполнены будущие автомобили японской марки. Официальная премьера новинки пройдет на Парижском автосалоне в октябре.

Прочитати новину
31 серпня

ПриватБанк не пускає українців до пірамід

ПриватБанк вчора заблокував платежі на адресу 16 інтернет-компаній, підозрюваних в шахрайстві. Матеріали вже передані правоохоронним органам декількох країн, проте сайти деяких інтернет-компаній продовжують працювати. Учасники ринку грошових платежів підтримують ініціативу банку і вважають, що фінансові організації повинні проводити моніторинг операцій щодо їх безпеки для клієнтів.

Прочитати новину
31 серпня

"Пол-литра" подорожает на трешку

С 1 сентября цена на самый популярный народный напиток в очередной раз подскочит. За пол-литровую бутылку водки придется отдать на 2-3 гривни больше, таким же будет подорожание коньяка и ликера.

Прочитати новину
31 серпня

Іспити у водіїв прийматимуть страховики?

Прийом іспитів і видачу водійських посвідчень скоро можуть перекласти на страхові компанії.

Прочитати новину
30 серпня

SEAT Ibiza 2011 модельного года уже в Украине

Компания «Формула Мотор Украина», официальный импортер автомобилей SEAT, объявляет о старте продаж автомобилей SEAT 2011 модельного года в официальной дилерской сети. Первой обновленной моделью является флагман автомобилей SEAT городской хэтчбэк Ibiza.

Прочитати новину
30 серпня

Інновації в бізнесі: сніг посеред літа

В наш час штучний сніг став дуже популярним при проведенні різних заходів, свят, шоу, весіль, ювілеїв. Штучний сніг використовують як декорацію у спектаклі, а також для оформлення вітрин магазинів. В інтер'єрах ресторанів і барів він так само знайде своє застосування. Штучний сніг не токсичний, і не залишає плям на одязі, а зовні виглядає як справжній.

Прочитати новину
30 серпня

Кількість спадкоємців російських мільярдерів за рік зросла в 1,5 рази

Кількість дітей-мільярдерів у Росії за рік зросла в 1,5 разу, а їх сукупний статок збільшився вдвічі. До такого висновку дійшли експерти журналу Фінанс, що склали щорічний рейтинг спадкоємців найбагатших людей Росії.

Прочитати новину
«1...230231[232]233234...244»