Новини бізнесу

24 квітня

Курс валют на 24 квітня

На 24 квітня 2019 року офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,68 грн/дол

Прочитати новину
23 квітня

Избавьтесь от ненужного автомобиля легко с услугой выкупа

В наше время автомобиль давно перестал быть средством роскоши и доступен практически каждому желающему. Если нам требуется транспортное средство для рабочих целей или для личного использования, то мы часто покупаем что-то не сильно дорогое, к примеру, старые модели иномарок или даже советских машин.

Прочитати новину
22 квітня

Курс валют на 22 квітня

На 22 квітня 2019 року офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,85 грн/дол

Прочитати новину
18 квітня

Курс валют на 18 квітня

На 18 квітня 2019 року офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,72 грн/дол.

Прочитати новину
16 квітня

Курс валют на 16 квітня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,81 грн/долар

Прочитати новину
12 квітня

Курс валют на 12 квітня

На 12 квітня 2019 року офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,83 грн/дол

Прочитати новину
10 квітня

Курс валют на 10 квітня

На 10 квітня 2019 року офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,70 грн/дол

Прочитати новину
08 квітня

Курс валют на 8 квітня

На 8 квітня 2019 року, офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,77 грн/дол

Прочитати новину
05 квітня

Какую газонокосилку лучше выбрать: бензиновую или электрическую

Лучшая газонокосилка для дачи – это, прежде всего, комфортный и полезный помощник для ухода за газоном.

Прочитати новину
03 квітня

Ціни на автогаз знову зросли

Середні роздрібні ціни на скраплений газ СПБТ в середу, 3 квітня, у порівнянні з вівторком, 2 квітня, підвищилися на 0,6%, або на 8 копійок до 12,72 гривні/літр, після того, як подорожчав до 12,55 гривень/літр 1 квітня.

Прочитати новину
«[1]23...254»


   Бізнес новини в Закарпатській області

Новини бізнесу та усього, що з ним пов’язано, цікавлять не тільки занятий у цій сфері діяльності людей, алей простий робочий люд. Знати про те, що відбувається з бізнесом в Україні нікому не завадить. Користь від таких знань очевидна, чужий успіх та прогрес у сфері послуг, виробничій чи продовольчій стане для когось прикладом для наслідування, чужі невдачі – приводом до обережності, розсудливості та обачності. Такі новини спроможні урізноманітнити наш буденний плин життя, навіть якщо наше існування позбавлене будь-яких перехресних стежок з малим, середнім або великим бізнесом.

За новинами бізнесу стежать всі, хто небайдужий до сучасного розвитку нашої країни. Відомості про останні зміни у законодавстві допомагають самим бізнесменам налаштовуватися на краще або гірше, програним справам життя можна поспівчувати, порадуватися виграним або позаздрити. Вони роблять життя суспільства яскравішим, сповненим і негативних, і позитивних подій.

Сьогодні бізнес в Україні стає дедалі розвиненішим, він охоплює більше 50-ти відгалужень. Наші люди постійно відкривають нові підприємства, пропонують ті чи інші товари, даруючи нам нові здобутки науки та мистецтва. Закарпатська область має дуже сприятливі умови для стрімкого і ефективного розвитку бізнесу, тому благоустрій всієї країни багато у чому завдячує і вихідцям з Українських Карпат. І саме в цьому розділі нашого інформаційного сайту, кожен зможе ознайомитися з найсвіжішими бізнес новинами Закарпаття.

Мукачеве, Виноградів, Хуст, Рахів та інші населені пункти Закарпатської області від найбільших, до дрібних, кожного дня досліджуються нашими спеціалістами на наявність цікавих і важливих бізнес-подій. В цілому, жодна гучна новина, що стосується бізнесу в Україні ніколи від нас не сховається. Таким чином, ми намагаємося забезпечити вас відомостями з перших, як то кажуть, вуст. Без перебільшень та применшень, тільки «оголена» правда. Ми знаємо наскільки важлива для читачів справжність інформації, особливо, якщо взяти до уваги те, на яку аудиторію матеріали розділу переважно розраховані. Саме тому ми володіємо виключно перевіреними бізнес новинами Закарпаття і всієї країни. Зручність читання відомостей на нашому сайті також полягає у тому, що ми не тільки викладаємо все найсвіжіше, але й зберігаємо новини минулих тижнів, місяців, і навіть років, а також робимо повторні огляди подій за тиждень  поточний. З нами неможливо проґавити важливе!