Новини бізнесу

15 листопада

Які автоматичні ворота на виробництво краще встановлювати в Івано-Франківську, знають фахівці WISNIOWSKI-VOROTA-KIEV.COM.UA

Обираючи в’їзну систему для виробничого підприємства слід враховувати багато факторів, які безпосередньо впливають на його функціональність.

Прочитати новину
10 листопада

Відкатні промислові ворота Wisniowski у Львові – огляд параметрів від фахівців wisniowski-vorota-kiev.com.ua

Консольні брами від польського виробника – це високоякісні в'їзні системи, що забезпечують доступ на територію підприємства.

Прочитати новину
05 листопада

Товари дорожче 100 євро, що доставляються поштою з-за кордону, хочуть обкласти податком

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді ввести податок на додану вартість на ввезення товарів у міжнародних поштових відправленнях на суму понад 100 євро для одного одержувача-фізособи.

Прочитати новину
08 жовтня

Офіційний курс гривні на 8 жовтня

Порівняно з 7 жовтня курс усіх валют знизився

Прочитати новину
06 жовтня

Нюанси сплати ЄСВ для ФОП, який є одночасно найманим працівником

Фізична особа — підприємець, яка перебуває на спрощеній системі оподаткування, сплачує щомісяця ЄСВ за себе. Крім того, вона є найманим працівником у юридичної особи, за якого щомісяця нараховується і сплачується ЄСВ за рахунок роботодавця. Чи може така фізична особа — підприємець сплачувати ЄСВ як найманий працівник або як підприємець один раз, а не подвійно?

Прочитати новину
24 вересня

Что нужно знать о застежках золотых сережек?

Прочитати новину
18 вересня

В Україні планують дозволити покупку валюти онлайн

Нацбанк підготував низку змін, які стосуються валютного ринку і набудуть чинності в лютому 2019 року

Прочитати новину
14 вересня

Закарпатською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету понад 3 млрд грн

За вісім місяців

Прочитати новину
06 вересня

Сучасні відкатні ворота у Львові: порівнюємо продукцію від 3 європейських заводів разом із vorota24.com.ua

В'їзні системи від кожного провідного виробника наділено певними параметрами та властивостями.

Прочитати новину
31 серпня

Обираємо промислові ворота для пожежної частини в Хмельницькому разом з фахівцями vorota24.com.ua

Для обладнання в'їздів до спеціалізованих приміщень, які мають великі габарити, потрібно обирати безпечні, надійні та функціональні брами.

Прочитати новину
«[1]23...247»


   Бізнес новини в Закарпатській області

Новини бізнесу та усього, що з ним пов’язано, цікавлять не тільки занятий у цій сфері діяльності людей, алей простий робочий люд. Знати про те, що відбувається з бізнесом в Україні нікому не завадить. Користь від таких знань очевидна, чужий успіх та прогрес у сфері послуг, виробничій чи продовольчій стане для когось прикладом для наслідування, чужі невдачі – приводом до обережності, розсудливості та обачності. Такі новини спроможні урізноманітнити наш буденний плин життя, навіть якщо наше існування позбавлене будь-яких перехресних стежок з малим, середнім або великим бізнесом.

За новинами бізнесу стежать всі, хто небайдужий до сучасного розвитку нашої країни. Відомості про останні зміни у законодавстві допомагають самим бізнесменам налаштовуватися на краще або гірше, програним справам життя можна поспівчувати, порадуватися виграним або позаздрити. Вони роблять життя суспільства яскравішим, сповненим і негативних, і позитивних подій.

Сьогодні бізнес в Україні стає дедалі розвиненішим, він охоплює більше 50-ти відгалужень. Наші люди постійно відкривають нові підприємства, пропонують ті чи інші товари, даруючи нам нові здобутки науки та мистецтва. Закарпатська область має дуже сприятливі умови для стрімкого і ефективного розвитку бізнесу, тому благоустрій всієї країни багато у чому завдячує і вихідцям з Українських Карпат. І саме в цьому розділі нашого інформаційного сайту, кожен зможе ознайомитися з найсвіжішими бізнес новинами Закарпаття.

Мукачеве, Виноградів, Хуст, Рахів та інші населені пункти Закарпатської області від найбільших, до дрібних, кожного дня досліджуються нашими спеціалістами на наявність цікавих і важливих бізнес-подій. В цілому, жодна гучна новина, що стосується бізнесу в Україні ніколи від нас не сховається. Таким чином, ми намагаємося забезпечити вас відомостями з перших, як то кажуть, вуст. Без перебільшень та применшень, тільки «оголена» правда. Ми знаємо наскільки важлива для читачів справжність інформації, особливо, якщо взяти до уваги те, на яку аудиторію матеріали розділу переважно розраховані. Саме тому ми володіємо виключно перевіреними бізнес новинами Закарпаття і всієї країни. Зручність читання відомостей на нашому сайті також полягає у тому, що ми не тільки викладаємо все найсвіжіше, але й зберігаємо новини минулих тижнів, місяців, і навіть років, а також робимо повторні огляди подій за тиждень  поточний. З нами неможливо проґавити важливе!