Новини бізнесу

18 вересня

В Україні планують дозволити покупку валюти онлайн

Нацбанк підготував низку змін, які стосуються валютного ринку і набудуть чинності в лютому 2019 року

Прочитати новину
06 вересня

Сучасні відкатні ворота у Львові: порівнюємо продукцію від 3 європейських заводів разом із vorota24.com.ua

В'їзні системи від кожного провідного виробника наділено певними параметрами та властивостями.

Прочитати новину
31 серпня

Обираємо промислові ворота для пожежної частини в Хмельницькому разом з фахівцями vorota24.com.ua

Для обладнання в'їздів до спеціалізованих приміщень, які мають великі габарити, потрібно обирати безпечні, надійні та функціональні брами.

Прочитати новину
30 серпня

Офіційний курс гривні на 30 серпня

Вартість долара ще трохи зросла, натомість євро - впала

Прочитати новину
23 серпня

Офіційний курс гривні на 23 серпня

Гривня й надалі дешевшає

Прочитати новину
20 серпня

Ходова на скутери

Ходова частина скутера відповідає за його плавний рух по дорозі. Головними частинами ходової є задня і передня підвіски, колеса. Ці елементи гасять вібрації, які виникають під час руху, особливо якщо їздити доводиться по поганій дорозі.

Прочитати новину
18 серпня

Яка вартість квартир в Ужгороді у новобудовах

Пропозицій із придбання нерухомості в Ужгороді багато. Квартири продають у різних районах міста.

Прочитати новину
17 серпня

Забори-габіони у Львові – стильні та сучасні огородження для дому від vorota24.com.ua

Що таке габіони, та які їхні основні переваги?

Прочитати новину
17 серпня

Яка відповідальність передбачена за несплату або несвоєчасну сплату плати за землю?

Нагадуємо платникам плати за землю, що відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) нарахування сум плати за землю проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платнику за місцем його реєстрації податкове повідомлення-рішення.

Прочитати новину
17 серпня

Закарпатські податківці виявили майже дві сотні «сірих наймитів»

Отримана податкова інформація стала причиною проведення позапланової документальної перевірки фінансово-господарської діяльності фізичної особи – підприємця. Працівники Головного управління ДФС у Закарпатській області перевіряли, зокрема, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Прочитати новину
«[1]23...246»


   Бізнес новини в Закарпатській області

Новини бізнесу та усього, що з ним пов’язано, цікавлять не тільки занятий у цій сфері діяльності людей, алей простий робочий люд. Знати про те, що відбувається з бізнесом в Україні нікому не завадить. Користь від таких знань очевидна, чужий успіх та прогрес у сфері послуг, виробничій чи продовольчій стане для когось прикладом для наслідування, чужі невдачі – приводом до обережності, розсудливості та обачності. Такі новини спроможні урізноманітнити наш буденний плин життя, навіть якщо наше існування позбавлене будь-яких перехресних стежок з малим, середнім або великим бізнесом.

За новинами бізнесу стежать всі, хто небайдужий до сучасного розвитку нашої країни. Відомості про останні зміни у законодавстві допомагають самим бізнесменам налаштовуватися на краще або гірше, програним справам життя можна поспівчувати, порадуватися виграним або позаздрити. Вони роблять життя суспільства яскравішим, сповненим і негативних, і позитивних подій.

Сьогодні бізнес в Україні стає дедалі розвиненішим, він охоплює більше 50-ти відгалужень. Наші люди постійно відкривають нові підприємства, пропонують ті чи інші товари, даруючи нам нові здобутки науки та мистецтва. Закарпатська область має дуже сприятливі умови для стрімкого і ефективного розвитку бізнесу, тому благоустрій всієї країни багато у чому завдячує і вихідцям з Українських Карпат. І саме в цьому розділі нашого інформаційного сайту, кожен зможе ознайомитися з найсвіжішими бізнес новинами Закарпаття.

Мукачеве, Виноградів, Хуст, Рахів та інші населені пункти Закарпатської області від найбільших, до дрібних, кожного дня досліджуються нашими спеціалістами на наявність цікавих і важливих бізнес-подій. В цілому, жодна гучна новина, що стосується бізнесу в Україні ніколи від нас не сховається. Таким чином, ми намагаємося забезпечити вас відомостями з перших, як то кажуть, вуст. Без перебільшень та применшень, тільки «оголена» правда. Ми знаємо наскільки важлива для читачів справжність інформації, особливо, якщо взяти до уваги те, на яку аудиторію матеріали розділу переважно розраховані. Саме тому ми володіємо виключно перевіреними бізнес новинами Закарпаття і всієї країни. Зручність читання відомостей на нашому сайті також полягає у тому, що ми не тільки викладаємо все найсвіжіше, але й зберігаємо новини минулих тижнів, місяців, і навіть років, а також робимо повторні огляди подій за тиждень  поточний. З нами неможливо проґавити важливе!