Новини бізнесу

22 січня

Офіційний курс гривні

27,95 грн/дол

Прочитати новину
16 січня

Офіційний курс гривні

28,16 грн/дол

Прочитати новину
15 січня

Откатные промышленные ворота из Польши в Днепре: рассматриваем особенности модели PI 130 вместе с wisniowski-vorota-kiev.com.ua

Не секрет, что на производственном объекте должна соблюдаться безопасность.

Прочитати новину
15 січня

Создание и продвижение бренда

Продвижение торговой марки

Прочитати новину
08 січня

Потяг «Мукачево-Будапешт» їздить напівпорожнім

Заповненість поїзда Мукачево-Будапешт за перший місяць роботи становила 38%

Прочитати новину
08 січня

Податковий календар на січень 2019 року

Фахівці ГУ ДФС у Закарпатській області інформують платників, що:

Прочитати новину
04 січня

Комісійна техніка в ломбарді

Чудовий варіант для людей, котрі не можуть виділити гроші на покупку нового пристрою

Прочитати новину
30 грудня

Закарпатцям боргують понад п’ять мільйонів зарплатні

Левова частка заборгованості припадає на економічно активні підприємства

Прочитати новину
28 грудня

Магазин в стиле хай-тек: особенности оформления и главные черты

Хай-тек в дизайне магазина: мир будущего и оригинальный декор

Прочитати новину
26 грудня

Audi Q7 – что это за автомобиль?

Audi Q7 второго поколения начали производить в 2015 году. Прошло почти четыре года с момента выпуска, а значит, вскоре можно ожидать обновлённую, усовершенствованную версию модели.

Прочитати новину
«[1]23...249»


   Бізнес новини в Закарпатській області

Новини бізнесу та усього, що з ним пов’язано, цікавлять не тільки занятий у цій сфері діяльності людей, алей простий робочий люд. Знати про те, що відбувається з бізнесом в Україні нікому не завадить. Користь від таких знань очевидна, чужий успіх та прогрес у сфері послуг, виробничій чи продовольчій стане для когось прикладом для наслідування, чужі невдачі – приводом до обережності, розсудливості та обачності. Такі новини спроможні урізноманітнити наш буденний плин життя, навіть якщо наше існування позбавлене будь-яких перехресних стежок з малим, середнім або великим бізнесом.

За новинами бізнесу стежать всі, хто небайдужий до сучасного розвитку нашої країни. Відомості про останні зміни у законодавстві допомагають самим бізнесменам налаштовуватися на краще або гірше, програним справам життя можна поспівчувати, порадуватися виграним або позаздрити. Вони роблять життя суспільства яскравішим, сповненим і негативних, і позитивних подій.

Сьогодні бізнес в Україні стає дедалі розвиненішим, він охоплює більше 50-ти відгалужень. Наші люди постійно відкривають нові підприємства, пропонують ті чи інші товари, даруючи нам нові здобутки науки та мистецтва. Закарпатська область має дуже сприятливі умови для стрімкого і ефективного розвитку бізнесу, тому благоустрій всієї країни багато у чому завдячує і вихідцям з Українських Карпат. І саме в цьому розділі нашого інформаційного сайту, кожен зможе ознайомитися з найсвіжішими бізнес новинами Закарпаття.

Мукачеве, Виноградів, Хуст, Рахів та інші населені пункти Закарпатської області від найбільших, до дрібних, кожного дня досліджуються нашими спеціалістами на наявність цікавих і важливих бізнес-подій. В цілому, жодна гучна новина, що стосується бізнесу в Україні ніколи від нас не сховається. Таким чином, ми намагаємося забезпечити вас відомостями з перших, як то кажуть, вуст. Без перебільшень та применшень, тільки «оголена» правда. Ми знаємо наскільки важлива для читачів справжність інформації, особливо, якщо взяти до уваги те, на яку аудиторію матеріали розділу переважно розраховані. Саме тому ми володіємо виключно перевіреними бізнес новинами Закарпаття і всієї країни. Зручність читання відомостей на нашому сайті також полягає у тому, що ми не тільки викладаємо все найсвіжіше, але й зберігаємо новини минулих тижнів, місяців, і навіть років, а також робимо повторні огляди подій за тиждень  поточний. З нами неможливо проґавити важливе!