Анонси

13 грудня

Сьогодні в Ужгороді обговорять питання захворюваності на ГРВІ та грип, гепатити та "паводкові" інфекції

Сьогодні, 13 грудня, в Ужгороді о 14.00 в прес-центрі УОЗ (Обласний Центр здоров’я, пл. Театральна,6) зав. епідеміологічного відділу Закарпатської обласної СЕС, обласний епідеміолог Світлана Оберемко, зав. санітарно-гігієнічним відділом Закарпатської обласної СЕС Володимир Іваненко та головний лікар обласної клінічної інфекційної лікарні Михайло Поляк розкажуть про ситуацію з інфекційними захворюваннями в області.

Прочитати новину
10 грудня

В Ужгороді фахівці роз’яснять журналістам актуальні питання у дитячій педіатрії

О 10.30 в Ужгороді у прес-центрі Управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА (пл. Театральна, 6) відбудеться брифінг на тему „Актуальні питання в педіатрії”.

Прочитати новину
08 грудня

Чи перепадуть Закарпаттю мільйони Євросоюзу?

Чи будуть мільйони Євросоюзу, виділені на транскордонне співробітництво, використанні Закарпаттям, чи можуть сільські, селищні та міські ради реалізовувати без державних і місцевих коштів високобюджетні проекти та про відкриття Школи транскордонної співпраці «Відкриваємо можливості розвитку громади» завтра, у четвер, 9 грудня, закарпатським журналістам розкажуть:

Прочитати новину
06 грудня

16 грудня в Ужгороді відбудеться 2-га сесія Закарпатської обласної ради V скликання

Сьогодні, 6 грудня, голова Закарпатської обласної ради Іван Балога, відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підписав розпорядження №181/01-44 "Про скликання другої сесії обласної ради V скликання" 16 грудня в м.Ужгород у залі засідань обласної ради з наступним порядком денним:

Прочитати новину
06 грудня

В Ужгороді відбудеться прес-конференція головного "пенсіонера" Закарпаття

У вівторок, 7 грудня, о 10-тій годині в Ужгороді в малому залі облдержадміністрації відбудеться брифінг начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасії Пентек.

Прочитати новину
03 грудня

6 грудня в Ужгороді презентують виставку "Так, Масарик"

У понеділок, 6 грудня, о 16-тій годині, в Ужгороді у центральному фойє Закарпатської обласної державної адміністрації відбудеться урочисте відкриття виставки «Так, Масарик», присвяченої 160-тій річниці від дня народження першого президента Чехословаччини Томаша Масарика.

Прочитати новину
29 листопада

Завтра в Ужгороді відбудеться презентація книжки Петра Мідянки "Луйтра в небо"

У вівторок, 30 листопада, у прес-центрі «Закарпаття» відбудеться презентація збірки поезій Петра Мідянки "Луйтра в небо", щойно видрукованої київським видавництвом "Темпора".

Прочитати новину
26 листопада

В Ужгороді малий та середній бізнес обговорюватиме Податковий кодекс

У неділю, 28 листопада, о 16.00 в приміщенні Товариства «Просвіта» (колишній будинок офіцерів) за адресою: площа Гренджі – Донського, буд 3, відбудуться збори представників малого та середнього бізнесу, щодо питання обговорення податкового кодексу.

Прочитати новину
26 листопада

Генконсульство Венгрии в Ужгороде опровергает факт невыдачи виз украинским фанатам

Генконсульство Венгрии в Ужгороде внесло ясность в ситуацию с невыдачей транзитных виз 50 фанам львовского футзального клуба Тайм, собиравшихся ехать с командой на турнир в Сербию.

Прочитати новину
24 листопада

Очільники Закарпатської ДПА розкажуть про легалізацію доходів і заробітної плати

ДПА у Закарпатській області повідомляє, що 24 листопада 2010 року відбудеться прес-конференція на тему «Результати проведених податковими органами Закарпатської області заходів з легалізації доходів і заробітної плати».

Прочитати новину
«1...221222[223]224225...228»