Анонси

03 лютого

3 лютого: Куди сьогодні піти в Ужгороді?

У галереї "Ужгород" — відкриття виставки молодої закарпатської художниці Наталії Тернай. Поч. о 17.00.

Прочитати новину
01 лютого

На ICTV незабаром з'явиться реаліті-шоу про в’язницю

Film.UA готує для ICTV нове реаліті-шоу про в'язницю «Джентельмени удачі». Про це повідомляє «Медіаняня».

Прочитати новину
01 лютого

1+1 шукає сміливців, що готові взяти участь у шоу "Діти напрокат"

Телеканал 1+1 розпочинає роботу над новим розважальним шоу "Діти напрокат" та оголошує кастинг батьків і дітей, які бажають взяти участь у проекті.

Прочитати новину
01 лютого

У прикордонному Чопі виступить народний ансамбль "Веселка"

Вперше у місті Чоп до Дня захисника Вітчизни виступить народний ансамбль фольклорного танцю «ВЕСЕЛКА» при Академії митної служби України, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара з міста Дніпропетровськ.

Прочитати новину
01 лютого

1 лютого: Куди сьогодні піти в Ужгороді?

Сьогодні, 1 лютого, об 11.30 у прес-центрі «Нове Закарпаття» відбудеться прес-конференція за участі поетеси Надії Панчук та директора централізованої міської бібліотечної мережі Ганни Бандурки для обласних ЗМІ на тему: «Книга і бібліотека в добу Інтернету: протистояння чи взаємодія».

Прочитати новину
31 січня

31 січня: Куди сьогодні піти в Ужгороді?

У Закарпатському краєзнавчому музеї — тимчасова виставка ікон та стародруків ХІХ—ХХ ст. з фондових зібрань ЗКМ. Виставка творчих робіт викладачів Закарпатського інституту та коледжу мистецтв ім. А. Ерделі “Небо і земля...”.

Прочитати новину
28 січня

Кінопрем'єри: тиждень війни зі стереотипами

Від 27 січня в українських кінотеатрах демонструються: ексцентрична комедія "Завітайте, порегочемо" Дені Буна, романтична комедія "Любов та інші ліки" Едварда Цвіка та музичний фільм "Бурлеск" Стіва Ентіна.

Прочитати новину
28 січня

28 січня: Куди сьогодні піти в Ужгороді?

У Закарпатському краєзнавчому музеї триває тимчасова виставка ікон та стародруків ХІХ—ХХ ст. з фондових зібрань ЗКМ. Виставка творчих робіт викладачів Закарпатського інституту та коледжу мистецтв ім. А. Ерделі “Небо і земля...”.

Прочитати новину
26 січня

В Ужгороді експерти обговорять гуманітарну українсько-угорську прикордонну співпрацю

У четвер, 27 січня, в Ужгороді у конференц-залі готелю «Дружба» відбудеться міжнародний круглий стіл на тему «Розвиток гуманітарного співробітництва в українсько-угорському прикордонному регіоні: аналіз, оцінки».

Прочитати новину
26 січня

Голова Державної архівної служби України Ольга Гінзбург завітає на Закарпаття

У четвер, 27 січня, на Закарпатті з робочим візитом перебуватиме голова Державної архівної служби України Ольга Гінзбург.

Прочитати новину
«1...218219[220]221222...228»