Анонси

18 лютого

Кінопрем'єри тижня: футбол, весілля та сімейні неприємності

Прочитати новину
17 лютого

22 лютого в Ужгороді відбудеться пряма телефонна лінія з головою Закарпатської ДПА Василем Іванчо

У вівторок, 22 лютого 2011 року, з 14.00 до 15.00 у газеті «Новини Закарпаття» відбудеться «гаряча» телефонна лінія з головою ДПА у Закарпатській області Іванчо Василем Васильовичем щодо Податкового кодексу України за тел. 3-62-84.

Прочитати новину
16 лютого

Берегівщина готується здивувати туристів фестивалем риболовів та угорської ухи

Підприємство „Берег Тур” 2-3 квітня 2011 р. у зоні відпочинку біля Березького озера (Закарпаття, Берегівський р-н, біля села В. Береги – див. мапу) проводить II-й Березький фестиваль риболовів та угорської ухи. Запрошуємо до участі команди, сім’ї, окремих учасників, що бажають примножити славу населених пунктів, які вони представляють.

Прочитати новину
15 лютого

Сьогодні в Ужгороді говоритимуть про особливості декларування доходів громадян у 2011 році

Як уже повідомляли KARPATNEWS.in.ua, сьогодні, 15 лютого, в Ужгороді у Державній податковій адміністрації у Закарпатській області відбудеться прес-конференція на тему «Особливості кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2010 році».

Прочитати новину
14 лютого

Завтра у Закарпатській ДПА говоритимуть про декларування доходів громадян

Завтра, 15 лютого 2011 року, у вівторок, у Державній податковій адміністрації у Закарпатській області відбудеться прес-конференція на тему «Особливості кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2010 році».

Прочитати новину
08 лютого

19 февраля стартует Венецианский карнавал – 2011

Сквозной темой нынешнего Венецианского карнавала, который пройдет в этом году с 19 февраля по 8 марта, станет утонченный XIX век, с его фраками и цилиндрами, кринолинами и бантами. Венецианский карнавал – 2011 посвящен также 150-летию объединения Италии.

Прочитати новину
07 лютого

Арт-події лютого: від гендерного до неофіційного мистецтва

Одесит Петров - єдиний актуальний український художник, який працює в жанрі акварелі. Але будьте обережні! Дітей та бабусь на його виставки потрібно вести підготовленими – на пляжах Петрова виключно "ню", а герої сюжетів нарочито несимпатичні й червоного кольору - через акул.

Прочитати новину
04 лютого

8 лютого у Києві відбудеться презентація посібника "Історія України"

8 лютого о 18:00 у Києві відбудеться презентація посібника "Історія України" історика та політолога Олександра Палія за участі автора. Презентацію анонсовано під назвою "Історія карає за незнання її уроків?".

Прочитати новину
03 лютого

Погода на п'ятницю, 4 лютого

Наприкінець тижня в Україні збережеться незначна мінусова температура, очікуються опади у вигляді мокрого снігу, подекуди з дощем.

Прочитати новину
03 лютого

3 лютого: Куди сьогодні піти в Ужгороді?

У галереї "Ужгород" — відкриття виставки молодої закарпатської художниці Наталії Тернай. Поч. о 17.00.

Прочитати новину
«1...217218[219]220221...227»