Анонси

15 березня

17 березня в Ужгороді поговорять про сучасні проблеми клінічної педіатрії

У четвер 17 березня 2011 року, о 10.00 у конференц-залі навчально-методичного центру профспілок Закарпатської області за адресою: м.Ужгород вул.Собранецька, 150 (вхід зі сторони ресторану "Візит") буде проводитись науково-практична конференція "Сучасні проблеми клінічної педіатрії" для лікарів педіатрів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, лікарів-отоларингологів дитячих, лікарів-інфекціоністів дитячих, лікарів-імунологів, лікарів-пульмонологів дитячих, лікарів-інтернів.

Прочитати новину
14 березня

Завтра — 72-а річниця проголошення Карпатської України

Завтра на Закарпатті пройдуть урочистості з нагоди 72-ї річниці проголошення Карпатської України

Прочитати новину
11 березня

Головний міліціонер Закарпаття прозвітує про роботу УМВС у січні-лютому ц.р.

У понеділок, 14 березня об 11.00 год. у приміщенні УМВС за адресою вул.Ф Ракоці, 15, відбудеться прес-конференція за участю начальника УМВС Віктора Русина, на тему "Підсумки роботи УМВСУ в Закарпатській області протягом 2-х місяців 2011 року".

Прочитати новину
10 березня

У травні в Ужгороді стартує благодійний танцювально-поетичний проект "Рухопис"

6 травня в Ужгороді, в облмуздрамтеатрі, стартує благодійна акція - танцювально-поетичний проект "Рухопис", який обєднує в собі такі течії мистецтва як : музика, танці і поезія. Проект пройде у вигляді театральної постановки, яка складатиметься з 2-ох актів та музичного імпровізу.

Прочитати новину
03 березня

У Закарпатській філармонії відбудеться "жіночий" концерт "Серенада для тебе"

6 березня у Закарпатській філармонії в Ужгороді відбудеться концерт духового та естрадно-симфонічного оркестрів з програмою “Серенада для тебе”

Прочитати новину
03 березня

На ужгородському цвинтарі "Кальварія" знову стоятиме пам’ятник Св. Івану Непомуцькому

Його в Ужгороді встановили ще 280 (!) років тому, але опісля Великої Вітчизняної війни скульптуру святого зруйнували. За ініціативи міського голови Віктора Погорєлова пам’ятник відроджують.

Прочитати новину
28 лютого

В Ужгороді пригадають катастрофічний паводок 2001 року

У четвер, 3 березня, в конференц-залі обласного виробничого управління по меліорації і водному господарству (м. Ужгород, Слов’янська набережна, 5) відбудеться прес-конференція, приурочена 10-ій річниці катастрофічного березневого паводку 2001 року.

Прочитати новину
27 лютого

Прем'єри кінотижня - претенденти на "Оскар": король та лесбійська родина

Від 24 лютого на українські екрани виходять: історична драма "Король говорить" Тома Гупера та сімейна історія "Дітки в порядку" Лізи Холоденко.

Прочитати новину
27 лютого

Постав своє запитання губернатору Закарпаття

У березні виповнюється річниця призначення Олександра ЛЕДИДИ на посаду голови Закарпатської ОДА. З цього приводу газета «Закарпатська правда» за домовленістю з керівником області розпочинає інтерактивне спілкування з читачами, жителями області й не тільки. Кожен охочий зможе задати запитання голові Закарпатської облдержадміністрації через редакцію нашої газети.

Прочитати новину
25 лютого

Телеканал "Тиса-1" покаже інтерв’ю з головою Закарпатської ОДА Олександром Ледидою

У суботу, 26 лютого, на телеканалі «Тиса-1» о 22:10 дивіться телевізійне інтерв’ю голови Закарпатської облдержадміністрації Олександра Ледиди.

Прочитати новину
«1...215216[217]218219...227»