«21:Ужгород»

31 липня

Ужгородський СК "Юність" до Дня Незалежності матиме автономну котельню

До Дня Незалежності Ужгород матиме чудовий подарунок – автономну котельню для спорткомплексу «Юність». Всі вигоди від такого презенту зможуть сповна оцінити понад тисячу дітей та дорослих, котрі протягом року займаються в цьому закладі.

Прочитати новину
31 липня

На Закарпатті є місце, де роблять хліб …на воді! (+ФОТО, ВІДЕО)

...Іршавський район Закарпаття завжди славився своїми туристичними атракціями. Зокрема, мало хто знає, що в цьому районі є село Луково, де роблять хліб …на воді. Вірніше, на унікальному водяному млині, який зберігся в однієї родини з давніх-давен...

Прочитати новину
31 липня

Ужгородська влада обіцяє в парку Горького асфальтові доріжки, освітлення, лавиці та ...міліцію!

Найстаріший парк Ужгорода – «Під замком», більш відомий як парк Горького, збираються «воскресити». Принаймні про це свідчать активні роботи, які наразі ведуться на його території: комунальники асфальтують окремі доріжки, встановлюють відремонтовані ворота та паркан. Як повідомив «Закарпатці» директор КП «Під замком» Тарас РУМЯНЦЕВ, уже через рік парк буде не впізнати – замість забрудненої та закинутої території в центрі Ужгорода постане новий європейський центр відпочинку.

Прочитати новину
31 липня

Артур Расі-заде, Прем’єр-міністр Азербайджану: "Радитиму знайомим їхати на оздоровлення до Закарпаття"

Прем’єр-міністр Азербайджану Артур Расі-заде відпочивав на Закарпатті, милувався красою нашого краю і говорив про те, що нині в Азербайджану найкращий друг — Україна.

Прочитати новину
31 липня

Команда з Хуста перемогла на чемпіонаті України з кантрі-кросу (+ФОТО)

Минулими вихідними в селі Верхній Вербіж, що в Коломийському районі на Івано-Франківщині, пройшов ІІІ етап чемпіонату України з кантрі-кросу. Це вид мотоперегонів, який об’єднав у собі мотокрос та ендуро – змагання на спеціальній мототехніці на великі відстані. І кращими на цих перегонах стали мотоциклісти з Хуста.

Прочитати новину
27 липня

Ужгород: У кінотеатрі — сам на сам, якщо дивишся кіно …з автомобіля!

Цієї середи в прес-центрі «Закарпатської правди» говорили про новий вид дозвілля в Ужгороді – автомобільний кінотеатр. Розповідали про переваги й особливості такого кінотеатру його директор Михайло Худинець та заступник директора Василь Мокрянин.

Прочитати новину
26 липня

В Ужгороді говоритимуть про автомобільний кінотеатр

У середу, 27 липня, о 12.00 у прес-центрі «Закарпатської правди» відбудеться прес-конференція на тему: «Автомобільний кінотеатр: новий вид дозвілля в Ужгороді».

Прочитати новину
26 липня

Нежиттю і втратою врожаю "завдячуємо" амброзії

Небезпечний карантинний бур’ян та алерген потрібно знищувати

Прочитати новину
26 липня

Гральний бізнес в Ужгороді ...законний?!

Податківці клянуться — вони не винні, винна "спрощенка".

Прочитати новину
26 липня

Води в Ужгороді не буде, бо комусь… їсти хочеться!

Через варварські дії вандалів для половини Ужгорода скоротять графік її подачі води.

Прочитати новину
«1...359360[361]362363364»