«21:Ужгород»

10 червня

Капітан "Карпат" забила три голи та допомогла збірній України пробитися на чемпіонат Європи

Минулого тижня збірна України перемогла два останні матчі кваліфікації та потрапила на чемпіонат Європи, який відбудеться в грудні. В двох драматичних поєдинках наші гандболістки здолали команди Швейцарії та Ісландії. Що приємно, долучилися до цієї історичної події і гандболістки ужгородських «Карпат». Причому, попри травми та вступні іспити…

Прочитати новину
10 червня

Іван Бушко: "Міжнаціональна згода — це постійний діалог"

Наприкінці січня мала місце несподівана подія: вперше за 18 років на засіданні Змішаної угорсько-української міжурядової комісії протокол щодо прав національних меншин не підписали. Нагадаємо, угорська сторона виставила умови продовження співпраці: створення Притисянського району з компактним проживанням угорців і забезпечення Україною умов проходження до парламенту представника угорської нацменшини.

Прочитати новину
08 червня

Перший день літа — свято дітвори (ФОТО)

Вже традиційно 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Дорослі в цей день максимально об'єднують свої зусилля для створення хорошого настрою, задоволення потреб дітей.

Прочитати новину
05 червня

Сьогодні в Ужгороді поговорять про стан і перспективи розвитку електроенергетики Закарпаття

У вівторок, 5 червня, о 13.00 у прес-центрі “Закарпатської Правди” в Ужгороді відбудеться прес-конференція на тему: “Стан та перспективи розвитку електроенергетики Закарпаття”.

Прочитати новину
05 червня

В Ужгороді проведуть конкурс на кращу терасу міста

У вівторок, 5 червня, о 12.00 у прес-центрі “Закарпатської Правди” в Ужгороді відбудеться прес-конференція на тему: “В Ужгороді оголошується конкурс на кращу терасу міста”.

Прочитати новину
03 червня

Підприємців Закарпаття просять поділитися "практикою" неправомірних дій з боку правоохоронних органів

Шановні підприємці, лідери громадських об’єднань підприємців та галузевих спілок! Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва за дорученням Президента України бере участь у здійсненні підготовчих заходів до великої спільної наради з Міністерством внутрішніх справ, його регіональними структурними підрозділами та підвідомчими організаціями.

Прочитати новину
03 червня

Як заробити на ужгородській вивісці 2 тисячі доларів…

Штрафування за «неправильний» фасад будівель або поповнить міський бюджет, або доведе чиновників до суду/

Прочитати новину
03 червня

Мукачівський замок зустрічатиме туристів ремісничим містечком XVII-XVIII століття

Завдяки проекту «Місцями слави Ракоці», який фінансує Євросоюз

Прочитати новину
03 червня

Михайло Сюсько: "Нас колись ганяли від книжок, а нинішніх дітей не змусиш читати"

Колоритного й грізного на вигляд Михайла Сюська пам’ятає не одне покоління студентів-філологів УжДУ (УжНУ). Він міг нагримати так, що чуло півфакультету, але на тому все й завершувалося – зла не тримав і на іспитах про грішки не згадував.

Прочитати новину
03 червня

Знищуйте амброзію — небезпечний карантинний бур’ян та алерген!

Амброзія полинолиста є одним із найнебезпечніших карантинних бур’янів. Проблема її розпов-сюдження набула глобального характеру – вона поширена на всіх континентах. Збільшуючись, вогнища цього бур’яну не тільки пригнічують розвиток сільськогосподарських культур, а й спричиняють алергійні захворювання людей у період цвітіння.

Прочитати новину
«1...309310[311]312313...371»