«21:Ужгород»

15 січня

Різдвяно-новорічні свята: об’їлися, наколядувалися...

Як повернутися до звичного ритму життя?

Прочитати новину
15 січня

Дитяча лікарня в Ужгороді з басейном, ваннами, тренажерами, масажем і соляними камерами

В останні роки рівень реабілітації на денному стаціонарі Ужгородської міської дитячої лікарні значно покращився.

Прочитати новину
15 січня

Український прапор на відкритті Першої Зимової Юнацької Олімпіади нестиме 16-річна гірськолижниця із Закарпаття

Цього тижня в Ужгороді запалили Олімпійський вогонь. Щоправда, не справжній, а символічний. Саме таким чином у спорткомплексі «Юність» керівництво області та юні спортсмени урочисто провели 16-річну гірськолижницю з Ужгорода Анастасію Горбунову в Австрію. Там закарпатка буде виконувати історичну місію – представлятиме наш край на Першій зимовій юнацькій олімпіаді, а до того ще й нестиме український прапор на офіційному відкритті, адже є капітаном української збірної. Такої честі вже давно не знали закарпатські спортсмени…

Прочитати новину
15 січня

Закарпаття за показником енергоефективності незабаром прирівняється до Європи?

Наш край – на 4 місці серед 26 адміністративно-територіальних одиниць за енергоефективністю та потенціалом енергозбереження. Такі результати після відповідного аналізу постали в пілотному рейтингу «Ukrainian Energy Index» у регіональному розрізі. До складу експертної ради рейтингу увійшли вітчизняні та європейські економісти, аналітики та політологи. Дослідження ініційоване компанією «Систем Кепітал Менеджмент».

Прочитати новину
15 січня

Ужгородський стадіон "Авангард" таки віддали Шуфричу

Футбольний клуб "Говерла-Закарпаття" візьме стадіон в оренду за 1 гривню.

Прочитати новину
15 січня

Убили бабусю, покалічилися струмом, украли вино…

Новорічні свята – не тільки час для відпочинку, а й для активної роботи криміналітету. Поки чесний народ відмічав Новий рік і Різдво, закусуючи «олів’є» та запиваючи шампанським, дехто займався бозна чим. Так, в області билися родичі, дехто грішив самогубством, інші страждали від грабіжників та нетверезих водіїв. Словом, відпочити міліції упродовж новорічно-різдвяних свят закарпатські злочинці не дали.

Прочитати новину
15 січня

Чи знаєш ти свій рідний край?

«Закарпатська Правда» розпочинає новий конкурс для своїх читачів. Цього разу акцент робитиметься не на дівочу красу та майстерність фотографування, а на знання та допитливість. Умови конкурсу такі. Щотижня ми розміщуватимемо на шпальтах по одній світлині, де будуть зображені населені пункти, місцини, будівлі чи пам’ятники з різних куточків Закарпаття.

Прочитати новину
15 січня

І навіть кролик, фарширований сиром "фета"!

Переможці конкурсів «Закарпатської Правди» отримали передноворічні подарунки. Для переможниці фотоконкурсу «Новорічно-різдвяні свята на фото» готель «Ужгород» зарезервував столик на двох осіб у ресторані в передноворічну ніч.

Прочитати новину
15 січня

Біда: українським дітям — китайські іграшки

Кожна друга дитяча іграшка, представлена на ринках і в спеціалізованих магазинах України, не відповідає стандартам. Про це нещодавно повідомили у Державній інспекції з захисту прав споживачів з огляду на результати перевірки якості дитячих товарів, які реалізуються в нашій державі. Така ж ситуація і на Закарпатті – більше половини забавок просто жахливої якості. Чим це загрожує, з’ясовувала «Закарпатка».

Прочитати новину
15 січня

Історія життя родички президента Грузії, яка пов’язала свою долю із Закарпаттям

Кожна людська доля сама по собі цікава. Але якщо ти народилася в блокадному Ленінграді, довгий час жила в Латвії, стала родичкою грузинського президента, але зрештою таки оселилася на Закарпатті, це вже щось особливе.

Прочитати новину
«1...298299[300]301302...333»