Відео

21 серпня

Як будівельники прилеглу до ОДА територію ремонтували (ВІДЕО)

Ужгород, звісно – не Челябінськ. Але наші хлопці також щось можуть. Вони працюють до двох, а відпочивають – на трьох… Відео, яке KarpatNews пропонує Вам – яскраве тому підтвердження.

Прочитати новину
21 серпня

ФУТБОЛ. Мирон Маркевич покинул пост главного тренера сборной Украины (ВИДЕО)

Главный тренер сборной Украины Мирон Маркевич сегодня объявил о том, что покидает занимаемую должность и в дальнейшем будет сконцентрирован лишь на работе в качестве наставника харьковского «Металлиста».

Прочитати новину
21 серпня

Члени Всесвітнього білого братства відзначили кінець літа (ВІДЕО)

У дійстві взяли участь кількасот членів братства.

Прочитати новину
21 серпня

Под Киевом стартует фестиваль воздушных шаров (ВИДЕО)

С 24 по 29 августа в городе Васильков Киевской области состоится масштабное воздушное шоу - 1-й Международный фестиваль воздушных шаров «Воздушные приключения 2010».

Прочитати новину
21 серпня

У Львові стартував міжнародний фестиваль "Етновир" (ВІДЕО)

Почали - зі святкового параду центральними вулицями міста. Кожен колектив представив свою країну і національними строкатими костюмами, піснями та танцями.

Прочитати новину
21 серпня

Еротика: Астаф'єва показувала стриптиз попід шторою. ВІДЕО

Попри те, що Даша Астаф‘єва позиціонує себе як співачка, важко закрити очі на модельні таланти дівчини. Та й сама красуня з апетитними формами свої принади не приховує.

Прочитати новину
19 серпня

Карпатська казка, або Назад у майбутнє (ВІДЕО)

"Назад у майбутнє" — під таким гаслом на Закарпатті започатковано ще один відпочинковий маршут.

Прочитати новину
18 серпня

Дволапий пес став почесним сержантом армії США. Відео

Собака на ім'я Фейт (англійською "віра") – суміш лабрадора та чау-чау, навчилася ходити попри те, що має лише дві лапи. Вбрана у військовий кітель, нині вона "марширує" по військових базах та госпіталях, підбадьорюючи поранених вояків.

Прочитати новину
17 серпня

З 21 серпня покупців квартир вартістю від 400 тис. грн. перевірятимуть (ВІДЕО)

Купуєте квартиру дорожчу 400 тисяч гривень - готуйтеся до перевірки. З суботи, 21 серпня, всі операції з нерухомістю, вартість якої перевищує зазначену суму, треба буде фіксувати у фінансовому моніторингу, повідомляє "Дело". Видання зазначає - нововведення пов’язане із набуттям чинності нової редакції закону про протидію легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Прочитати новину
17 серпня

Голова Закарпатської ОДА відвідав "хірургічне" будівництво обласної клінічної лікарні (ВІДЕО)

У понеділок, 16 серпня, Олександр Ледида разом зі своїм першим заступником Іваном Бушком та начальником обласного управління охорони здоров’я Романом Шніцером відвідав будівництво хірургічного комплексу Обласної клінічної лікарні. Очільник краю поспілкувався з керівництвом цього медичного закладу та будівельниками.

Прочитати новину
«1...167168[169]170171»