Відео

25 серпня

Краматорськ святкував День незалежності разом із Закарпатським народним хором (ВІДЕО)

Державний Заслужений Закарпатський народний хор України виступив у МБК ім. Леніна 23 серпня. На концерті прозвучало багато українських народних пісень, глядачі побачили закарпатські народні танці та отримали багато позитивних емоцій.

Прочитати новину
25 серпня

Рух "Femen" святкує День незалежності по-своєму — наголо! (ВІДЕО)

Розкуті дівчата наголо заспівали гімн України.

Прочитати новину
25 серпня

У Вінниці з нагоди Дня незалежності влаштували парад наречених (ВІДЕО)

Півсотні панянок вбралися у весільні сукні, аби нагадати вінничанам, що кохати і одружуватися - це прекрасно. Заради святкового проїзду у місті перекрили майже усі вулиці.

Прочитати новину
24 серпня

Гра кошицьких 22 дзвонів — одне із див світу (ВІДЕО)

Сайт KARPATNEWS.in.ua продовжує знайомитися своїх читачів з цікавими місцями Карпатського регіону. Ми вже розповідали (навіть демонстрували) про музичний фонтан у словацькому містечку Кошице. Сьогодні пропонуємо Вам не лише побачити ще одне диво цього невеличкого міста – електричне дерево-дзвіницю, але й почути його неповторний дзвін.

Прочитати новину
23 серпня

В Чернівцях затримали чоловіка, який 21 серпня відкрив стрілянину у центрі міста (ВІДЕО)

В Чернівцях затримали чоловіка, який 21 серпня вбив чоловіка та поранив співробітника Держслужби охорони при МВС України.

Прочитати новину
23 серпня

Українські силачі змагалися в Ужгороді (ВІДЕО)

Змагання продемонстрували: на землі українській ще не перевелися силачі. Здоровані легко та невимушено штовхали вантажівку, піднімали стокілограмове (і більше) каміння, носили величезні чемодани та... не приховували свого задоволення.

Прочитати новину
23 серпня

Як місцевий мільйонер цілу фабрику в громади Ужгорода вкрав... (ВІДЕО)

Лічені тижні залишилися до офіційного старту місцевих виборів. Та неофіційно виборчі перегони вже давно розпочалися. Принаймні в Ужгороді – достатньо поглянути на біл-борди та звернути увагу на деякі новонароджені та «нововідроджені» засоби масової інформації. «Нові обличчя» ще ніким ні в які кандидати ще не висунуті – але вже розпочали шалену обвинувачувально-рекламну кампанію…

Прочитати новину
21 серпня

Як будівельники прилеглу до ОДА територію ремонтували (ВІДЕО)

Ужгород, звісно – не Челябінськ. Але наші хлопці також щось можуть. Вони працюють до двох, а відпочивають – на трьох… Відео, яке KarpatNews пропонує Вам – яскраве тому підтвердження.

Прочитати новину
21 серпня

ФУТБОЛ. Мирон Маркевич покинул пост главного тренера сборной Украины (ВИДЕО)

Главный тренер сборной Украины Мирон Маркевич сегодня объявил о том, что покидает занимаемую должность и в дальнейшем будет сконцентрирован лишь на работе в качестве наставника харьковского «Металлиста».

Прочитати новину
21 серпня

Члени Всесвітнього білого братства відзначили кінець літа (ВІДЕО)

У дійстві взяли участь кількасот членів братства.

Прочитати новину
«1...166167[168]169170»