Відео

12 серпня

Сміттєпереробка по-ужгородськи (ВІДЕО)

Своєрідний сміттєпереробний завод в мініатюрі можна побачити на перехресті вулиць Гагаріна та Лавріщева в Ужгороді. Кульки зі сміттям у перехожих цигани вихоплюють ще за кілька десятків метрів від баків. Практично у вашій же присутності вони витрясають весь вміст непотребу.

Прочитати новину
11 серпня

Кашпировский сравнил Януковича со львом и Наполеоном (ВИДЕО)

Известный психотерапевт Анатолий Кашпировский заявил, что высоко ценит подписанные Украиной и Россией соглашения по Черноморскому флоту. Януковичу же Кашпировский рекомендует не прислушиваться абсолютно ко всем советам

Прочитати новину
10 серпня

Галявина перед ОДА – найкраще місце для танцмайданчику? (ВІДЕО)

Незвичну картину можна час від часу спостерігати перед будівлею Закарпатської облдержадміністрації в Ужгороді. Кілька молодих хлопців зелену галявину перед ОДА використовують… в якості танцмайданчику.

Прочитати новину
10 серпня

Кошицький музичний фонтан — один із найкрасивіших у світі (ВІДЕО)

Кошице – мальовниче місто, розташоване в східній частині Словаччини. Перша згадка про нього датується 1320 роком. Головною визначною пам'яткою і домінантою міста є Домський собор святої Єлизавети, який підноситься над Кошице і розташовується на центральній площі міста. Це - найбільша церква Словаччини.

Прочитати новину
03 серпня

Весь Ющенко: Від "Слава Ісусу Христу" до "Підніми свою дупу"! (Відео)

До уваги відвідувачів сайту! Інтернет-видання KARPATnews.in.ua у своїй новій рубриці "Ретро-Відео" пропонує Вам ще раз ознайомитися з найбільш скандальними відеосюжетами останніх років.

Прочитати новину
«1...166167[168]»