Відео

01 вересня

В Ужгороді більшає пацієнтів виборчого дурдому (ВІДЕО)

Звісно, що Ужгород не Київ чи Москва. Тому серед пацієнтів місцевого політдурдому не так вже й багато Наполеонів, який, як відомо не тільки Київ, а саму Москву брав...

Прочитати новину
01 вересня

В Ужгороді "комунальники" з мітлами від Жолтані&Балога роздавали "професійні" поради (ВІДЕО)

Вчора, 31 серпня, в Ужгороді перехожі на площі ім. Шандора Петефі звернули увагу на доволі комічну ситуацію: двоє п'яничок у помаранчевих одностроях (які зазвичай одягають працівники Ужгородського комунального підприємства «КШЕП», коли прибирають вулиці міста) з незвичною старанністю охайно підмітали мокру від дощу площу.

Прочитати новину
01 вересня

Закарпаття: 1 вересня діти села Дротинці підуть у нову школу (ВІДЕО)

Напередодні свята Першого дзвоника в селі Дротинці, на Виноградівщині, відкрили щойно збудовану школу. У вівторок, 31 серпня, символічну стрічку новобудови урочисто перерізали очільник Закарпаття Олександр Ледида, його перший заступник Іван Бушко та керівник Виноградівського району Карло Резеш.

Прочитати новину
31 серпня

Двое датчан полетят в космос на самодельной ракете. ВИДЕО

На 30 августа назначен старт ракеты, которую изготовили конструкторы-любители из Дании.

Прочитати новину
31 серпня

Картина Караваджо "Поцілунок Іуди" доставлена в Україну (ВІДЕО)

Викрадена з Одеського музею Картина італійського митця "Поцілунок Іуди" літаком президента доставлена з Німеччини в Україну.

Прочитати новину
27 серпня

Як розмножуються закарпатські депутати (ВІДЕО)

Сайт KarpatNews пропонує вашій увазі відеоматеріал — "Як закарпатські депутати голосували за збільшення чисельності складу наступної облради".

Прочитати новину
27 серпня

Ужгородська влада виділила гроші на повну реконструкцію підвісного мосту в Боздоському парку (ВІДЕО)

Невдовзі відрихтують підвісний міст до Боздошського парку. Як уже повідомляв директор Боздошського парку Олександр Черняк, міська влада виділила кошти на повну реконструкцію та освітлення підвісного мосту, що веде до парку.

Прочитати новину
27 серпня

Північно-західною Німеччиною пронісся ураган (ВІДЕО)

Проливні дощі та сильні вітри допекли німцям уночі. Найбільше від негоди постраждали землі Північний Рейн-Вестфалія та Нижня Саксонія. У низці міст оголосили надзвичайний стан.

Прочитати новину
27 серпня

Анамнез хвороби, або Ужгородський дурдом (ВІДЕО)

Відомо, що українська політика є добре режисованим шоу, де дієві особи ведуть себе у спосіб який загал давно сприймає як поведінку пацієнтів специфічного лікувального закладу для осіб, які страждають психічними відхиленнями від загально прийнятних норм поведінки. Той заклад у народі називають – дурдомом.

Прочитати новину
27 серпня

Творчому об’єднанню професійних художників Закарпаття — 20 рочків! (ВІДЕО)

З нагоди 20-тої річниці заснування Творчого об’єднання професійних художників Закарпаття гостями прес-центру “Нове Закарпаття” сьогодні були непересічні закарпатські художники, доброзичливі люди з позитивною енергетикою і світобаченням Василь Брензович, Емма Левацька, Петро Гайович та Василь Попович.

Прочитати новину
«1...159160[161]162163...165»