Відео

23 жовтня

1989: реклама "Таврії" для західного ринку (відео)

Рекламісти просували запорізький автомобіль у капіталістичну Європу, наголошуючи на дешевизні ("Сунеться повільно, але до супермаркета довезе") і економічності.

Прочитати новину
23 жовтня

Начальник закарпатської міліції Віктор Русин: «Роздача грошей, скоріше за все, відбуватиметься за 2 дні до виборів…» (відео)

Начальник УМВС України в Закарпатській області Віктор Русин повідомив, що міліція володіє усією оперативною інформацією щодо підготовки до масового підкупу виборців представниками як політичних сил краю, так і окремими кандидатами по одномандатним округах. Про це він заявив 23 жовтня під час проведення «круглого столу» з представниками різних політичних сил краю.

Прочитати новину
23 жовтня

Політичні сили Закарпаття фіксують масові спроби підкупу виборців представниками «Єдиного Центру» (відео)

23 жовтня в Ужгороді відбувся черговий «круглий стіл» за участю голови облдержадміністрації Олександра Ледиди, заступника голови облради Андрія Сербайла, представників більшості політичних сил краю, керівництва правоохоронних структур – Віктора Русина та Анатолія Петруні, голів обласної виборчої комісії та державного реєстру виборців.

Прочитати новину
22 жовтня

Ужгородський Палац для дітей та юнацтва відтепер має власну котельню

Сьогодні, 22 жовтня, в обласному центрі Закарпаття урочисто відкрито автономну котельню для Ужгородського палацу дітей та юнацтва (ПаДіюн), який знаходиться на Студентській (Ленінградській) набережній р.Уж і був побудований за проектом московських архітекторів Білоусова і Смирнова і урочисто відкритий 26 грудня 1986 року.

Прочитати новину
21 жовтня

Правоохоронці викрили міжрегіональне "наркоконтрабандне" ОЗУ у складі жителів Закарпаття та Рівного

Контрабанду наркотиків на 10 тисяч євро викрили працівники СБУ разом з прикордонниками та митниками.

Прочитати новину
21 жовтня

Як оголені дівчата показ моди зірвали. ФОТО і ВІДЕО

Активістки жіночого руху "Femen" зірвали фінал показу модельєра Олени Голець у рамках Українського тижня моди. Інцидент стався у вівторок, у ході шостого дня Ukrainian Fashion Week.

Прочитати новину
21 жовтня

Крупнейшая община ромов Украины живет на Закарпатье (ВИДЕО)

Крупнейшая община ромов находится в Закарпатской области - более пятидесяти тысяч человек. Они до сих пор живут в таборах, разговаривают на родном языке и соблюдают национальные традиции. Их главные проблемы - низкий уровень образования, безработица, а также высокий рост заболеваемости туберкулезом и гепатитом.

Прочитати новину
20 жовтня

Радиолокационная станция в Мукачево под угрозой закрытия (ВИДЕО)

Едва ли не самой острой проблемой военного сотрудничества двух стран остается - использование россиянами украинских объектов. В советское время военная цепочка тесно связывала Украину и Россию и жизнь одних объектов была невозможна без других.

Прочитати новину
20 жовтня

Президент Янукович відкрив відремонтовані кілометри траси Київ-Чоп

До ЄВРО-2012 готова ще одна ділянка головної дороги на Захід. Разом з будівельниками відремонтовані кілометри траси Київ-Чоп у Рівненській областівідкривав Президент України Віктор Янукович.

Прочитати новину
19 жовтня

Сергій Ратушняк: "Хазяїном Ужгорода йде Віктор Балога, "смотрящім" - Іван Балога, прокурором - Павло Балога, а клоуном для підпису - Погорєлов" (відео)

Мер Ужгорода під час прес-конференції розповів, що вже звик до того, що його опоненти обливають брудом. Щодо того, що сіті-лайти його конкурента по виборах - Віктора Погорєлова, невідомі обліпили наклейками "Від банди Барва", то Сергій Ратушняк вважає, що це - провокація мукачівських бандитів.

Прочитати новину
«1...156157[158]159160...170»