Відео

19 жовтня

Сергій Ратушняк: «Балога і Петьовка до виборів залучають чорних магів, ворожок та гадалок» (відео)

19 жовтня, під час прес-конференції міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк розповів за рахунок чого його опоненти намагаються виграти вибори. За його словами, Балога, Петьовка та екс-мер Ужгорода Погорєлов вже десяток років займаються чорною магією, знайомі з головними ворожками, гадалками.

Прочитати новину
19 жовтня

Мер Ужгорода: "На щастя, я не Ален Делон. Для нього, бо він немає в моїй особі конкурента..." (відео)

Сергію Ратушняку сьогодні, 19 жовтня, під час прес-конференції не сподобалася надто пильна увага до нього з боку фотографа. Міський голова Ужгорода ввічливо попросив останнього припинити зйомку, водночас порівнявши себе з зіркою світового кінематографу Аленом Делоном.

Прочитати новину
16 жовтня

Члени Ужгородської виборчої комісії просять захисту в міліції та СБУ (фото, відео)

Члени Ужгородської міської територіальної виборчої комісії заявляють про системний тиск, що чиниться на них, а також про погрози фізичною розправою та залякування.

Прочитати новину
14 жовтня

Сергій Ратушняк про заборону продажу алкоголя: не подобається - до суду, не подобається - референдум..." (відео)

Міcький голова Ужгорода Сергій Ратушняк вважає правильним рішення про заборону продажу в нічний час алкоголю в Ужгороді. На його думку, продаж спиртного в магазинах погіршує криміногенну ситуацію в місті.

Прочитати новину
14 жовтня

Мэр Ужгорода: "Те, кто придут в меня стрелять, должны понимать, что я могу быстрее выстрелить..." (видео)

Городской головы Ужгорода Сергей Ратушняк заявляет, что не пользуется личной охраной. Более того, Сергей Ратушняк говорит о том, что у него никогда и не было охранников. А те, молодые люди спортивной внешности, которых можно иногда увидеть возле него - всего-навсего его друзья.

Прочитати новину
14 жовтня

Ратушняк про свої біл-борди: "Буду коло вінігрету якоюсь котлетою..." (відео)

Мер Ужгорода каже, що тривалий час не виставляв в місті свої біл-борди тому, що хотів, щоб "люди наситились цим політичним вінігретом". Виставляючи цей різновид агітпродукції політик розраховує насамперед на тих виборців, які ще досі не визначилися. Про це заявив Сергій Ратушняк під час прес-конференції.

Прочитати новину
14 жовтня

Мер Ужгорода: "На Закарпатті Єдиний Центр, Фронт Змін, Сильна Україна та Батьківщина - це все "Барва" (відео)

Міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк не бачить різниці між політичними силами Єдиний Центр, Фронт Змін, Сильна Україна та Батьківщина. Політик вважає, що діяльність усіх цих політичних сил координує екс-голова Секретаріату Президента України Віктор Балога. Про це заявив мер Ужгорода під час прес-конференції.

Прочитати новину
13 жовтня

Мер Ужгорода Ратушняк: "Якщо не виграю вибори — опановуватиму журналістику..." (відео)

Сергій Ратушняк переконаний, що без проблем знову переможе на виборах міського голови Ужгорода. Про це він заявив під час прес-конференції. Проте Ратушняк не виключив, що може й програти.

Прочитати новину
13 жовтня

Ратушняк порівняв себе із Шевченком: обидва не дуже високої думки про людей (відео)

Міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк порівняв себе з Тарасом Шевченком. Бо всесвітньовідомий поет, у свій час не дуже гарно, за словами Ратушняка, відгукувався про українців.

Прочитати новину
13 жовтня

Мер Ужгорода: "Хочу всіх розчарувати. Майна немає..." (відео)

Міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк під час прес-конференції пояснив, чому стільки багато бажаючих стати депутатами ужгородської міськради. За його словами, усі хочуть стати депутатами, щоб поділити майно і землю. Проте, ні першого, ні другого в місті над Ужем вже немає.

Прочитати новину
«1...156157[158]159160...169»