Відео

08 вересня

Козацтво та міліція підписали угоду про охорону правопорядку в місті Ужгороді (ВІДЕО)

У стінах Ужгородського МУ УМВС України в Закарпатській області відбулося урочисте засідання-конференція за участі очільників крайових громадських організацій, правоохоронних органів та навчальних закладів, а також журналістів. Темою обговорення на зустрічі було залучення до охорони громадського порядку та профілактики правопорушень в м. Ужгороді громадських формувань із числа козаків, студентів місцевих вишів та ветеранів ужгородської міської міліції.

Прочитати новину
06 вересня

ВІДЕО-Новини з ужгородського Корзо

Головні соціально-культурні відео новин з життя міста від журналістів «Європейського медіа-центру» (м.Ужгород, Закарпаття). Цього разу ви дізнаєтесь про:

Прочитати новину
05 вересня

ФУТБОЛ - Польша - Украина 1:1. Видео

Скучно и... бестолково

Прочитати новину
05 вересня

ФУТБОЛ - Отбор к Евро-2012. Андорра - Россия 0:2. Видео

Все вполне прогнозируемо...

Прочитати новину
05 вересня

ФУТБОЛ - ШОК! Португалия - Кипр 4:4. Видео

Хоккейный результат, который мало кто мог спрогнозировать...

Прочитати новину
03 вересня

У Росії знову вирують масштабні лісові пожежі (ВІДЕО)

За один день вогонь охопив усе Нижнє Поволжя - Саратовську, Самарську і Волгоградську області. Рятувальники попередили, що він може поширитися і на сусідні регіони. Внаслідок пожеж у 20 населених пунктах згоріли 532 будівлі, 400 з яких - житлові будинки. "Тисяча людей залишилися без даху над головою", - повідомила начальник Управління інформації МНС Росії Ірина Андріанова.

Прочитати новину
03 вересня

ТОП рекламних роликів армії: українці та естонці найкумедніші (ВІДЕО)

Оборонні відомства різних країн світу шукають свій власний підхід для того, щоб у рекламних роликах зробити службу в армії привабливою для молоді.

Прочитати новину
02 вересня

У Росії з 1 жовтня звільнятимуть працівників, які курять (ВІДЕО)

Гендиректор видавничого дому "Ньюс Медіа Рус" Арам Габрелянов пояснює таку ініціативу на своєму підприємстві турботою про здоров'я підопічних.

Прочитати новину
02 вересня

В Ужгороді, крім кольорових, встановлять ще й ..."географічного ведмедя" (ВІДЕО)

У День Знань в Ужгороді святкові ватаги учнів фотографувалися навпроти ЗОШ № 9 біля скульптури не менш святкового ведмедя, що прикрасив скверик Петефі у День знань.

Прочитати новину
02 вересня

Ратушняк сфотографувався ще біля одного ужгородського ведмедя (ВІДЕО)

У середу, 1 вересня, в Ужгороді на площі Шандора Петефі було встановлено ще одну скульптуру Карпатського ведмедя – регіонального символу. Ведмедик виготовлений за власні кошти Сергія Ратушняка. Автором ідеї різнокольорової скульптури – є Михайло Колодко. На прес-конференції він зауважив, що цей ведмедик подарунок усім школярам до Дня знань.

Прочитати новину
«1...156157[158]159160...163»