Спортивні новини

07 жовтня

«Колос» із Ільниці вирвав перемогу від одноклубників із Білок та Приборжавського

До вашої уваги огляд одного з матчів ДЮФЛ Іршавського району.

Прочитати новину
07 жовтня

Два екіпажі із Закарпаття прийняли участь у автоперегонах (фото)

01 – 02 жовтня – Львівській області, Дрогобицький район, смт.Східниця, Східницький перевал відбувся V Етап Чемпіонату України з гірських гонок – “ЛЬВІВСЬКИЙ СТАНДАРТ 2015”, а також V Етап Національної серії змагань з гірських гонок серед аматорів «КАРПАТСЬКІ ВЕРШИНИ» – – “ЛЬВІВСЬКИЙ СТАНДАРТ 2015”.

Прочитати новину
07 жовтня

Результати районних чемпіонатів Закарпаття

Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів.

Прочитати новину
07 жовтня

Чемпіоном Берегівського району став бадалівський "Фенікс"

В неділю 4 жовтня на футбольних полях Берегівського району пройшли матчі передостаннього сімнадцятого туру чемпіонату району з футболу.

Прочитати новину
07 жовтня

Футболісти ужгородської «Говерли» знову постраждали через своє керівництво

І це відбувається досить часто.

Прочитати новину
06 жовтня

Мілевський не хоче грати у "Говерлі"

Хоча ужгородці його і запрошували

Прочитати новину
06 жовтня

Три сотні дзюдоїстів боролись за престижну нагороду в Ужгороді (Відео)

Закарпатські спортсмени показали хороший рівень

Прочитати новину
06 жовтня

В Ужгороді відбудеться відбір на Чемпіонат Європи з петанку

Відбіркові ігри проводяться у дисципліні тет-а-тет

Прочитати новину
05 жовтня

Над закарпатськими горами кружляли безпілотники

Це перемогу святкували закарпатські “ікарівці”

Прочитати новину
05 жовтня

ФК «Карпати» перемогли ФК «Карпати», а "Ужгород" громить "Середнє"

Вчора, 4 жовтня, на футбольних полях області пройшли матчі Чемпіонату та Першості області з футболу серед аматорських команд.

Прочитати новину
«[1]23...966»


   Новини спорту Закарпаття

Спорт - це життя. Рух допомагає нам зберігати здоров'я та красу власного тіла, нарешті, професійний спорт - це чиста естетика буття та азарт. Саме тому навіть серед тих людей, які ніколи спортом не займалися є досить багато вболівальників. Ми спостерігаємо за змаганнями футбольних, баскетбольних, хокейних та інших команд, милуємося фігурним катанням, танцями, виступами гімнастів і таким іншим. І нехай це нелегально, але дехто з нас навіть робить спортивні ставки і заробляє непогані гроші на грі улюблених спортсменів.

Саме тому спортивні новини так хвилюють мільйони людей по всьому світу. Завдяки їм, навіть якщо хтось з нас за тих чи інших причин пропускає важливе змагання, ми завжди можемо дізнатися про минулі результати.  До того ж, свіжими (і не тільки) новинами спорту дуже приємно ділитися з близькими та друзями, обговорювати їх, робити певні висновки , погоджуватися одне з одним або навпаки - сперечатися. Все це робить наше життя яскравішим, урізноманітнює  його рутинний буденний плин. А завдяки розвитку сучасних технологій коментувати найзахопливіші спортивні події, які відбувалися за останні роки, можна безпосередньо в інтернеті.

Багато вболівальників ведуть певну спортивну статистику - це, до речі, непогане захоплення, яке зустрічається досить часто. І глобальна мережа допомагає їм у цьому. Так і на нашому сайті - постійно публікуються свіжі спортивні новини Закарпаття і зберігаються старі, тому ви завжди можете з легкістю за ними спостерігати. Ужгород, Хуст, Берегове, Мукачеве, Виноградів, Рахів та інші населені пункти нашої славної області завжди будуть фігурувати на веб-сторінках нашого сайту, адже вони і є нашою головною культурною спадщиною.

Однак область наших спортивних досліджень розповсюджується не тільки на Закарпаття чи загалом Україну, а, в цілому, на всі країни планети. Проте їх кількість буде трохи меншою, адже наш інтернет ресурс переважно регіональний. І все ж, де ще в інтернеті можна почути конкретно про спортивні досягнення нашої Закарпатщини? До того ж, наш ресурс повен не тільки друкованих статей, але й відео-матеріалів, а завдяки його зручно налаштованому інтерфейсові захопливі мандри нашими веб-сторінками не зможуть викликати у вас жодних труднощів.

Приєднуйтеся до наших постійних читачів, знайомтесь з актуальними спортивними відомостями щодня та вболівайте за свої фаворитів!