Спортивні новини

01 жовтня

Футбольний Кубок — у "Фенікса"!

В останню неділю вересня вже традиційно на Берегівщині проводиться фінал Кубку з футболу.

Прочитати новину
30 вересня

Хто переміг у юнацькій першості з греко-римської боротьби?

Загалом у змаганнях взяли участь 5 збірних команд, які захищали честь районів прикордонного краю.

Прочитати новину
30 вересня

Мукачівський "Товариш" зібрав купу нагород у державі-сусідці! (ФОТО)

Серед 350 учасників з Чехії, Угорщини, Ізраїлю, Польщі, Росії, Словаччини і Швейцарії мукачівці не знітилися і зайняли чимало призових місць. Так в одній з кваліфікаційних груп серед жінок на довгій дистанції та у комплексному заліку перемогла тренер мукачівського «Товариша» Ніна Расчупкіна. Серед наймолодших спортсменок – не старших 10 років – з трьох дистанцій другою фінішувала четвертокласниця мукачівської гімназії Катерина Цепурдей...

Прочитати новину
30 вересня

Футбол. Результати матчів у Першій та Вищих лігах Закарпаття

У Закарпатській області відбулися матчі чергових турів обласного чемпіонату з футболу.

Прочитати новину
30 вересня

Хто святкував перемогу в бойовому мистецтві?

Позавчора, 28 вересня, завершився фінал Кубка України зі спортивного та бойового самбо.

Прочитати новину
30 вересня

Команда Срібної Землі "пробіглася" територією Сумщини

Участь у змаганнях взяли 16 команд - більше 170 учасників з Вінниці, Харкова, Закарпаття, Білої Церкви, Броварів, Чернігова, Батурина, Краснопілля, Ямполя, Глухова, Сум і Конотопа.

Прочитати новину
29 вересня

"Вікторович, якщо ви підете, з нами не розрахуються!"

"Чи міг я піти після минулого сезону? Міг і хотів. Скажу чесно: у мене було серйозна пропозиція від одного зарубіжного клубу. Але група гравців попросила: "Вікторович, якщо ви підете, з нами не розрахуються" — розповів коуч "Говерли" в ефірі програми "ПроФутбол".

Прочитати новину
29 вересня

Наші футболістки – другі на міжнародному турнірі

На Львівщині, в місті Новояворівськ, традиційно пройшов ІІІ Міжнародний турнір із футболу серед жіночих команд з нагоди святкування Дня спортовця. В турнірі взяли участь команди з нашого краю, Західної України, Польщі та Словаччини.

Прочитати новину
29 вересня

Юні волейболісти з "Крайнього Заходу" стали першими в Києві

Чотири пари волейболістів зі Срібної Землі взяли участь у Всеукраїнському турнірі до Дня Києва на честь видатного тренера Ю. Затворницького.

Прочитати новину
29 вересня

На Боздоський парк очікує серйозне випробування!

Три дні - 10-12 жовтня - у цьому парку міста над Ужем проходитимуть міжнародні змагання з популярного сьогодні у всьому світі петанку.

Прочитати новину
«[1]23...837»


   Новини спорту Закарпаття

Спорт - це життя. Рух допомагає нам зберігати здоров'я та красу власного тіла, нарешті, професійний спорт - це чиста естетика буття та азарт. Саме тому навіть серед тих людей, які ніколи спортом не займалися є досить багато вболівальників. Ми спостерігаємо за змаганнями футбольних, баскетбольних, хокейних та інших команд, милуємося фігурним катанням, танцями, виступами гімнастів і таким іншим. І нехай це нелегально, але дехто з нас навіть робить спортивні ставки і заробляє непогані гроші на грі улюблених спортсменів.

Саме тому спортивні новини так хвилюють мільйони людей по всьому світу. Завдяки їм, навіть якщо хтось з нас за тих чи інших причин пропускає важливе змагання, ми завжди можемо дізнатися про минулі результати.  До того ж, свіжими (і не тільки) новинами спорту дуже приємно ділитися з близькими та друзями, обговорювати їх, робити певні висновки , погоджуватися одне з одним або навпаки - сперечатися. Все це робить наше життя яскравішим, урізноманітнює  його рутинний буденний плин. А завдяки розвитку сучасних технологій коментувати найзахопливіші спортивні події, які відбувалися за останні роки, можна безпосередньо в інтернеті.

Багато вболівальників ведуть певну спортивну статистику - це, до речі, непогане захоплення, яке зустрічається досить часто. І глобальна мережа допомагає їм у цьому. Так і на нашому сайті - постійно публікуються свіжі спортивні новини Закарпаття і зберігаються старі, тому ви завжди можете з легкістю за ними спостерігати. Ужгород, Хуст, Берегове, Мукачеве, Виноградів, Рахів та інші населені пункти нашої славної області завжди будуть фігурувати на веб-сторінках нашого сайту, адже вони і є нашою головною культурною спадщиною.

Однак область наших спортивних досліджень розповсюджується не тільки на Закарпаття чи загалом Україну, а, в цілому, на всі країни планети. Проте їх кількість буде трохи меншою, адже наш інтернет ресурс переважно регіональний. І все ж, де ще в інтернеті можна почути конкретно про спортивні досягнення нашої Закарпатщини? До того ж, наш ресурс повен не тільки друкованих статей, але й відео-матеріалів, а завдяки його зручно налаштованому інтерфейсові захопливі мандри нашими веб-сторінками не зможуть викликати у вас жодних труднощів.

Приєднуйтеся до наших постійних читачів, знайомтесь з актуальними спортивними відомостями щодня та вболівайте за свої фаворитів!