Спортивні новини

25 липня

У сусідів Закарпаття - зміни на трасі Гран Прі

Так, зони DRS в угорському Хунгарорінгу будуть з однією точкою виміру інтервалу. Активувати елемент заднього антикрила гонщики зможуть на стартовій прямій і на відрізку між першим і другим поворотами.

Прочитати новину
25 липня

У місті над Латорицею пройде серпневий шаховий турнір

За швейцарською системою в 9 турів.

Прочитати новину
25 липня

У "Говерлі" з'явилася своя "люлька"!

Хоча ця "люлька" була помічена в Ужгороді й у минулому сезоні, де "вона" грала на правах оренди.

Прочитати новину
25 липня

Хто на Закарпатті найкраще ганяє м'яча ...на піску?

Це визначали поміж собою п'ять команд: шоста просто не доїхала на місце змагань - через технічні проблеми з транспортом...

Прочитати новину
25 липня

Краса та грація завітають до Ужгорода

Чекати залишилося недовго - лише п'ять днів.

Прочитати новину
24 липня

Закарпатець оконфузився на європейському чемпіонаті

У матчі нашої збірної проти однолітків із Болгарії.

Прочитати новину
24 липня

Сьогодні футболісти бігатимуть ...по пісочному полю!

У закарпатському селі Дийда.

Прочитати новину
23 липня

Закарпатець змінив футболку "Таврії" на "Чорноморку"

У «Чорноморці» уродженець закарпатського Міжгір’я виступатиме під четвертим номером.

Прочитати новину
23 липня

"Говерла" та "Карпати" зустрічалися вже дюжину разів!

У них чотири рази перемагала «Говерла» (усі матчі - вдома), 6 разів – «Карпати» (5 - удома, 1 - на виїзді), двічі була зафіксована нічия (по одній - в Ужгороді та Львові).

Прочитати новину
23 липня

Закарпатського футболіста витурили з львівських "Карпат"!

Львівські "Карпати" вирішили розпрощатися мукачівським футболістом Юрієм Габовдою.

Прочитати новину
«[1]23...812»


   Новини спорту Закарпаття

Спорт - це життя. Рух допомагає нам зберігати здоров'я та красу власного тіла, нарешті, професійний спорт - це чиста естетика буття та азарт. Саме тому навіть серед тих людей, які ніколи спортом не займалися є досить багато вболівальників. Ми спостерігаємо за змаганнями футбольних, баскетбольних, хокейних та інших команд, милуємося фігурним катанням, танцями, виступами гімнастів і таким іншим. І нехай це нелегально, але дехто з нас навіть робить спортивні ставки і заробляє непогані гроші на грі улюблених спортсменів.

Саме тому спортивні новини так хвилюють мільйони людей по всьому світу. Завдяки їм, навіть якщо хтось з нас за тих чи інших причин пропускає важливе змагання, ми завжди можемо дізнатися про минулі результати.  До того ж, свіжими (і не тільки) новинами спорту дуже приємно ділитися з близькими та друзями, обговорювати їх, робити певні висновки , погоджуватися одне з одним або навпаки - сперечатися. Все це робить наше життя яскравішим, урізноманітнює  його рутинний буденний плин. А завдяки розвитку сучасних технологій коментувати найзахопливіші спортивні події, які відбувалися за останні роки, можна безпосередньо в інтернеті.

Багато вболівальників ведуть певну спортивну статистику - це, до речі, непогане захоплення, яке зустрічається досить часто. І глобальна мережа допомагає їм у цьому. Так і на нашому сайті - постійно публікуються свіжі спортивні новини Закарпаття і зберігаються старі, тому ви завжди можете з легкістю за ними спостерігати. Ужгород, Хуст, Берегове, Мукачеве, Виноградів, Рахів та інші населені пункти нашої славної області завжди будуть фігурувати на веб-сторінках нашого сайту, адже вони і є нашою головною культурною спадщиною.

Однак область наших спортивних досліджень розповсюджується не тільки на Закарпаття чи загалом Україну, а, в цілому, на всі країни планети. Проте їх кількість буде трохи меншою, адже наш інтернет ресурс переважно регіональний. І все ж, де ще в інтернеті можна почути конкретно про спортивні досягнення нашої Закарпатщини? До того ж, наш ресурс повен не тільки друкованих статей, але й відео-матеріалів, а завдяки його зручно налаштованому інтерфейсові захопливі мандри нашими веб-сторінками не зможуть викликати у вас жодних труднощів.

Приєднуйтеся до наших постійних читачів, знайомтесь з актуальними спортивними відомостями щодня та вболівайте за свої фаворитів!