Спортивні новини

23 лютого

Ужгородські "Карпати" прийматимуть вдома суперниць із Києва (Відео)

Жіноча гандбольна Суперліга в Ужгороді

Прочитати новину
22 лютого

Юні ужгородські гандболістки очолюють турнірну таблицю чемпіонату України з гандболу

Третій тур став успішним для наших юнок-гандболісток

Прочитати новину
21 лютого

Юні карпатівки виборюють чергові очки в домашньому турі

Юні карпатівки 2000-2001 років народження виборюють чергові очки в ІІІ-му турі Дитячої Ліги

Прочитати новину
20 лютого

Закінчився 3 тур ЧУ із гандболу

Серед дівчат 2002 р.н.

Прочитати новину
19 лютого

Ужгородка виборола "бронзу" Чемпіонату України серед молоді зі стрибків у довжину

Спортсменка потішила і результатом, який показала у змаганнях з дорослими

Прочитати новину
18 лютого

Українські паралімпійці здобули 4 медалі Кубку світу з фехтування

В угорському Егері у перший змагальний день українські паралімпійці здобули 4 медалі на Кубку світу з фехтування на візках.

Прочитати новину
17 лютого

Збірна України здобула срібло чемпіонату світу у жіночій естафеті

Срібна нагорода у жіночій естафеті стала першою для української команди на чемпіонаті світу в австрійському Хохфільцені

Прочитати новину
16 лютого

Чотири гравчині ужгородських "Карпат" викликані до лав Збірної України

Із гандболу

Прочитати новину
16 лютого

В Усть-Чорній відбудеться перший відкритий чемпіонат з гірськолижного спорту серед школярів

У неділю, 19 лютого, в смт Усть-Чорна відбудеться перший відкритий чемпіонат з гірськолижного спорту серед школярів молодшої групи: 1-6 класів на навчальному схилі "Дубок".

Прочитати новину
14 лютого

На Берегівщині не залишилося футболістів

Принаймні немає потрібної кількості, щоб сформувати команду.

Прочитати новину
«[1]23...1089»


   Новини спорту Закарпаття

Спорт - це життя. Рух допомагає нам зберігати здоров'я та красу власного тіла, нарешті, професійний спорт - це чиста естетика буття та азарт. Саме тому навіть серед тих людей, які ніколи спортом не займалися є досить багато вболівальників. Ми спостерігаємо за змаганнями футбольних, баскетбольних, хокейних та інших команд, милуємося фігурним катанням, танцями, виступами гімнастів і таким іншим. І нехай це нелегально, але дехто з нас навіть робить спортивні ставки і заробляє непогані гроші на грі улюблених спортсменів.

Саме тому спортивні новини так хвилюють мільйони людей по всьому світу. Завдяки їм, навіть якщо хтось з нас за тих чи інших причин пропускає важливе змагання, ми завжди можемо дізнатися про минулі результати.  До того ж, свіжими (і не тільки) новинами спорту дуже приємно ділитися з близькими та друзями, обговорювати їх, робити певні висновки , погоджуватися одне з одним або навпаки - сперечатися. Все це робить наше життя яскравішим, урізноманітнює  його рутинний буденний плин. А завдяки розвитку сучасних технологій коментувати найзахопливіші спортивні події, які відбувалися за останні роки, можна безпосередньо в інтернеті.

Багато вболівальників ведуть певну спортивну статистику - це, до речі, непогане захоплення, яке зустрічається досить часто. І глобальна мережа допомагає їм у цьому. Так і на нашому сайті - постійно публікуються свіжі спортивні новини Закарпаття і зберігаються старі, тому ви завжди можете з легкістю за ними спостерігати. Ужгород, Хуст, Берегове, Мукачеве, Виноградів, Рахів та інші населені пункти нашої славної області завжди будуть фігурувати на веб-сторінках нашого сайту, адже вони і є нашою головною культурною спадщиною.

Однак область наших спортивних досліджень розповсюджується не тільки на Закарпаття чи загалом Україну, а, в цілому, на всі країни планети. Проте їх кількість буде трохи меншою, адже наш інтернет ресурс переважно регіональний. І все ж, де ще в інтернеті можна почути конкретно про спортивні досягнення нашої Закарпатщини? До того ж, наш ресурс повен не тільки друкованих статей, але й відео-матеріалів, а завдяки його зручно налаштованому інтерфейсові захопливі мандри нашими веб-сторінками не зможуть викликати у вас жодних труднощів.

Приєднуйтеся до наших постійних читачів, знайомтесь з актуальними спортивними відомостями щодня та вболівайте за свої фаворитів!