Спортивні новини

29 липня

Коуч "Говерли": Футбол має нас всіх об’єднувати!

А тому Вячеслав Грозний не розуміє, чому федерація втручається в роботу УПЛ: якщо клуби домовилися грати за певною схемою, то так би й повинно було бути. Тому, на його думку, вже зараз потрібно приймати Регламент на наступний сезон, де було б прописано, що новий сезон розпочнуть вже 16 команд.

Прочитати новину
29 липня

Українські спортсмени із вадами слуху зіграли на Закарпатті (ВІДЕО)

Україна боротиметься за перемогу на літніх Дефлімпійських іграх у Німеччині.

Прочитати новину
29 липня

Футбол. Першість найбільшого району України

На футбольних полях Тячівського району Закарпаття відбулись чергові матчі районної першості з футболу.

Прочитати новину
28 липня

У "говерлян" з'явився ще один киянин

"Динамівський" півзахисник проведе в Ужгороді цей сезон.

Прочитати новину
28 липня

Сторожницький пін-понг біля Ужгорода

Цієї неділі в с. Сторожниця біля обласного центру Закарпаття м.Ужгород відбувся уже другий Сторожницький любительський турнір з настільного тенісу.

Прочитати новину
28 липня

Європейські спортивні чиновники приглядаються до Ужгорода (ВІДЕО)

Ігри найпрестижнішого європейського гандбольного турніру проходитимуть в Ужгороді. Якщо тутешні умови задовільнять спортивних функціонерів. Запорізький чемпіон України чоловічий гандбольний клуб "Мотор" місцем домашніх зустрічей в Лізі Чемпіонів обрав ужгородську "Арену". Вже відомо, що перші відбірні матчі "Мотор" зіграє в Австрії проти команд Італії та Португалії.

Прочитати новину
28 липня

Закарпаття. ФК "Берегово" - ФК "Запсонь" - 2:0

На Закарпатті відбувся матч у рамках Чемпіонату Берегівського району з футболу між командами ФК «Берегово» та ФК «Запсонь».

Прочитати новину
28 липня

"Незалежні" велоперегони відбудуться в Карпатах (ВІДЕО)

Учасниками велоперегонів будуть не професіонали, а любителі. І змагатимуться вони у шести категоріях.

Прочитати новину
28 липня

Закарпатський ФК "Поляна" приймав збірну України

Минулої неділі ФК «Поляна», що в с.Поляна Свалявського району Закарпаття, приймав на своєму полі національну дефлімпійську збірну України з футболу.

Прочитати новину
28 липня

Суркис не собирается платить Блохину ни копейки!

Президент Динамо Игорь Суркис рассказал о ситуации вокруг компенсации Олегу Блохину.

Прочитати новину
«[1]23...813»


   Новини спорту Закарпаття

Спорт - це життя. Рух допомагає нам зберігати здоров'я та красу власного тіла, нарешті, професійний спорт - це чиста естетика буття та азарт. Саме тому навіть серед тих людей, які ніколи спортом не займалися є досить багато вболівальників. Ми спостерігаємо за змаганнями футбольних, баскетбольних, хокейних та інших команд, милуємося фігурним катанням, танцями, виступами гімнастів і таким іншим. І нехай це нелегально, але дехто з нас навіть робить спортивні ставки і заробляє непогані гроші на грі улюблених спортсменів.

Саме тому спортивні новини так хвилюють мільйони людей по всьому світу. Завдяки їм, навіть якщо хтось з нас за тих чи інших причин пропускає важливе змагання, ми завжди можемо дізнатися про минулі результати.  До того ж, свіжими (і не тільки) новинами спорту дуже приємно ділитися з близькими та друзями, обговорювати їх, робити певні висновки , погоджуватися одне з одним або навпаки - сперечатися. Все це робить наше життя яскравішим, урізноманітнює  його рутинний буденний плин. А завдяки розвитку сучасних технологій коментувати найзахопливіші спортивні події, які відбувалися за останні роки, можна безпосередньо в інтернеті.

Багато вболівальників ведуть певну спортивну статистику - це, до речі, непогане захоплення, яке зустрічається досить часто. І глобальна мережа допомагає їм у цьому. Так і на нашому сайті - постійно публікуються свіжі спортивні новини Закарпаття і зберігаються старі, тому ви завжди можете з легкістю за ними спостерігати. Ужгород, Хуст, Берегове, Мукачеве, Виноградів, Рахів та інші населені пункти нашої славної області завжди будуть фігурувати на веб-сторінках нашого сайту, адже вони і є нашою головною культурною спадщиною.

Однак область наших спортивних досліджень розповсюджується не тільки на Закарпаття чи загалом Україну, а, в цілому, на всі країни планети. Проте їх кількість буде трохи меншою, адже наш інтернет ресурс переважно регіональний. І все ж, де ще в інтернеті можна почути конкретно про спортивні досягнення нашої Закарпатщини? До того ж, наш ресурс повен не тільки друкованих статей, але й відео-матеріалів, а завдяки його зручно налаштованому інтерфейсові захопливі мандри нашими веб-сторінками не зможуть викликати у вас жодних труднощів.

Приєднуйтеся до наших постійних читачів, знайомтесь з актуальними спортивними відомостями щодня та вболівайте за свої фаворитів!