Політичні новини

04 серпня

Руслана хоче "прихопити" львівський кінотеатр за 1 гривню?

Група людей на чолі з найвищим керівництвом Львова вирішили «прихопити» три комунальних кінотеатри у місті. І мають намір зробити це ще за цієї каденції. Про це під час прес-конференції 3 серпня повідомила член комісії культури, депутат Львівської міської ради Наталія Усач.

Прочитати новину
03 серпня

12 серпня у Львові зустрінуться керівники 8 регіонів Західної України

12 серпня до Львова на регіональні обговорення проекту Податкового кодексу України приїдуть сім голів ОДА - Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької областей.

Прочитати новину
03 серпня

880 сімей закарпатців очікують на свою квартиру від держави

В Україні налічується близько 1 мільйона 174 тисяч сімей та одиноких осіб, що стоять в черзі на отримання житла.

Прочитати новину
02 серпня

На Закарпаття їде віце-прем'єр Борис Колесніков

Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков планує відвідати Івано-Франківську та Закарпатську області. Про це повідомили у прес-службі віце-прем'єра.

Прочитати новину
02 серпня

Закарпатська влада просить Київ залишити представництво МЗС в Ужгороді

У Закарпатті хочуть ліквідувати представництво МЗС та перенести його до Львова. Офіційного рішення про це ще немає. У закордонному відомстві кажуть: наразі йдеться про оптимізацію дипломатичних установ, метою чого є економія бюджетних коштів.

Прочитати новину
02 серпня

В Ужгороді діє Центр медико-соціальної допомоги дітям і молоді

Клініка, дружня до молоді, працює в місті Турбота про дітей та молодь - запорука успішного розвитку будь-якого суспільства. Діти та молодь найлегше і найшвидше сприймають нову інформацію, набувають нових умінь, навичок та звичок. На жаль, інколи ці звички є шкідливими і залишають по собі негативний відбиток на все подальше життя.

Прочитати новину
31 липня

Мороз: партії Тігіпка, Яценюка і Балоги - "біробіджанські колгоспи"

Відповідаючи на питання, чи планує Соцпартія співпрацювати з "Фронтом змін", "Сильною Україною" чи "Єдиним Центром", він заявив, що цих партій "в природі не існує".

Прочитати новину
30 липня

Президент Грузії образив негрів, порівнявши їх із грузинськими митниками

Адміністрації президента Грузії довелося виправдовуватися за необдумані висловлювання глави держави, які образили негрів. Напередодні на зустрічі з керівництвом міністерства фінансів Михайло Саакашвілі розкритикував роботу грузинських митників і навіть не помітив, як зачепив при цьому цілу расу, по ходу оголосивши всіх чорношкірих дикунами.

Прочитати новину
30 липня

"Георгіївська" молодь захистить Львів від нацизму і націоналізму

У Львові майже напівпідпільно, без зайвого розголосу, відбувся установчий з’їзд «Міжнародного георгіївського союзу молоді». Його учасники, молоді люди з Росії, України, Молдови, Білорусі і Чехії проводили своє зібрання під опікою Української православної церкви Московського патріархату.

Прочитати новину
30 липня

Закарпатські сестрички-смерічки ростуть до неба з одного кореня роду-родоводу

У розвитку туристичної справи і рекреації бачить майбутнє свого краю сільський голова Синевирської Поляни Юрій Горват. Адже саме тут, у підніжжі “Морського ока”, піднебесних Горган, формуються основні потоки Тереблі, збереглися в першозданній красі унікальні пам’ятки природи, творіння рук людських, творчі доробки пам’яток історії, культури і дерев’яного зодчества, народних ремесел, тож пропагування дивних окрестів і чудо-місцини вже давно стало його кровною справою.

Прочитати новину
«1...15871588[1589]15901591»