Політичні новини

04 серпня

У Тячеві встановили неоднозначний пам’ятник городянам, які загинули у Першій та Другій світових війнах

У Тячеві 18-го липня на центральній площі міста було встановлено пам’ятник жителям, які загинули у Першій та Другій світових війнах. Монумент складається з трьох кам’яних стел: на перших двох розміщені імена тячівців, що загинули у війнах впродовж ХХ століття, натомість на третій плиті встановлено Турула.

Прочитати новину
04 серпня

У Варшаві прихильники Леха Качинського побилися з поліцією ...за хрест

У Варшаві сталися зіткнення між поліцією та прихильниками Леха Качинського, який загинув на початку квітня під час аварії Ту-154 під Смоленськом.

Прочитати новину
04 серпня

Руслана хоче "прихопити" львівський кінотеатр за 1 гривню?

Група людей на чолі з найвищим керівництвом Львова вирішили «прихопити» три комунальних кінотеатри у місті. І мають намір зробити це ще за цієї каденції. Про це під час прес-конференції 3 серпня повідомила член комісії культури, депутат Львівської міської ради Наталія Усач.

Прочитати новину
03 серпня

12 серпня у Львові зустрінуться керівники 8 регіонів Західної України

12 серпня до Львова на регіональні обговорення проекту Податкового кодексу України приїдуть сім голів ОДА - Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької областей.

Прочитати новину
03 серпня

880 сімей закарпатців очікують на свою квартиру від держави

В Україні налічується близько 1 мільйона 174 тисяч сімей та одиноких осіб, що стоять в черзі на отримання житла.

Прочитати новину
02 серпня

На Закарпаття їде віце-прем'єр Борис Колесніков

Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков планує відвідати Івано-Франківську та Закарпатську області. Про це повідомили у прес-службі віце-прем'єра.

Прочитати новину
02 серпня

Закарпатська влада просить Київ залишити представництво МЗС в Ужгороді

У Закарпатті хочуть ліквідувати представництво МЗС та перенести його до Львова. Офіційного рішення про це ще немає. У закордонному відомстві кажуть: наразі йдеться про оптимізацію дипломатичних установ, метою чого є економія бюджетних коштів.

Прочитати новину
02 серпня

В Ужгороді діє Центр медико-соціальної допомоги дітям і молоді

Клініка, дружня до молоді, працює в місті Турбота про дітей та молодь - запорука успішного розвитку будь-якого суспільства. Діти та молодь найлегше і найшвидше сприймають нову інформацію, набувають нових умінь, навичок та звичок. На жаль, інколи ці звички є шкідливими і залишають по собі негативний відбиток на все подальше життя.

Прочитати новину
31 липня

Мороз: партії Тігіпка, Яценюка і Балоги - "біробіджанські колгоспи"

Відповідаючи на питання, чи планує Соцпартія співпрацювати з "Фронтом змін", "Сильною Україною" чи "Єдиним Центром", він заявив, що цих партій "в природі не існує".

Прочитати новину
30 липня

Президент Грузії образив негрів, порівнявши їх із грузинськими митниками

Адміністрації президента Грузії довелося виправдовуватися за необдумані висловлювання глави держави, які образили негрів. Напередодні на зустрічі з керівництвом міністерства фінансів Михайло Саакашвілі розкритикував роботу грузинських митників і навіть не помітив, як зачепив при цьому цілу расу, по ходу оголосивши всіх чорношкірих дикунами.

Прочитати новину
«1...15831584[1585]15861587»