Політичні новини

24 серпня

Израильская газета нашла в роду у Гитлера евреев и африканцев

Адольф Гитлер мог быть потомком одновременно и евреев, и африканцев. К такому выводу пришли специалисты на основании результатов анализа ДНК родственников диктатора.

Прочитати новину
24 серпня

Наркокартель объявил о свободной вакансии киллера-девушки

The Telegraph пишет, что один из мексиканских наркокартелей нанимает красивых женщин-киллеров, чтобы «удивить своих врагов». Об этом заявил один из предполагаемых членов наркокартеля Рохелио Амайя в своем видеообращении.

Прочитати новину
24 серпня

Азаров назвав руйнівників іміджу незалежної України

Прем’єр Микола Азаров вважає, що попередня влада зруйнувала імідж незалежної України. Про це йдеться в його привітанні з нагоди 19-ої річниці незалежності України, яке транслював Перший національний.

Прочитати новину
24 серпня

ЯНУКОВИЧ ЗРОБИВ НАЙМУДРІШИМИ АХМЕТОВА, ЄФРЕМОВА І ПОПА

Президент Віктор Янукович нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нардепа і найбільшого олігарха України Ріната Ахметова. Відповідний указ розміщено на сайті президента.

Прочитати новину
24 серпня

Янукович хоче пенсію як в Європі

Пенсія українців має відповідати середньостатистичним показникам ЄС. Про це заявив президент Віктор Янукович, виступаючи на Майдані Незалежності в Києві з нагоди Дня Незалежності.

Прочитати новину
24 серпня

КОМУ ПОТРІБНІ КРІСЛА?

Хто з політичних гравців Закарпаття зацікавлений у збільшення чисельності депутатського корпусу, а хто – ні? 27 серпня Закарпатська облрада серед іншого розглядатиме питання зміни складу обласної та місцевих рад

Прочитати новину
24 серпня

Погорєлов-молодший не знайшов кращого часу, щоб сказати: "Мене не звільнили"

Заяви окремих ЗМІ про звільнення він назвав спробою дискредитувати прізвище Погорєлових

Прочитати новину
24 серпня

Янукович пообіцяв відстоювати демократію попри "інтереси егоїстичних політиків"

Президент Віктор Янукович привітав українців з Днем Незалежності і пообіцяв втілювати у життя свою програму побудови економічно незалежної Української держави. "Особливістю сьогоднішнього часу, коли ми переходимо вже в 20-й рік Незалежності, є те, що влада робить усе для здобуття Україною економічної незалежності. Бо справжня незалежність ґрунтується саме на цьому фундаменті", - зазначив він, цитує прес-служба глави держави.

Прочитати новину
24 серпня

Мукачево запрошує на семінар про винні фестивалі та дегустаційні зали Закарпаття

У середині жовтня 2010 року кафедра туризму УжНУ проведе семінар "Розробка туристичних продуктів на основі фестивалів та дегустаційних залів Закарпаття"

Прочитати новину
24 серпня

Книга рекордов Гиннеса пополнилась гигантским сыром

Самую большую в мире головку овечьего сыра весом 535 килограммов сделали в итальянском городке Кастель ди Лама в центральной области Марке уже год назад. Однако лишь сейчас это достижение было признано официально и занесено в Книгу рекордов Гиннесса в Лондоне.

Прочитати новину
«1...15771578[1579]15801581...1597»