Політичні новини

14 серпня

Янукович стане Кучмою вже восени?

Рішення Конституційного Суду щодо скасування політреформи 2004 року може зявитися не пізніше першої декади жовтня. Про це пише "Дзеркало тижня" з посиланням на джерела у КС.

Прочитати новину
14 серпня

Балогівські кардинали створили собі "колгосп"

Партія "Єдиний центр" відмовилася від одноосібного лідерства і запровадила колегію лідерів партії. Відповідне рішення було прийнято на з`їзді ЄЦ, повідомляє УНІАН.

Прочитати новину
14 серпня

"Единый центр" поддержит ПР в проведении реформ в стране?

Член президиума "Единого Центра" Виктор Балога заявляет о готовности партии поддержать действующую власть в проведении реформ. Об этом он сказал, выступая сегодня на съезде партии, сообщает радио "Свобода".

Прочитати новину
14 серпня

СВІТСЬКА ХРОНІКА - Григорович розпустила коси, а Пилипишин оголився і пустив кров

Нунсівка Ліля Григорович поділилася секретом своєї зачіски "равлик" і порушила правила дорожнього руху, а глава адміністрації Шевченківського району Києва Віктор Пилипишин роздягся перед камерою і відрубав собі шматок пальця.

Прочитати новину
14 серпня

Янукович ласує кінською ковбасою, а Азаров сидить на бутерах

Коли надворі стоїть шалена спека, їсти часто-густо не лише не хочеться, а й просто не можеться. Люди раціонально мислячі намагаються полегшити свій раціон. А санітарна служба наполегливо рекомендує керівникам держави виключити зі свого меню низку страв, які можуть завдати шкоду здоров'ю.

Прочитати новину
14 серпня

Мільйонер Тимошенко ледь не плакав за шваброю на плацу

Бютівець Олександр Фельдман розповів, як ледь не плакав у відпустці. Цього літа депутат-колекціонер вирішив згадати молодість і відвідати пам'ятні місця.

Прочитати новину
14 серпня

Немецкие политики потребовали стереть их дома из Google Street View

Многочисленные немецкие политики - как представители правящей консервативной коалиции, так и члены оппозиционных партий - потребовали от онлайн-сервиса Google Street View удалить из интернета изображения их частных домов.

Прочитати новину
13 серпня

Выборы 31 октября приведут к массовому переформатированию оппозиции

Результаты выборов в органы местного самоуправления, которые состоятся 31 октября, могут привести к жесткому и масштабному переформатированию структуры оппозиции. Об этом заявил заместитель директора Агентства моделирования ситуаций Алексей Голобуцкий.

Прочитати новину
13 серпня

150 тисяч угорців Закарпаття зможуть стати повноправними членами ЄС?

Незабаром Європейський союз може отримати до 5 мільйонів нових громадян, і серед них буде багато українців. Це пов'язано з недавніми рішеннями Румунії, Болгарії та Угорщини про надання подвійного громадянства своїм співвітчизникам, що проживають за кордоном, повідомляє французьке видання Le Figaro.

Прочитати новину
13 серпня

Дорога для Януковича

На початку серпня "Укравтодор" вирішив зробити черговий крок назустріч людям. Він зайнявся не лише магістралями, але й невеликими сільськими дорогами. Точніше, однією дорогою - яка веде до "Межигір'я", де мешкає Віктор Янукович.

Прочитати новину
«1...15701571[1572]15731574...1580»