Політичні новини

26 серпня

Фото ще одного кандидата у мери Ужгорода прикрасило місто

Фото колишнього ректора Академії державного управління при Президентові України Володимира Приходька з написам "Тут нам жити", який за неофіційною інформацією збирається йти в мери Ужгорода від Партії регіонів, з’явилася на біл-бордах у різних районах Ужгорода.

Прочитати новину
26 серпня

Янукович построит вертолетную площадку в заповеднике

Президент Украины Виктор Янукович поручил в рамках второй очереди реконструкции Шевченковского национального заповедника в Каневе Черкасской области построить на территории музея вертолетную площадку. Об этом Янукович сказал на заседании Общественного гуманитарного совета, которое состоялось сегодня в Киеве.

Прочитати новину
26 серпня

БЮТ расколется, а Тимошенко затмит "яркая женщина" - эксперт

«Блок Юлии Тимошенко выполнил свою миссию и поэтому будет раскалываться», - такое мнение высказал заместитель секретаря СНБОУ, политолог Дмитрий Выдрин.

Прочитати новину
26 серпня

Черновецькі спускають гроші на Лазуровому узбережжі

Мерське сімейство Черновецьких "окупувало" Лазурове узбережжя і Женеву. Причому, оскільки у сім‘ї столичного голови, так би мовити, "губа - не дура", Льоня-Космос та його родичі оселилися не у найскромніших апартаментах.

Прочитати новину
26 серпня

У вотчині Балоги бродячі собаки нападають на людей

Завжди вважалося, що собака – кращий друг людини. Однак, як співається в одній відомій пісні, собака стає кусачою від життя собачого.

Прочитати новину
26 серпня

Більше половини випускників ПТУ вважають себе не адаптованими до виробництва

Цьогоріч до профтехучилищ на навчання за державним замовленням прийнято 207,5 тис. осіб, тобто майже на 20,5 тис., або на 12%, більше, ніж торік. Ці дані під час виступу на підсумковій колегії Міністерства освіти і науки з питань розвитку професійно-технічної освіти навів міністр освіти і науки Дмитро Табачник, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Прочитати новину
26 серпня

Пешеход-нарушитель покусал гаишника

Ранее несудимого 25-летнего станочника из Чебоксар будут судить за нападение на сотрудников ГИБДД, исполнявших свои обязанности. По версии следствия, инцидент произошел из-за того, что молодой человек пытался перейти федеральную трассу М7 на красный свет.

Прочитати новину
26 серпня

"Наша Украина" присоединилась к травле Турчинова?

Газета "Украина молодая" в четверг опубликовала обширный материал "Земля крізь пальці", в которой пишет о фактах злоупотребления в сфере земельных отношений в Киевской области.

Прочитати новину
26 серпня

Спецслужби Білорусії стежитимуть за усіма покупцями гри Mafia II

Керівництву Білорусі не сподобалася нова популярна гра Mafia II. Керівництво силових структур держави вважає, що гра пропагує корупцію, насильство і повагу до кримінальних авторитетів. З огляду на це, в Білорусі побоюються зростання рівня злочинності.

Прочитати новину
26 серпня

Девальвація державних нагород Віктором Януковичем

Новий президент Віктор Янукович роздає державні нагороди в темпі, який був притаманний Віктору Ющенку в останні дні перебування на посаді.

Прочитати новину
«1...15531554[1555]15561557...1576»