Політичні новини

23 вересня

У хустському ТОВ податківці знайшли порушень на 317 тис. грн.

Станом на сьогодні у рамках операції «Щит» працівниками податкової служби Закарпаття проведено 30 планових та 2 позапланові документальні перевірки суб’єктів господарювання–юридичних осіб, за результатами яких донараховано до сплати 41 млн. 717 тис. грн.

Прочитати новину
23 вересня

Кабмін погодився із ліквідацією представництва МЗС України в Ужгороді

Вчора, 22 вересня, Прем’єр-міністр України Микола Азаров підписав Розпорядження № 1871-р "Про ліквідацію деяких представництв Міністерства закордонних справ на території України". У тексті розпорядження йдеться про наступне:

Прочитати новину
23 вересня

Так Саакашвили еще не ПОЗОРИЛ никто!

Сегодня весь мир скорбит о жертвах грузинской агрессии августа 2008 года. В самой Грузии также проходят траурные мероприятия. Во всех крупных городах России отдают дань памяти погибших. Европейские государства выражают солидарность с Южной Осетией, матери которой потеряли своих сыновей в войне с Грузией.

Прочитати новину
23 вересня

Паралізована демократія

Погляд Володимира Панова, співорганізатора ініціативної групи зі створення громадянської платформи «Ужгород — найкраще місто України».

Прочитати новину
23 вересня

У суботу Мукачево запрошує на Перший регіональний фестиваль російської народної культури

В суботу, 25 вересня, у Мукачеві в залі обласного державного російського драматичного театру відбудеться І-ий Регіональний фестиваль російської народної культури Західних областей України.

Прочитати новину
23 вересня

Лише кожен 150-й ужгородець хоче «Порядок від Погорєлова»

Кампанія з виборів мера Ужгорода – в розпалі. Окремі кандидати на посаду міського голови Ужгорода вже вивісили свої біл-борди з обіцянками райського життя...

Прочитати новину
23 вересня

27 вересня — XIV партійна конференція Закарпатської обласної організації Партії регіонів

До УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ! У понеділок, 27 вересня, відбудеться 14 партійна конференція Закарпатської обласної організації Партії регіонів. Місце проведення конференц-зал готелю "Золота гора".

Прочитати новину
23 вересня

В Ужгороді підприємства та організації за півроку спожили 40,3% із 152,6 тис. умовних тонн по Закарпаттю

За І півріччя 2010 р. суб’єктами господарювання Закарпатської області спожито 152,6 тис. умов. т енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти, що на 10,2% менше, ніж за І півріччя 2009р. Змінилась структура використання палива у порівнянні з І півріччям 2009 р.

Прочитати новину
23 вересня

Виноградне Закарпаття на "Золотій Амфорі-2010" представляли двоє дівчат — Віталія та Андріана

А Чорне море у ці вересневі дні ще тепле і лагідне. І таке безкрає… Двадцятилітня Віталія бачила його вперше в житті. І від морського цілющого повітря, бархатистого піску, ніжних хвиль вона була в захваті. Ось повернеться додому і розкаже про побачене меншим сестричкам та братику.

Прочитати новину
23 вересня

В Івано-Франківську пройшов страйк проти закриття "секонд-хендів"

В Івано-Франківську вчора, 22 вересня, відбувся протест проти озвученої урядовцями заяви про закриття з 1 січня 2011 року всіх магазинів з секонд-хендом.

Прочитати новину
«1...15411542[1543]15441545...1593»