Політичні новини

14 вересня

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ДИТИНУ!

Шестирічному Ярославу потрібна термінова операція. Батьки та рідні дитини сподіваються на допомогу небайдужих. Коли малюку виповнилося три місяці, лікарі діагностували страшну хворобу: полімікрогірія правої гемісфери головного мозку, лівосторонній геміпарез, симптоматична епілепсія з судомними нападами.

Прочитати новину
14 вересня

Францию изумили слова Еврокомиссара о высылке цыган

Представитель министерства иностранных дел Франции Вернар Валеро заявил, что Франция изумлена заявлением еврокомиссара по вопросам юстиции Вивиан Рединг о политике правительства Саркози в отношении цыган.

Прочитати новину
14 вересня

Еврокомиссар по юстиции назвала высылку цыган из Франции позором

Еврокомиссар по вопросам юстиции Вивиан Рединг назвала депортацию цыган из Франции "позором".

Прочитати новину
14 вересня

На Закарпатті молода людина через паління згоріла у власному ліжку

Повернувшись після прогулянки в порожній будинок, 24-річний господар Анатолій зручно вмостився на ліжку та запалив сигарету. Трошки пізніше тіло Андрія рятувальники знайдуть біля вікна. Це свідчитиме про те, що під час пожежі господар намагався вибратися з будинку, але сил вже не вистачило.

Прочитати новину
14 вересня

«Сажать или не сажать?» – гамлетовские вопросы новой власти

В политикуме и СМИ развернулась дискуссия по поводу действий правоохранительных органов в отношении руководителей бывшей власти.

Прочитати новину
14 вересня

Названо першого замовника убивства Гонгадзе. І єдиного?

Через десять років після убивства Георгія Гонгадзе прокуратура визначилася з першим замовником злочину. Це - Юрій Кравченко, який тоді очолював Міністерство внутрішніх справ.

Прочитати новину
14 вересня

Зачем спикеру и двум его замам 10 «Мерседесов»?

Деньги, выделенные на автопарк трех главных депутатов Украины - спикера Владимира Литвина, вице-спикеров Адама Мартынюка и Николая Томенко, - Регламентный комитет решил позаимствовать из других статей расходов на содержание Верховной Рады («из расходов на оборудование, инвентарь и обмундирование», говорится в записке Регламентного комитета).

Прочитати новину
13 вересня

Богдан Губський: Я не просив Януковича посадити Турчинова

Здається, епопея Богдана Губського в БЮТ завершилася. Він вступив в команду Юлії Тимошенко з квітами, а вийшов з неї з великим скандалом.

Прочитати новину
13 вересня

СЛІДСТВО ГЕНПРОКУРАТУРИ: УБИТИ ГОНГАДЗЕ НАКАЗАВ КРАВЧЕНКО

Слідство Генпрокуратури встановило, що генерал Олексій Пукач отримав наказ убити Георгія Гонгадзе від тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка.

Прочитати новину
13 вересня

У Монако продали найдорожчу квартиру в світі

На світовому ринку нерухомості встановлений новий рекорд за вартістю угоди. Як пише портал The Real Estalker, пентхаус в Монако проданий за 306,5 мільйона доларів.

Прочитати новину
«1...15261527[1528]15291530...1570»