Політичні новини

03 жовтня

Донецкие соседи Януковича жалуются на плохие дороги

Купить 6 соток и домик в Калинкино можно не меньше, чем за $120 тыс.

Прочитати новину
03 жовтня

Яценюк: Янукович готуйся, що опозиція буде пити кров відрами

Ситуація навколо скасування політичної реформи 2004 року може стати поштовхом до створення єдиної об'єднаної опозиційної партії в Україні. Про це повідомив лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк в ефірі телеканалу "Україна".

Прочитати новину
03 жовтня

Депутаты местных советов будут избираться на четыре года

В соответствии с Конституцией 1996 года, снова вступившей в силу с 30 сентября, на выборах 31 октября депутаты местных советов будут избираться на четырехлетний срок. Об этом заявил Министр юстиции Александр Лавринович.

Прочитати новину
03 жовтня

Конституційний Суд може змінити своє рішення?

Соціалістичний лідер Олександр Мороз переконаний, що рішення Конституційного Суду про скасування політреформи 2004 року може зазнати змін.

Прочитати новину
03 жовтня

ЄС профінансував модернізацію двох пунктів перетину на кордоні України з Румунією

На модернізацію двох пунктів перетину українсько-румунського кордону у Чернівецькій області з фондів ЄС буде виділено 3,7 млн євро, що дозволить відремонтувати їх відповідно до європейських норм.

Прочитати новину
03 жовтня

Україна готова знизити ціни на візи для громадян Польщі

Україна готова знизити оплату за отримання віз громадянам Польщі для перебування в країні більше 90 днів. Про це заявив прем’єр Микола Азаров після засідання Комітету з питань підготовки до Євро-2012 під головуванням глав урядів України та Польщі.

Прочитати новину
03 жовтня

Румыния уже не имеет имперских "замашек" на Закарпатье?

Официальный Бухарест отрицает, что Румыния когда-либо имела агрессивные имперские устремления в отношении других стран, в частности, Республики Молдова, Черновицкой и Закарпатской областей.

Прочитати новину
03 жовтня

В ЕС мы уже не вступаем?

На ближайшем саммите «Украина-ЕС» 22 ноября Украина не получит ни соглашения об ассоциации, ни безвизового режима, ни зоны свободной торговли. Нас снова кормят завтраками, и единственное, что мы можем себе позволить – это обсудить то, что давно стало навязчивой идеей украинского политикума. «Доктор, я никак не могу вступить в ЕС!» – «Вас это беспокоит? Вы хотите об этом поговорить?»

Прочитати новину
03 жовтня

Закарпатській облраді потрібен своєрідний дорадчий орган з 2-х авторитетних людей з кожного міста чи району

Виборча кампанія в розпалі. Щодня, йдучи Ужгородом, важко не помітити великі бігборди з гучними гаслами та обіцянками кращого життя вже завтра від кандидатів у депутати чи мери. Сьогодні пропонуємо читачам розмову з кандидатом у депутати Закарпатської обласної ради, котрий не обіцяє краще життя, а просто намагається щодня його таким робити. Про свій шлях у політику, про досягнення на посаді заступника міського голови та про задуми на найближче майбутнє — наша бесіда з Володимиром Химинцем.

Прочитати новину
02 жовтня

"Закарпаття" - "Геліос" - 4:2. Відео усіх голів

Сайт KarpatNews.in.ua пропонує відео усіх шести голів цього цікавого поєдинку. Нагадаємо, що 4 м'ячі у ворота суперників - на рахунку Матвія Бобаля.

Прочитати новину
«1...15261527[1528]15291530...1597»