Політичні новини

14 серпня

Мільйонер Тимошенко ледь не плакав за шваброю на плацу

Бютівець Олександр Фельдман розповів, як ледь не плакав у відпустці. Цього літа депутат-колекціонер вирішив згадати молодість і відвідати пам'ятні місця.

Прочитати новину
14 серпня

Немецкие политики потребовали стереть их дома из Google Street View

Многочисленные немецкие политики - как представители правящей консервативной коалиции, так и члены оппозиционных партий - потребовали от онлайн-сервиса Google Street View удалить из интернета изображения их частных домов.

Прочитати новину
13 серпня

Выборы 31 октября приведут к массовому переформатированию оппозиции

Результаты выборов в органы местного самоуправления, которые состоятся 31 октября, могут привести к жесткому и масштабному переформатированию структуры оппозиции. Об этом заявил заместитель директора Агентства моделирования ситуаций Алексей Голобуцкий.

Прочитати новину
13 серпня

150 тисяч угорців Закарпаття зможуть стати повноправними членами ЄС?

Незабаром Європейський союз може отримати до 5 мільйонів нових громадян, і серед них буде багато українців. Це пов'язано з недавніми рішеннями Румунії, Болгарії та Угорщини про надання подвійного громадянства своїм співвітчизникам, що проживають за кордоном, повідомляє французьке видання Le Figaro.

Прочитати новину
13 серпня

Дорога для Януковича

На початку серпня "Укравтодор" вирішив зробити черговий крок назустріч людям. Він зайнявся не лише магістралями, але й невеликими сільськими дорогами. Точніше, однією дорогою - яка веде до "Межигір'я", де мешкає Віктор Янукович.

Прочитати новину
13 серпня

Закарпатець Іван Руснак уже не командувач Повітряними Силами

Президент України Віктор Янукович підписав указ про звільнення Івана Руснака з посади командувача Повітряних сил ЗСУ, повідомляє прес-служба Адміністрації Президента України

Прочитати новину
13 серпня

В ГЕРМАНИИ пенсионный возраст предложили поднять до 70 лет

Ведущие немецкие эксперты-экономисты предложили повысить срок выхода на пенсию до 70 лет, сообщает Reuters. По словам главы немецкого института экономики (IW) Михаэля Хютера (Michael Huether), с учетом увеличения продолжительности жизни и сокращения численности населения пенсия с 70 должна рассматриваться как реальная перспектива.

Прочитати новину
12 серпня

Януковичу дружина смажила рибу, а у "місцевих" серце йокало

Тільки-но у пресі з‘явилося повідомлення, що першу леді тримають далеко-далеко від її чоловіка, як щось десь заворушилось і Віктор Янукович та його Людмила знову потрапили на шпальти газет. Цього разу газета "Сегодня" наголосила, що президент через спеку проміняв теніс на басейн і риболовлю, а Людмила Олександрівна готувала зловлену ним рибу.

Прочитати новину
12 серпня

Подруга Тігіпків на царському курорті підсіла на оленину

Олександра Кужель, яка значиться серед подруг першої дружини віце-прем‘єра Тігіпка, нещодавно відпочила у Словенії. Щоправда, нічого ультра нового у цьогорічних канікулах блондинки не було.

Прочитати новину
12 серпня

Партия регионов отвергла обвинения БЮТ в преследованиях

Первый заместитель председателя Партии регионов Владимир Рыбак отвергает обвинения Блока Юлии Тимошенко в осуществлении давления и политических преследованиях на оппозицию и отмечает, что "новая власть наводит жесткий порядок".

Прочитати новину
«1...15261527[1528]15291530...1535»