Політичні новини

28 вересня

Михайло Єжель: Фінансування армії збільшиться на 55%

Найближчим часом грошове забезпечення військовослужбовців зросте на 55%, повідомив на брифінгу на Яворівському полігоні у Львівській області міністр оборони України Михайло Єжель.

Прочитати новину
28 вересня

Перша п'ятірка списку ЄЦ: без братів Балоги, Кічковського та Трикурів

"Єдиний Центр" оприлюднив першу п'ятірку свого виборчого списку до обласної ради. Очолив її, як і обіцяв, екс-губернатор, екс-Міністр з надзвичайних ситуацій, екс-голова Секретаріату Президента України Віктор Балога.

Прочитати новину
28 вересня

Янукович: З кожного мільярда в Україні крадуть 200 мільйонів

Президент Віктор Янукович констатує, що в Україні з одного мільярда бюджетних коштів через корупційні механізми розкрадається 200 млн гривень.

Прочитати новину
28 вересня

"Наша Україна" боргує в областях по 2-3 млн грн, - Наливайченко

В кожній області борги партії «Наша Україна» становлять від 2 до 3 мільйонів гривень зарплати. Про це повідомив голова політичної ради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко під час прес-конференції в Івано-Франківську.

Прочитати новину
28 вересня

Після провалу на президентській кампанії Тимошенко спробує себе на виборах до Львівської облради?

В.о. голови Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Роман Ілик не спростував і не підтвердив інформацію, згідно з якою Юлія Володимирівна Тимошенко може очолити список ВО «Батьківщина» на виборах до Львівської обласної ради.

Прочитати новину
28 вересня

У списку Партії регіонів на Львівщині - губернатор та керівництво "Карпат"

Сьогодні Львівська обласна організація Партії регіонів затвердила список кандидатів до Львівської обласної ради. Відповідно до рішення конференції обласної організації Партії регіонів, список очолив голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль.

Прочитати новину
28 вересня

Закарпатський "блудослов" також хоче вмоститися в крісло Ратушняка

Як стало відомо, ВО "Батьківщина" визначилася з кандидатурою претендента на крісло міського голови Ужгорода. Нічого оригінального придумати прибічники Юлії Тимошенко не змогли, поставивши на на невдаху виборів 2002 року Павла Чучку.

Прочитати новину
28 вересня

У Британії розсекретили любителів порно

Дані понад п’яти тисяч британців, підозрюваних в незаконному скачуванні порнографічних фільмів, з’явилися в інтернеті.

Прочитати новину
28 вересня

На Буковині регіонали ночують під виборчкомами

З минулої ночі представники Партії регіонів ночують під обласною, міськими та районними територіальними виборчими комісіями, аби першими подати документи для реєстрації своїх кандидатів.

Прочитати новину
28 вересня

"Единая Россия" назвала причину отставки Лужкова

Мэр Москвы Юрий Лужков лишился доверия президента РФ в силу совершенных им ошибок. Об этом заявил секретарь президиума Генсовета Единой России Вячеслав Володин.

Прочитати новину
«1...15261527[1528]15291530...1587»