Політичні новини

23 вересня

27 вересня — XIV партійна конференція Закарпатської обласної організації Партії регіонів

До УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ! У понеділок, 27 вересня, відбудеться 14 партійна конференція Закарпатської обласної організації Партії регіонів. Місце проведення конференц-зал готелю "Золота гора".

Прочитати новину
23 вересня

В Ужгороді підприємства та організації за півроку спожили 40,3% із 152,6 тис. умовних тонн по Закарпаттю

За І півріччя 2010 р. суб’єктами господарювання Закарпатської області спожито 152,6 тис. умов. т енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти, що на 10,2% менше, ніж за І півріччя 2009р. Змінилась структура використання палива у порівнянні з І півріччям 2009 р.

Прочитати новину
23 вересня

Виноградне Закарпаття на "Золотій Амфорі-2010" представляли двоє дівчат — Віталія та Андріана

А Чорне море у ці вересневі дні ще тепле і лагідне. І таке безкрає… Двадцятилітня Віталія бачила його вперше в житті. І від морського цілющого повітря, бархатистого піску, ніжних хвиль вона була в захваті. Ось повернеться додому і розкаже про побачене меншим сестричкам та братику.

Прочитати новину
23 вересня

В Івано-Франківську пройшов страйк проти закриття "секонд-хендів"

В Івано-Франківську вчора, 22 вересня, відбувся протест проти озвученої урядовцями заяви про закриття з 1 січня 2011 року всіх магазинів з секонд-хендом.

Прочитати новину
23 вересня

Страна-соседка Закарпатья просит Францию прекратить депортацию цыган

Президент Румынии Траян Бэсеску обратился к французскому президенту Николя Саркози с просьбой остановить депортацию цыган-нелегалов с территории Франции. По словам главы Румынии, свое пожелание он озвучил в ходе «дружеской беседы» на саммите ЕС на прошлой неделе, но четкого ответа от Николя Саркози он так и не получил.

Прочитати новину
23 вересня

Что сказал Виктор Янукович с трибуны Генеральной Ассамблеи ООН

Украина уже в ближайшее время будет играть важную роль в программе преодоления мирового продовольственного кризиса. Об этом заявил Президент Виктор Янукович выступая на пленарном заседании 65-й сессии Генеральной ассамблеи ООН в Нью-Йорке в среду. "Убежден, что в ближайшей перспективе, благодаря мощному потенциалу сельского хозяйства, наша страна может стать важным элементом глобальных усилий в преодолении голода в ряде регионов мира", – заявил он.

Прочитати новину
23 вересня

Чи стане Ужгород першим містом в Україні, де знищать останню радянську котельню?

Вибори 2010 стартували. На вулицях міста рясніють білборди, на яких так привабливо написані передвиборчі лозунги, обіцянки, які на превеликий жаль після виборів, залишаються тільки на папері, а не в реальній дійсності.

Прочитати новину
23 вересня

Сьогодні в Ужгороді відкривається виставка "Тур’євроцентр – Закарпаття 2010"

23–25 вересня на базі Ужгородського замку та Закарпатського музею народної архітектури та побуту проходитиме IX Міжнародна виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2010». Відкриття виставки об 11 год. 30 хв.

Прочитати новину
23 вересня

Закарпатські регіонали підтримають "найсильнішого й найрейтинговішого" кандидата у мери Ужгорода

На порушення виборчого законодавства з боку партій, які агітували виборців Закарпаття з білбордів ще до початку виборчої кампанії (особливо це стосується «ЄЦу», який має найбільше такої реклами у регіоні), повинні реагувати територіальні виборчі комісії. Так прокоментував цю ситуацію голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида під час прес-конференції в Ужгороді 22 вересня.

Прочитати новину
22 вересня

Закарпатська СБУ: "Жіноча" афера з "італійськими" автівками позбавила держбюджет коштів у сумі більше 0,5 млн. грн.

В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді жінку засудили на 5 років за організацію контрабанди автомобілів з Італії в Україну.

Прочитати новину
«1...15261527[1528]15291530...1577»