Політичні новини

18 листопада

У Мукачеві чоловік пограбував свою колишню дружину

Вихопив з рук сумку з особистими речами і втік. Разом з продуктами харчування, у пакеті був гаманець з грошима та мобільний телефон.

Прочитати новину
18 листопада

У Берегові чоловік обікрав жінку на ринку (ФОТО)

Вихопив з рук 1800 гривень

Прочитати новину
17 листопада

В Угорщині заявили про право зарубіжних угорців на автономію

На Закарпатті угорський уряд підтримує всю інституційну систему, зазначив Жолт Шемьн.

Прочитати новину
16 листопада

У Києві неповнолітня дівчина впала з 14 поверху

Їй було 13 років

Прочитати новину
14 листопада

У сусідній Словаччині знаходиться найбільша льодова печера Європи

Вона розміщена за 200 км від Ужгорода

Прочитати новину
14 листопада

17-річного крадія затримали правоохоронці Тячівського відділу поліції

Хлопець айже п'ять місяців ховався від поліції за кордоном

Прочитати новину
14 листопада

За минулу добу патрульні Закарпаття відреагували на 80 викликів

Зіфіксовано 6 випадків керування авто в нетверезому стані

Прочитати новину
14 листопада

Берегівські поліцейські затримали злочинця, який вкрав мобільний телефон

34-річний раніше судимий місцевий мешканець

Прочитати новину
13 листопада

Будапешт не змінить претензії щодо мовного закону навіть після рішення "Венеціанки" - Орбан

Угорський прем'єр попередив Київ про можливі конфлікти щодо інших законопроектів.

Прочитати новину
12 листопада

На Закарпатті очікують на значне погіршення погодних умов

13 листопада

Прочитати новину
«[1]23...1580»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.