Політичні новини

15 січня

Євродепут Ребекка Гармс: Сподіваюсь, Україна не втратить безвіз

За словами Гармс, вона разом з колегами з Європарламенту візьме участь у переговорах в Києві

Прочитати новину
15 січня

Епідемічна ситуація з грипу та ГРІ в Закарпатській області

Другий тиждень 2018 року

Прочитати новину
15 січня

До уваги закарпатців: в Угорщині ініціювали збір підписів за відміну пенсій жителям України

Акцію започаткувала партія Демократична коаліція (ДК) на чолі з колишнім прем’єр-міністром Угорщини, тоді ще соціалістом Ференцем Дюрчані, який зараз знаходиться в опозиції до діючої влади

Прочитати новину
14 січня

Мілош Земан здобув перемогу в першому турі президентських виборів Чехії

Однак чинний президент Чехії не зміг заручитися підтримкою абсолютної більшості

Прочитати новину
12 січня

Блок Меркель та СДПН домовилися обмежити прийом біженців

Прочитати новину
11 січня

В Угорщині парламентські вибори призначені на 8 квітня

Президент Угорщини Янош Адер призначив вибори на 28-му річницю перших вільних парламентських виборів в Угорщині після зміни комуністичного режиму

Прочитати новину
08 січня

В Ірані заборонили вивчати англійську в молодшій школі

Позакласне вивчення англійської школярами також може бути заборонене

Прочитати новину
07 січня

На Рахівщині рятувальники відшукали 3 туристів

В районі полонин Урда та Крачуняска

Прочитати новину
05 січня

Конституційний суд Молдови втретє тимчасово усунув Додона з посади президента

Ігор Додон порушив конституцію, коли відмовився підписати закон про заборону російської пропаганди

Прочитати новину
04 січня

Торік на Закарпатті виявили 1371 п’яного водія

На нетверезих водіїв транспортних засобів, яких виявили торік працівники груп реагування патрульної поліції ГУНП Закарпаття, судами накладено штрафів на загальну суму понад сім мільйонів гривень.

Прочитати новину
«[1]23...1586»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.