Політичні новини

25 квітня

У Будапешті пройшов мітинг проти посилення впливу Москви

У Будапешті відбулася акція протесту проти зростання впливу Москви та зв’язків прем’єр-міністра Віктора Орбана з Кремлем.

Прочитати новину
25 квітня

У двох закарпатських громадах пройдуть перші вибори

30 квітня у Перечинській та Іршавській міських об’єднаних громадах відбудуться перші вибори голів та депутатів

Прочитати новину
24 квітня

Закарпатські митці-пленеристи презентують свою творчість (ФОТО)

В атріумі будівлі облдержадміністрації та облради відкрилася виставка присвячена зимовому Закарпаттю

Прочитати новину
24 квітня

Село на Хустщині відімкнуть від газопостачання. Тимчасово

На час проведення ремонтних робіт

Прочитати новину
24 квітня

Винуватцем ДТП у Рахові став п’яний водій «ВMW»

«Підвів» задні хід

Прочитати новину
24 квітня

Рада послів ЄС офіційно розгляне надання безвізу Україні 26 квітня

Після прийняття безвізу послами, залишиться тільки підписання та публікація рішення

Прочитати новину
24 квітня

На кордоні затримали вірменина, який намагався нелегально потрапити до Словаччини

Словацькі прикордонники попередили українських

Прочитати новину
24 квітня

Місія залишається, – СММ ОБСЄ

Голова СММ ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан заявив, що місія продовжуватиме виконувати свою місію на Донбасі, незважаючи на підрив автомобіля організації

Прочитати новину
24 квітня

Вихідними на Виноградівщині горів автомобіль

Вночі у Пийтерфолво

Прочитати новину
24 квітня

Макрон та Ле Пен пройши до другого туру президентських виборів у Франції - Reuters

Вчора у Франції відбувся перши й тур президентських виборів

Прочитати новину
«[1]23...1551»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.