Політичні новини

22 лютого

Рада схвалила приєднання України до Протоколу про сталий туризм в Карпатах

Протокол до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат надасть можливість розвитку сільського та екологічного туризму.

Прочитати новину
22 лютого

В Amnesty International розкритикували Україну

Правозахисники констатують погіршення ситуації з правами людини в Україні у зв'язку зі збройним конфліктом на Донбасі та анексією Криму.

Прочитати новину
21 лютого

Угорщина виділила 50 мільйонів євро на модернізацію кордону в Закарпатті

КМУ прийняв рішення про розподіл та використання коштів

Прочитати новину
21 лютого

Федералисты Европы будут укреплять Евросоюз

Принятие этого документа означает начало реформ главного договора стран ЕС

Прочитати новину
21 лютого

На Закарпатті у снігових заметах застрягло 15 авто

Інформація станом на 12 годину

Прочитати новину
21 лютого

Нідерланди порахували прибутки від угоди про асоціацію Україна-ЄС

Нідерланди досі остаточно не ратифікували угоду про ЗВТ між ЄС і Україною, але вона тимчасово застосовується з 1 січня 2016 року

Прочитати новину
20 лютого

Подвійне вбивство на Тячівщині. Жорстоко зарізали двох чоловіків (фото, відео)

Обидвох вбили у Солотвині

Прочитати новину
20 лютого

Німеччина планує депортувати рекордну кількість мігрантів

Уряд Німеччини планує, що цього року з країни буде депортована рекордна кількість мігрантів, яким було відмовлено у наданні притулку.

Прочитати новину
19 лютого

У Польщі 26 генералів та 260 топ-офіцерів вийшли з лав армії на знак протесту - ЗМІ

Через втручання політичної партії

Прочитати новину
18 лютого

Україна стала країною третього світу для інвесторів

У 2016 році в Україні стало важче працювати бізнесу, свідчать дані американського дослідницького центру Heritage Foundation.

Прочитати новину
«[1]23...1536»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.