Політичні новини

10 грудня

У 4 злочинців, які намагались викрасти ужгородця, вилучили зброю (ФОТО)

І речовину, схожу на наркотичну

Прочитати новину
09 грудня

На вулиці міста Ужгород затримали наркомана

В зупиненого на вулиці молодого ужгородця працівники кримінальної поліції виявили наркотики.

Прочитати новину
08 грудня

Суд обрав запобіжний захід 67-річній підозрюваній в умисному вбивстві

Тримання під вартою без визначення застави

Прочитати новину
07 грудня

Угорщина заборонила ввезення м'яса з України

На кордоні Чоп – Загонь виявили м’ясо, уражене вірусом африканської чуми.

Прочитати новину
06 грудня

Свалявщина: 44-річний крадій поцупив ноутбук та мобільний телефон

За фактом таємного викрадення чужого майна слідчі свалявської поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 статті 185 Кримінального кодексу України

Прочитати новину
06 грудня

Євросоюз офіційно звинуватив Генпрокуратуру в підриві роботи НАБУ

Євросоюз вперше чітко зайняв сторону НАБУ у конфлікті між українськими правоохоронними органами

Прочитати новину
03 грудня

Прем'єр Іспанії заявив про кінець сепаратистського процесу в Каталонії

Прочитати новину
03 грудня

США не братимуть участь в глобальному договорі про міграцію

Прочитати новину
02 грудня

Поліцейські вилучили майже 80 кг наркотиків у двох мукачівців

Підозрювані, під час обшуку, намагалися чинити опір правоохоронцям, застосувавши травматичний пістолет та ніж.

Прочитати новину
02 грудня

На Рахівщині поліція розшукала зниклу 29-річну жінку

У селищі Великий Бичків

Прочитати новину
«[1]23...1582»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.