Політичні новини

25 лютого

Україна, Грузія і Молдова в березні підпишуть декларацію о євроінтеграцію

Прочитати новину
25 лютого

Радбез ООН одноголосно підтримав резолюцію про перемир'я в Сирії

Прочитати новину
23 лютого

Обрано голову Ужгородського міськрайонного суду!

Адміністративну посаду очільника установи обійматиме суддя Віктор Йосипович Данко!

Прочитати новину
22 лютого

Вступ до ЄС підтримує 52% українців

А до НАТО – 43%

Прочитати новину
22 лютого

В Ужгороді збільшили кількість чиновників у міській раді

4 одиниці в управління капітального будівництва та 2 у відділ програмного та комп’ютерного забезпечення

Прочитати новину
21 лютого

Чисельність населення Закарпаття продовжує зменшуватись

Люди не мають наміру залишатися у країні

Прочитати новину
19 лютого

Тариф на вивезення сміття хочуть підняти удвічі

Прочитати новину
17 лютого

Другого референдуму щодо Brexit не буде - Мей

Прочитати новину
14 лютого

Іршавська поліція розшукує зниклого безвісти чоловіка (фото)

Житель села Хмільник Іршавського району Василь Рейті 9 лютого пішов з дому й не повернувся. Про зникнення чоловіка в поліцію повідомила його родичка. Поліція розшукує зниклого безвісти.

Прочитати новину
14 лютого

У Словенії тисячі вчителів оголосили страйк, вимагаючи підвищення зарплати

Прочитати новину
«[1]23...1591»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.