Політичні новини

22 травня

Тисячі людей вийшли на акцію протесту в Угорщині

У Будапешті в неділю, 21 травня, кілька тисяч людей знову взяли участь в демонстрації протесту проти політики, що проводиться прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном

Прочитати новину
21 травня

В Ужгороді намагалися згвалтувати жінку

Сьогодні вранці

Прочитати новину
21 травня

Великобританія пригрозила відмовитися від переговорів з ЄС щодо Brexit

У разі, якщо Брюссель буде наполягати на вимозі виплатити 100 млрд євро за вихід з Євросоюзу

Прочитати новину
21 травня

Ужгородки стали бронзовими призерами Кубка України

Впевнено здолавши миколаїських гандболісток

Прочитати новину
21 травня

На Закарпатті готували провокацію (ВІДЕО)

Направлену на розпалювання міжнаціональної ворожнечі на Закарпатті

Прочитати новину
20 травня

Україна заборонила транзит продуктів до Придністров'я

Україна заборонила транзит продовольчих продуктів до так званої «Придністровської молдавської республіки» через свою територію

Прочитати новину
20 травня

В Ужгороді конкурсно представлять ескізні проекти пам'ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років

25 травня об 11.00 в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради учасники відкритого конкурсу на найкращий ескізний проект пам'ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років представлять своє бачення майбутнього пам’ятника.

Прочитати новину
19 травня

На Мукачівщині обікрали дачу

Викрали металеву огорожу

Прочитати новину
19 травня

На Ужгородщині горів деревообробний цех (ФОТО)

У Розівці

Прочитати новину
18 травня

В ЄС оприлюднили грошові вимоги до українців для перетину кордону

ЄС запустив сайт про правила безвізового режиму для українців, де в простій формі висвітлюються головні аспекти для подорожей

Прочитати новину
«[1]23...1555»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.