Політичні новини

26 червня

Деталі потрійної ДТП у Мукачеві, що трапилася вчора

Як ми вже повідомляли, вчора у Мукачеві трапилася ДТП за участі трьох автівок.

Прочитати новину
22 червня

Польща вводить нові правила працевлаштування для українців

Сейм Польщі ухвалив новий законопроект про популяризацію працевлаштування та установ ринку праці разом із розробленими урядом країни змінами. Про це повідомляє «Польське радіо».

Прочитати новину
22 червня

На Закарпатті 420 стебел незаконно вирощеного маку відправили на експертизу

Про це повідомляють у Відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

Прочитати новину
22 червня

Олександр Ледида: «Ще три роки тому 85% вимог ЄС щодо безвізу були виконані»

Громадяни країн-членів ЄС ще з 2005 року відвідують Україну без віз

Прочитати новину
22 червня

"Горі, хлопці!" - закликатиме в Ужгороді Закарпатський народний хор

25 червня в Закарпатській обласній філармонії відбудеться концерт Заслуженого академічного закарпатського народного хору.

Прочитати новину
19 червня

Дипскандал між Молдовою та Великою Британією: придністровських чиновників прийняли у Лондоні

Молдова і Велика Британія опинилися на межі дипломатичного скандалу через візит до Лондона глави невизнаного Придністров'я Вадима Красносельського, якого прийняли у британському МЗС.

Прочитати новину
19 червня

Коаліція Макрона отримала більшість місць в парламенті Франції

Партія Макрона і його союзники за результатами виборів отримали 350 з 577 мандатів

Прочитати новину
18 червня

Мирослав Гончарук-Хоми: поет, музикант, і навіть науковець!

Про багатогранне життя молодого та активного ужгородця читайте у свіжому інтерв’ю Ярослава Світлика.

Прочитати новину
17 червня

«План Маршалла» для України представлять на саміті Східного партнерства

Про це розповів один із авторів документа

Прочитати новину
16 червня

ЗНО-2017: Щонайменше шестеро закарпатців набрали максимальну кількість балів (ВІДЕО)

Перші підсумки цьогорічного оцінювання

Прочитати новину
«[1]23...1561»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.