Політичні новини

17 жовтня

Вбивство в Ужгороді: підозрюваний — колишній бізнес-партнер загиблого?

У вбивстві ужгородського бізнесмена Андраніка Нікогосяна підозрюваним є його давній бізнес-партнер і товариш Вардан Товмасян

Прочитати новину
16 жовтня

Угорщина ініціюватиме розгляд питання про порушення Україною Угоди про асоціацію

Прочитати новину
14 жовтня

У мережі з'явилось нове вражаюче відео нічного Ужгорода

Місто з висоти пташиного польоту

Прочитати новину
14 жовтня

Туреччина підтвердила заборону на прийом кораблів з портів Криму

Це рішення було прийнято міністерством транспорту, судноплавства і комунікацій Туреччини

Прочитати новину
14 жовтня

За минулу добу в області стались 5 аварій

Поліція відреагувала на 111 викликів

Прочитати новину
12 жовтня

ПАРЄ ухвалила рішення про освіту мовами меншин в Україні

За схвалення документа із внесеними у нього правками проголосували 82 депутати, проти – 11, ще 17 утрималися

Прочитати новину
12 жовтня

Закарпатці продовжують здавати правоохоронцям незареєстровану зброю

Добровільно

Прочитати новину
12 жовтня

ЄС відмовився фінансувати Молдову через відсутність реформ

Прем’єр-міністр Молдови Павел Філіп іще минулого тижня визнав, що його країна не отримає коштів від ЄС цього року. Він, проте, висловив упевненість, що Кишинів таки виконає всі необхідні умови, щоб отримати ці кошти вже наступного року.

Прочитати новину
12 жовтня

Дводенні магнітні бурі очікуються на Землі

13-14 жовтня

Прочитати новину
09 жовтня

На Мукачівщині житель Львова придбав у магазині мобільний телефон та розрахувався за нього фальшивою валютою (фото)

Поліція затримала підозрюваного, зібрала доказову базу та передала справу в суд. Чоловік вже отримав вирок – два роки іспитового строку.

Прочитати новину
«[1]23...1576»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.