Політичні новини

20 січня

Пейзаж гори Піп Іван переміг на міжнародному конкурсі фотографії

Український фотограф Тарас Дутка зробив казкову світлину обсерваторії на горі Піп Іван, яка змогла підкорити членів міжнародного журі

Прочитати новину
20 січня

Фіскальна служба усунула все керівництво Львівської митниці

На час розслідування

Прочитати новину
20 січня

Ужгород увійшов до мережі, яка покращить якість надання медпослуг для учасників АТО

Проект витримав критику та отримав позитивні відгуки

Прочитати новину
20 січня

Косово просить ЄС та США про допомогу

Через провокації з боку Сербії

Прочитати новину
19 січня

Столтенберг: число кібератак на мережі НАТО зросло на 60%

У 2016 році щомісяця на мережі НАТО проводилося в середньому 500 хакерських атак, що на 60% більше, ніж роком раніше.

Прочитати новину
18 січня

План виходу Британії з ЄС: 10 найважливіших фактів

Парадокс плану полягає в тому, що він передбачає не ізоляцію Британії від світу, а її ще більше входження в глобальні процеси

Прочитати новину
18 січня

Угода про асоціацію Молдова-ЄС може бути анульована Кишинівом

Підписання Молдовою угоди про асоціацію з Євросоюзом нічого їй не дало

Прочитати новину
18 січня

У "Синевирі" поселився новий ведмідь (Фото)

До Реабілітаційного центру привезли клишоногого з Харкова

Прочитати новину
17 січня

Італія закликала повернути Росію у G8

У цьому році Італія головує у "Великій сімці" і проводитиме нинішній саміт G7 у місті Таорміна у травні

Прочитати новину
17 січня

Меру Перемишля на 5 років заборонили в’їзд в Україну

Роберт Хома довідався про заборону просто на кордоні у Шегинях

Прочитати новину
«[1]23...1530»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.