Політичні новини

19 квітня

Відео з місця ДТП у Виноградові

Одна людина у лікарні

Прочитати новину
16 квітня

В Росії розпочали блокування Telegram

Прочитати новину
15 квітня

У Британії ініціювали «народний референдум» проти Brexit

Активісти наполягають на тому, що за два роки умови виходу країни з ЄС змінилися.

Прочитати новину
15 квітня

У Румунії почали кримінальне розслідування проти колишніх керівників країни

Президент Румунії Клаус Йоганніс дав згоду на початок кримінального розслідування щодо колишніх керівників країни

Прочитати новину
14 квітня

США завдали ракетного удару по Сирії

Прочитати новину
11 квітня

Ужгород: в мікрорайоні “Червениця”можливі перебої водопостачання

Орієнтовно на термін з 13:00 по 15:00

Прочитати новину
09 квітня

В Ужгороді пройде Міжнародна науково-практична конференцяі «Ерделівські читання»

15-16 травня

Прочитати новину
09 квітня

В Угорщині правляча партія Фідес здобула переконливу перемогу на виборах

Віктор Орбан матиме конституційну більшість у новому парламенті Угорщини

Прочитати новину
07 квітня

У Чопі троє злочинців пограбували іноземця

Ведеться слідство

Прочитати новину
05 квітня

Патрульні Міжгірщини зупинили п'яного водія

1,94 проміле алкоголю

Прочитати новину
«[1]23...1597»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.