Політичні новини

22 березня

Росія обмежує грошові перекази в Україну

Держдума Росії схвалила законопроект, який фактично забороняє переказувати гроші в Україну через іноземні платіжні системи. Торік в Україні обмежили роботу російських платіжних систем. Однак, за інформацією російського Центробанку, санкції України не надто позначилися на обсягах платежів, які більшою мірою постраждали.

Прочитати новину
22 березня

Начальником Мукачівського прикордонного загону став Руслан Дударєв

Згідно з Наказом Голови Державної прикордонної служби України, Мукачівський прикордонний загін очолив полковник Дударєв Руслан Володимирович.

Прочитати новину
20 березня

Свобода пересування може зруйнувати ЄС – глава МЗС Чехії

Свобода пересування може підштовхнути Європейський Союз до розпаду.

Прочитати новину
20 березня

23-річного хлопця затримали мукачівські правоохоронці за напад на місцеву мешканку (фото)

Вчора, 19 березня, близько 22-ої години до поліції Мукачева звернулася 34-річна жінка.

Прочитати новину
20 березня

МВС Росії прирівняло "паспорти" жителів ОРДЛО до документів громадян України

Володарі "паспортів" "ДНР" і "ЛНР" не отримали особливі права в Росії.

Прочитати новину
19 березня

Єврокомісія висловила Порошенку і Гройсману своє незадоволення енергорегулятором

Прийняття закону про енергетичного регулятора, було одним із заходів, що дозволило ЄС надати наступні 600 млн євро макрофінансової допомоги Україні

Прочитати новину
19 березня

Після Великобританії з ЄС не вийде жодна інша країна - Юнкер

Приклад Великобританії дасть всім зрозуміти, що робити цього не варто

Прочитати новину
19 березня

Через США міністри G20 не домовилися про захист вільної торгівлі

Минулоріч представники G20 обіцяли "протистояти усім формам протекціонізму".

Прочитати новину
19 березня

На Тячівщині шафрани вкрило снігом (Фото)

Неймовірна краса

Прочитати новину
18 березня

Якою буде сьогодні погода на Закарпатті?

До 8 депла

Прочитати новину
«[1]23...1543»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.