Політичні новини

21 серпня

США та Південна Корея розпочали масштабні військові навчання, незважаючи на погрози Пхеньяна

КНДР може відповісти новими ракетними випробуваннями

Прочитати новину
20 серпня

Керівника дитбудинку в селі Велика Добронь нагородили престижною премією уряду Угорщини

Нагороди вручали заступник глави угорського уряду Жолт Шемйин та держсекретар з національних питань Арпад Янош Потарі

Прочитати новину
20 серпня

В Ужгороді у громадянина Словаччини митники виявили незадекларовані поштові листівки і фотокартки

Виготовлені ще в 1881 і 1900-1945 роках

Прочитати новину
18 серпня

З почату року Управління захисту економіки викрило 15 хабарників на Закарпатті

Які мали намір незаконно збагатитись за рахунок отримання хабарів від громадян на загальну суму 287 тисяч 550 гривень. Всім затриманим повідомлено про підозру.

Прочитати новину
16 серпня

Британія хоче "прозорого" кордону з Ірландією після Brexit

Королівство має намір проявляти гнучкість у цьому питанні під час переговорів з ЄС.

Прочитати новину
16 серпня

В Ужгороді з магазину викрали сейф

Правоохоронці встановили обставини крадіжки з ужгородського магазину

Прочитати новину
15 серпня

До уваги водіїв! В Ужгороді перекриють рух однією з вулиць

З 10:00 до 14:30

Прочитати новину
14 серпня

Субсидія оформлюється на фактичних жителів квартири, а не на всіх прописаних - уряд

Прочитати новину
09 серпня

Чопські прикордонники затримали автівку з підробленим номером кузова

Ідентифікаційне позначення кузова та номерних агрегатів були виготовлені кустарним способом

Прочитати новину
08 серпня

Серед європейських країн найбільше біженців з Донбасу прийняли Італія та Німеччина

Прочитати новину
«[1]23...1570»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.