Новини погоди

10 лютого

Чого очікувати закарпатцям від погоди у вівторок, 4 лютого?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарна погода, часом дощ, на високогірї подекуди мокрий сніг. Вітер південно-східний 7-12 м/с.

Прочитати новину
09 лютого

Погода в Ужгороді та Закарпатті у неділю, 9 лютого

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно, місцями невеликі опади. Місцями туман. Вітер південно-західний 5-10, у горах місцями 15-20 м/с. Температура повітря 3-8° тепла, на високогір'ї близько нуля.

Прочитати новину
08 лютого

Погода в Ужгороді та Закарпатті у суботу, 8 лютого

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарна погода, часом дощ, в горах подекуди з мокрим снігом. На окремих ділянках гірських доріг ожеледиця.

Прочитати новину
07 лютого

Погода в Ужгороді та Закарпатті у п’ятницю, 7 лютого

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно, слабкий дощ, в горах подекуди мокрий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря 0-5° тепла.

Прочитати новину
06 лютого

Чого очікувати закарпатцям від погоди у четвер, 6 лютого?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно, часом сніг та мокрий сніг. Місцями: налипання мокрого снігу, ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря 3° тепла - 2° морозу.

Прочитати новину
05 лютого

Чого очікувати закарпатцям від погоди у середу, 5 лютого?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується невелика хмарність, без опадів. Місцями ожеледиця. Вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря 2-7° тепла.

Прочитати новину
04 лютого

Чого очікувати закарпатцям від погоди у вівторок, 4 лютого?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується невелика хмарність, без опадів. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря 3-8° тепла.

Прочитати новину
03 лютого

Чого очікувати закарпатцям від погоди у понеділок, 3 лютого?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується невелика хмарність, без опадів. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря 5-10° тепла.

Прочитати новину
02 лютого

Чого очікувати закарпатцям від погоди у неділю, 2 лютого?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується мінлива хмарно з проясненнями, без опадів. Місцями ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря 0-5° тепла, в горах подекуди 0-2° морозу.

Прочитати новину
01 лютого

Чого очікувати закарпатцям від погоди у суботу, 1 лютого?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується мінлива хмарність, без опадів. Подекуди на дорогах ожеледиця. Вітер південний 7 - 12 м/с. Температура повітря 2 - 7° тепла, подекуди близько нуля.

Прочитати новину
«1...147148[149]150»