Новини погоди

22 вересня

Сильні зливи та грози обіцяють сьогодні на Закарпатті

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарно з проясненнями, вночі часом дощі, вдень сильні дощі, місцями сильні зливи, грози.

Прочитати новину
21 вересня

На Закарпатті сьогодні обцяють дощі та грози

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, часом дощ, місцями сильний, гроза. Вітер південно - західний 5 - 10 м/с, під час грози місцями пориви 15 - 20 м/с.

Прочитати новину
20 вересня

Якою буде погода сьогодні, 20 вересня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, вдень місцями короткочасні дощі. Вранці в гірських долинах подекуди туман.

Прочитати новину
19 вересня

На Закарпатті зранку слабкий туман, вдень — без опадів

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, без опадів. Вранці в гірських долинах подекуди слабкий туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с.

Прочитати новину
18 вересня

Погода на Закарпатті. Упродовж дня невелика хмарність, без опадів

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, вранці у гірських долинах Карпат місцями туман. Вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 6-11°, вдень 20-25°, у горах місцями вночі 2-6°, вдень 12-17° тепла.

Прочитати новину
16 вересня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 16 вересня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вночі та вранці в гірських долинах подекуди туман. Вітер північно-східний 5-10 м/с.

Прочитати новину
26 серпня

Закарпаття очікує на сильні дощі

У середу вдень на Закарпатті очікується вітер південно-західний з переходами на північно-західний – 5-10 м/с.

Прочитати новину
19 серпня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 19 серпня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається

Прочитати новину
15 серпня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 15 серпня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, місцями короткочасні дощі, подекуди грози. Місцями град. Вітер північно-західний 7-12, під час грози місцями шквали 15-20, вночі подекуди 19-24 м/с.

Прочитати новину
09 серпня

Якою буде погода сьогодні, 9 серпня?

За повідомленням Закарпатського гідрометеоцентру сьогодні вдень буде мінлива хмарність, місцями короткочасні дощі, подекуди з грозами.

Прочитати новину
«1...142143[144]145146...157»