Новини погоди

03 жовтня

На Закарпатті прогнозують дощі з грозами

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарна з проясненнями погода. Часом дощ, вночі місцями сильний . Гроза. Вітер північно-східний 5 -10 м/с.

Прочитати новину
02 жовтня

На Закарпатті сьогодні хмарно з проясненнями, часом дощ

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарно з проясненнями, часом дощ, вночі місцями сильний. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 7-12°, вдень 12-17°, в горах місцями вдень 9-11° тепла.

Прочитати новину
01 жовтня

Перший жовтневий день опадів на Закарпатті не передбачає

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень в горах місцями короткочасний дощ. Вночі та вранці в гірських долинах подекуди туман. Вітер північно-східний 5-10 м/с.

Прочитати новину
30 вересня

Про погоду на Закарпатті сьогодні, 30 вересня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається невелика хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 3-8°, вдень 15-20°, в горах місцями вночі 1-3°, вдень 8-13° тепла.

Прочитати новину
29 вересня

На Закарпатті сьогодні невелика хмарність, повітря прогріється до 19-21 градуса тепла

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається невелика хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер північно-західний 5-10 м/с.

Прочитати новину
27 вересня

У суботу опади на Закарпатті не передбачаються

Крім короткочасних дощів у Карпатах. Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, вночі та вранці місцями туман, вітер північно-західний 5-10 м/с.

Прочитати новину
26 вересня

В Ужгороді вдень очікуються короткочасні дощі

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий дощ, слабкий туман, вдень короткочасні дощі. Вітер північний 5-10 м/с.

Прочитати новину
24 вересня

Вранці на Закарпатті заморозки, вдень — 13-15 градусів тепла

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, мінлива хмарність, вночі місцями невеликий дощ, вдень без опадів. Вночі та вранці в гірських районах місцями на поверхні грунту та в повітрі заморозки 0-3° морозу.

Прочитати новину
23 вересня

На Закарпатті вдень часом йтимуть дощі

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарно з проясненнями, вночі місцями дощ, вдень часом дощ. Вночі та вранці в гірських долинах подекуди туман. Вітер північно-західний 7-12, вдень в горах місцями 15-20 м/с.

Прочитати новину
22 вересня

Сильні зливи та грози обіцяють сьогодні на Закарпатті

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарно з проясненнями, вночі часом дощі, вдень сильні дощі, місцями сильні зливи, грози.

Прочитати новину
«1...141142[143]144145...157»