Новини погоди

08 жовтня

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 8 жовтня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південний 5-10 м/с.

Прочитати новину
07 жовтня

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 7 жовтня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність. Без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-східний 5-10м/с.

Прочитати новину
06 жовтня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 6 жовтня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер східний 5-10 м/с.

Прочитати новину
04 жовтня

Прогноз погоди на Закарпатті на 4 жовтня

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарна погода, часом дощі, місцями сильні. У горах місцямии туман. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря вночі 8-13°, вдень 13-18°, у горах місцями вночі 4-8°, вдень 7-12° тепла.

Прочитати новину
03 жовтня

На Закарпатті прогнозують дощі з грозами

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарна з проясненнями погода. Часом дощ, вночі місцями сильний . Гроза. Вітер північно-східний 5 -10 м/с.

Прочитати новину
02 жовтня

На Закарпатті сьогодні хмарно з проясненнями, часом дощ

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарно з проясненнями, часом дощ, вночі місцями сильний. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 7-12°, вдень 12-17°, в горах місцями вдень 9-11° тепла.

Прочитати новину
01 жовтня

Перший жовтневий день опадів на Закарпатті не передбачає

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень в горах місцями короткочасний дощ. Вночі та вранці в гірських долинах подекуди туман. Вітер північно-східний 5-10 м/с.

Прочитати новину
30 вересня

Про погоду на Закарпатті сьогодні, 30 вересня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається невелика хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 3-8°, вдень 15-20°, в горах місцями вночі 1-3°, вдень 8-13° тепла.

Прочитати новину
29 вересня

На Закарпатті сьогодні невелика хмарність, повітря прогріється до 19-21 градуса тепла

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається невелика хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер північно-західний 5-10 м/с.

Прочитати новину
27 вересня

У суботу опади на Закарпатті не передбачаються

Крім короткочасних дощів у Карпатах. Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, вночі та вранці місцями туман, вітер північно-західний 5-10 м/с.

Прочитати новину
«1...134135[136]137138...151»