Новини погоди

23 жовтня

Цієї ночі в Карпатах очікують до 16 сантиметрів снігу

До кінця наступного тижня буде до -15 морозу

Прочитати новину
23 жовтня

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 23 жовтня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарна погода, вдень часом дощі, у горах місцями протягом доби з мокрим снігом.

Прочитати новину
21 жовтня

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 21 жовтня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарна погода, часом дощ, місцями сильний. Вранці подекуди туман.

Прочитати новину
19 жовтня

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 19 жовтня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, без опадів.

Прочитати новину
17 жовтня

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 17 жовтня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарна погода, часом дощ, місцями сильний.

Прочитати новину
15 жовтня

На Закарпатті сьогодні обіцяють сильні дощі

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарно з проясненнями. Дощ, місцями сильний, вдень сильний, місцями дуже сильний. Вітер південно-західний 7-12 м/с, в горах місцями 17-22 м/с.

Прочитати новину
14 жовтня

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 14 жовтня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, без істотних опадів. Вранці місцями туман.

Прочитати новину
13 жовтня

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 13 жовтня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південний 5-10 м/с.

Прочитати новину
11 жовтня

Суботній день на Закарпатті буде мінливим, але без жодної краплини дощу

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність. Без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с.

Прочитати новину
10 жовтня

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 10 жовтня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с.

Прочитати новину
«1...133134[135]136137...151»