Новини погоди

16 листопада

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 16 листопада?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні буде хмарно з проясненнями. Без опадів, ввечері місцями невеликий дощ.

Прочитати новину
14 листопада

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 14 листопада?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман.

Прочитати новину
13 листопада

Очікувана погода на Закарпатті сьогодні, 13 листопада

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер східний 3-8 м/с.

Прочитати новину
12 листопада

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 12 листопада?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні буде мінлива хмарність, без опадів. Слід остерігатись туману.

Прочитати новину
11 листопада

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 11 листопада?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с.

Прочитати новину
10 листопада

Народні синоптики пророкують сильні морози та довгу зиму

Хоч і не завжди зі снігом

Прочитати новину
10 листопада

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 10 листопада?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні буде мінлива хмарність, без опадів. Вранці місцями туман.

Прочитати новину
09 листопада

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 9 листопада?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вночі та вранці на рівнинній частині та місцями в гірських долинах туман. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с.

Прочитати новину
08 листопада

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 8 листопада?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні буде хмарно, вдень місцями невеликий короткочасний дощ. Вранці місцями туман.

Прочитати новину
06 листопада

Якою буде погода на Закарпатті та в Ужгороді сьогодні, 6 листопада?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні буде мінлива хмарність, без опадів. Вранці місцями слабкий туман.

Прочитати новину
«1...131132[133]134135...151»