Новини погоди

31 січня

Чого очікувати закарпатцям від погоди у п’ятницю, 31 січня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується х

Прочитати новину
30 січня

Завтра на Закарпатті очікується 1-5 градусів морозу

Сильный ветер и очень морозная погода могут вызвать переохлаждение и заболевания бронхо-легочной системы, одевайтесь теплее.

Прочитати новину
30 січня

Чого очікувати закарпатцям від погоди у четвер, 30 січня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря 3° тепла - 2° морозу, в горах місцями 2-5° морозу.

Прочитати новину
29 січня

Чого очікувати закарпатцям від погоди у середу, 29 січня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, часом невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря 1° тепла - 4° морозу, у горах місцями 5-10° морозу.

Прочитати новину
28 січня

Чого очікувати закарпатцям від погоди у вівторок, 28 січня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарна погода, часом невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура повітря 4° морозу 1° тепла, в горах місцями 5-7° морозу.

Прочитати новину
27 січня

Чого очікувати закарпатцям від погоди у понеділок, 27 січня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарна погода, В горах місцями невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південний 3-8 м/с. Температура повітря 2-7° морозу.

Прочитати новину
26 січня

Чого очікувати закарпатцям від погоди у неділю, 26 січня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарна погода, слабкий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північний 7-12 м/с. Температура повітря 0-5° морозу, в горах місцями 5-10° морозу.

Прочитати новину
23 січня

Чого очікувати закарпатцям від погоди у четвер, 23 січня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, місцями невеликий сніг. На окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря 3° морозу 2° тепла, в горах місцями 4-6° морозу.

Прочитати новину
21 січня

Чого очікувати закарпатцям від погоди у вівторок, 21 січня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується х

Прочитати новину
«1...99100[101]»