Рубрика: Політика

02 квітня

"Правий сектор" судитиметься із закарпатськими журналістами

foto

Сьогодні в Ужгороді під час прес-конференції представників Правого сектору Олександра Сачка та Володимира Гласнера було озвучено звинувачення у сторону закарпатських журналістів у необ'єктивності у висвітленні діяльності організації.

"Інформацію про нашу діяльність не хочуть друкувати засоби масової інформації області або ж подають її у викривленому вигляді. Також друкують провокативні матеріали про нас. Ми будемо змушені з цим боротися, якщо треба подаватимемо до суду".
 
Представники Правого сектору наголосили: вся інформація, розповсюджена фірмою "Спорт-тур" (фірма-власник так званої дачі Медведчука), є провокативною, тож її розміщення у ЗМІ Правий сектор вважає виконанням певних "темників", які спрямовані на дискредитацію організації.
 
Вочевидь, Правий сектор Закарпаття не дуже знайомий із законодавством щодо діяльності засобів масової інформації і та свободою слова. Так як Володимир Гласнер є речником закарпатського Правого сектору, то, вочевидь, мав би знати, що ця посада зобов'язує створювати, розповсюджувати інформацію. Нарікати ж на те, що військкомат, чи губернатор не захотіли розповсюджувати інформацію, до прикладу про сприяння Правого сектора у забезпеченні автівок паливом, щоб привезти в область військовим зброю, це принаймні непрофесійно. Завжди є можливість попросити сприяння у цьому закарпатських журналістів. Та остання така співпраця завершилася заявою до правоохоронних органів. Нагадаємо, що днями відбувся інцидент, коли журналістка, яка допомагала Правому сектору у написанні та розповсюдженні інформації, стала об’єктом пресингу самих же правосекторівців. 

02 квітня 2014, 13:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Світлана Мітряєва: «Політичне русинство – це одне, а етнічне та культурне – зовсім інше»

Водій, який збив жінку в Мукачеві, переховується за кордоном?

Обговорення безвізового режиму перенесли на осінь

Давка за ирландскими паспортами после голосования за Brexit

Каким образом "Brexit" может предотвратить новую холодную войну?

Loading...

Сашко
02 квітня 2014, 21:18

Пышли вони на ху...тір. правосеки-гомосеки

Маршутка
02 квітня 2014, 22:55

Цей Сашко миеться? Одна і таж сорочка! А в суд подав Іван балоганами бо він їх найняв як бандитів в законі.

Одарка
03 квітня 2014, 10:57

Правий сектор в Закарпатті це проект Балоги. Банда хлопчиків, які нічого не смислять в громадському житті виконують накази головного фінансвого спонсора Івана Балоги.

Прокоментуй новину
     Код